Reklama

Jak vylepšit dětský pokojíček - maličké dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korin
Kecalka 306 příspěvků 04.01.17 21:38
Jak vylepšit dětský pokojíček - maličké dítě

Ahojky, jak prosím vylepšit dětský pokojíček pro rok a půl staré dítě? Zatím máme na stěně jen dřevěné dekorace…ale ještě to není ono…Díky za tipy :D

Reklama

Reakce:

fotze
Kecalka 274 příspěvků 04.01.17 21:47

Mame barevny samolepky na zed a sit kam vesime nase spolecny vytvory nebo fotky

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 21:48

My dětem vymalovaly stěny barevně, každá stěna jinou barvu, nic křiklavého. Investovaly jsme do omyvatelných barev a ocenila jsem to hlavně když děti v noci zvraceli :roll:
Vylepšit se dá i dětským lustrem (nástěné svítidlo), dětem jsem kdysi koupila na stěnu 4 obrazy roční období J.Lada.

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 04.01.17 21:50

@Korin mám taky kluka 18m… malovala jsem postavy z krtecka (krtecka, zabku a mysku), pak tam ma tabuli, policky na knížky, chci koupit regál na hračky.
Pak už ma v pokoji jen pěnove puzzle na zemi, hrací stan, postel, skrin a prebalovaci pult.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 22:02
@Korin píše:
Ahojky, jak prosím vylepšit dětský pokojíček pro rok a půl staré dítě? Zatím máme na stěně jen dřevěné dekorace…ale ještě to není ono…Díky za tipy :D

dekorace z Aliexpressu maj tam krasny za par kacek a dpravazdarma samaje amm u prcku a menil si je po roce nepadavaj drzi a nejde s nima omitka dolu a vyber maximalni ;)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 04.01.17 22:06

Volila bych barevné vymalování, závědy s motivem, nějaku dekoraci na zed :)

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 23:50

Jestli to bude jako u nas, tak se ti do roka vylepsi sam, u nas jsou vsude hračky :P asi 50 plysaku, kocarek, uklizeci sada, kuchynka, bedna s nadobim, tabule, jedna skrin na obleceni a postel a je pokojicek vystajlovany jak ze sqvotu :mrgreen:

modrousko
Ukecaná baba ;) 1546 příspěvků 05.01.17 20:23

My jsme, uz kdyz byl syn mimco, nalepili na zed ve tme svitici samolepky, motiv hvezdna obloha s mesicem a ovecky preskakujici plutky. Odvinuly se nam od toho casem ruzne pribehy a pisnicky. Jedna se o kvalitni samolepky (stehovali jsme se s nima a nalepili znovu) od firmy Crearreda, zrovna jsem je na netu hledala, planuju nove tema. Puvodni samolepy maji na sobe i bledemodre okraje, takze dekoruji i ve dne, jine sady jsou cele bile, vyniknou jen v noci. Jinak delaji i barevne nesvitici, toho je na netu nespocet.

Planuju magneticky nater na cast zdi, to je fajn vec. U malych deti vypadaji hezky detske zavesy, svitidla, jako dite jsem mela zavesnou drevenou hracku, asi volavka to byla, ktera po zatazeni za snurku mavala kridly. Moznosti je hodne, ale jsem zastancem stridmejsiho pristupu, protoze i hracky jsou barevne.

Mbeya
Kecalka 212 příspěvků 05.01.17 22:23
@fotze píše:
Mame barevny samolepky na zed a sit kam vesime nase spolecny vytvory nebo fotky

Prosím, kde jste tu sit koupila?

fotze
Kecalka 274 příspěvků 08.01.17 19:24
@Mbeya píše:
Prosím, kde jste tu sit koupila?

Zadejte si do vyhledavace dekoracni sit na zed

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama