Jak se stát modelkou ve 13 letech

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5889
27.8.22 09:36

Spíš bych zkusila reklamy apod.,než focení katalogů apod..V reklamách ještě nějaká šance je, tak se zaregistrovat do castingových agentur. Předvádění šatů to není, ale pokud by opravdu měla na to být modelka, tak si jí i v té reklamě někdo všimne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6429
27.8.22 09:38

Najdi si stránky nějaké modelingové agentury. Jsou tam většinou stovky fotek hezkých holek, které by se rády staly modelkami. Nafotí nějaké fotky, většinou za poplatek, ale pravděpodobnost, že by se staly nějakými úspěšnými modelkami, je stejně malá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Bazar pro děti a mámy na eMiminu

Nekupujte nové, když z toho hned vyrostou!

V Bazaru pořídíte kočárky, oblečení i výbavičku. A až odrostou, prodejte je dál. Víc peněz a víc místa ve skříních.

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák