Jak se zbavit nepořádku?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
256
26.4.06 13:05

EvoM,

někde je tu celá diskuze o těch „space bag“, ale už nevím, v kterým oddíle, zkus vyhledávač

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1005
26.4.06 13:26

Ahoj,
k mému úklidu napšíu jen, že se snažím :lol: a ke space bags - měli jsme je tak před 6 lety (ještě u našich). Místu sice ulehčovaly, skladné byly, ale dejte si pozor na péřové bundy, přikrývky a nadýchané věci. Vevnitř se to opravdu hodně splaskne a některým svrškům se tak polámou vlákna, že už je nejde narovnat a peří v péřových budnách to samé ¨- pár věcí jsme po uskladnění mohli akorát tak zkoušet natřepávat, ale nebylo nám to moc platné :lol:. Dnes už bych tam dražší věc neschovávala. Tak to jen pro upozornění. Úklidu zdar,
 Bubu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
695
9.5.06 12:26

Tak tohle je diskuse, která mi dodá zpět ztracené sebevědomí. V našem domě opravdu nestihnu uklidit víckrát než 1× za týden a někdy se to i o pár dní zpozdí. Sebevědomí vždy ztratím, když navštívíme naší švagrovou, kde je všechno načinčané a každý obrázek má v poličce své místo. A uklizená kuchyň.....Švagrová má sice od února 2006 malou Elišku, ale i tak se mi zdá, že tam má pořád stejně útulno. Nechápu, jak to dělá. Zřejmě je hrozně důsledná a nenechává nic válet po stolech a jiných místech, a vše hned uklízí na svá místa. Možná i její manžel má drezůru. Částečně po takové návštěvě dostanu chuť uklízet,ale to skončí v okamžiku, kdy se malej probudí a pustí se do vyndavání novin, nádobí a hraček. Ohlášená návštěva ve mě také vyvolá obrovskou vůli uklidit, co se dá. Ale taky mě to dost vyčerpá a pak zase týden odpočívám.
Takže to asi u nás bude nadále roztomile rozhrabané :-)))
Ráda jsem si početla ty hlášky ohledně spokojeného dítěte a nepořádku :-))).
Ahoj, Markéta a Mareček - úspěšný kazitel pořádku ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1812
20.7.12 08:52

A jak uklizet s kojencem, ktery vubec pres den nespi 8o :?: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
20.7.12 08:54

:mrgreen: což s kojencem, počkej za pár měsíců :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1812
20.7.12 08:55
@boball píše: :mrgreen: což s kojencem, počkej za pár měsíců :lol:

To se mam na co tesit :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
20.7.12 08:56

Ja uklizela s malou v manduce. Ale to je zvlastni ze ti dvou mesicni miminko nespi ve dne. Treba ho neco trapi. Mala moc nespala kdyz mela trimesicni koliky anebo zanet v usich. Ted ma 7 mesicu aspi tak 5 hodin prez den. Do trech mesicu mi spala tak hodinku az dve. Najdi ruzne alternativy jak ho uspat. Nekdy to jde v kocarku, nekdy zase v nositku, nebo min oblec, zpivat a uhuskat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
20.7.12 08:57

To, jo uklízíš, a najednou zjistíš, že demoliční četa, zase všechno vysypala, popatlala apod. Můžeš začít od znova ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Bohemund
20.7.12 08:57

Ja nevím u nás nejvic bordelu bylo oblečení, nádobí a bordel na konferenčaku, vše se odstranilo průběžným uklízením

  • Citovat
  • Upravit
1812
20.7.12 09:00
@Janichka píše:
Ja uklizela s malou v manduce. Ale to je zvlastni ze ti dvou mesicni miminko nespi ve dne. Treba ho neco trapi. Mala moc nespala kdyz mela trimesicni koliky anebo zanet v usich. Ted ma 7 mesicu aspi tak 5 hodin prez den. Do trech mesicu mi spala tak hodinku az dve. Najdi ruzne alternativy jak ho uspat. Nekdy to jde v kocarku, nekdy zase v nositku, nebo min oblec, zpivat a uhuskat.

Ono mu zacly rust zoubky 8o 8o 8o 8o, to jsem rekla blbe, ze nespi, on spi, ale tak ze treba 10 min a pak zase dlouho dlouho nic a pak zase 10 min :P :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
20.7.12 09:18

Jo, kdyz byla dcera mala, to bylo naklizeno, zato ted :cert:, momentalne nemamem v byte metr ctvrecniho misto na kterem by nebyl aspon 1 kousek z playmobilu, tu panacek, tu od necoho kousek, tu pidikuratko :cert: uhaaaaa!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6077
20.7.12 09:18

Já jsem vždycky využila každou volnou chvilku k úklidu nebo k vaření. Malýho jsem musela různě zabavit. Fakt je, že když na to zpětně vzpomínám, tak se dívím, jak jsem to všechno zvládla. Ale dalo se. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
20.7.12 09:34

Myslis ze jsou to zoubky? A uz vylezlly?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3839
20.7.12 09:40

Syn 13m je totální živel. S ním v patách (nebo spíš já jemu v patách) začnu dělat pořádek na jednom konci domu, na druhém konci se otočím na podpatku a začínám znova…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1812
20.7.12 09:41
@Janichka píše:
Myslis ze jsou to zoubky? A uz vylezlly?

jeste ne, ale uz se derou…i dr. koukala 8o 8o 8o :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová