Jak to bude s daňovým bonusem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-Sára
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 22.02.17 17:32
Jak to bude s daňovým bonusem

Ahoj holky chci se zeptat.jsem tehotna čekám třetí dítě. Na dvě děti uplatňují daňový bonus. když budu na rodičovské budu ho moci uplatňovat na tri deti jednou ročně.? S manželem jsem v rozvodové řízení. Deti mam v péči. Třeti dítě čekám s pritelem
Moc děkuji..účetní v práci ma dovolenou tak se ptam tady

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 22.02.17 17:41

@-Sára no kdyz budes pracovat…
A hlavne nesmis porodit pred rozvodem, jina k bude dite papírově manzelovo.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 22.02.17 17:41

Pokud pracujes, tak ano. pokud ne, nedanis, tak ani neuplatnis bonus na deti

-Sára
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 22.02.17 17:43

@Lama Lama ka zatím pracuji jsem ve 4 měsíci pracovmi smluva je na dobu neurčitou. Jsem tam pět let. takže na rodicaku ho budu mít měsíčně.?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 22.02.17 17:44
@Ornwen píše:
@-Sára no kdyz budes pracovat…
A hlavne nesmis porodit pred rozvodem, jina k bude dite papírově manzelovo.

to bude tak jaKo tak, pokud porodi do 9m po rozvodu, cca. tak to pak pews spud opeavi poe skutecnosti

-Sára
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 22.02.17 17:45

@Ornwen tam je ochrana lhůta 300 dní po rozvodu takže dítě by tak i tak bylo manželovo. S přítelem plánujeme hned svatbu

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 22.02.17 17:45
@-Sára píše:
@Lama Lama ka zatím pracuji jsem ve 4 měsíci pracovmi smluva je na dobu neurčitou. Jsem tam pět let. takže na rodicaku ho budu mít měsíčně.?

ale rodicak neni prijem ze zamestnani.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 22.02.17 17:48

@Lama Lama a může si daňové zvýhodnění uplatnit přítel na mě a deti?

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 22.02.17 17:49

@-Sára : na rodičáku ho nebudes mít vůbec, ale mám pocit, že manžel ( pokud se s přítelem vezměte ) tam může bonus uplatňovat na děti, co nejsou jeho.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 22.02.17 17:50

@myskalucka děkuji moc. takže ho může uplatnit i na mé.?

Lambisko
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 22.02.17 18:03

@-Sára s novym pritelem jsme se vzali a uplatnuje slevu na moje dite, ktere je z predchoziho manzelstvi. jen jsem musela podepsat prohlaseni, ze spolu zijeme vic nez pul roku a ze neuplatnuju zadnou slevu. vic po mne jeho ucetni nechtela.

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 22.02.17 18:07

@Lama Lama @-Sára no, tak s tou svatbou jsem nejak počítala, prave proto, ze jinak je tam jeste ta lhuta, ted to resila zmama :mavam:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 22.02.17 18:22

@Ornwen to jsem ráda že nejsem jediná co řeší takovou věc :mrgreen:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >