Jak ze sebe udělat ženu?

146
10.8.20 11:54

Jak ze sebe udělat ženu?

Ahoj dámy, je mi 22 a chtěla bych ze sebe udělat trochu ženu. :D Nejsem žádná lesana nebo tak, ale od jak živa chodím spíš sportovně oblékaná, nelíčím se, mám dlouhé vlasy ale věčně stažené do culíku, náušnice jsem vyndala tak před 5 lety, atd… Spíš jsem takový kluk, ale jsem 100% holka, jen mě nikdy nebavilo se líčit a v žádném jiném než sportovním oblečení jsem se necítila dobře. Ale ted začínám pociťovat, že bych chtěla trochu zšenštit, ale nevím, jak na to. :lol: Když si v obchodě zkouším halenky nebo tak něco, tak se v tom necítím a připadám si blbě.

Poradíte mi, jak na to, abych konečně začala vypadat žensky? Tak nějak se bojím i reakce okolí, protože jsem typ holky, co jezdí na motorce, ráda se hrabe v autech, nevadí mi naštípat dříví, vyčistit odpady, kydat hnůj a tak. Kolikrát si připadám jak větší chlap než přítel a docela mi to začíná vadit. :D

Jak se s tím vším vypořádat a udělat změnu?

Děkuji za všechny rady a postřhy. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4104
10.8.20 11:56

Nijak se stím nevyporadas. Každý prostě nemůže vypadat jako madam. Jestli ti sluší sportovní oblečení, tak ho nos. Těžko se budeš měnit… Akorát budeš vypadat blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26969
10.8.20 11:59
@ŽofkaTofka píše:
Ahoj dámy, je mi 22 a chtěla bych ze sebe udělat trochu ženu. :D Nejsem žádná lesana nebo tak, ale od jak živa chodím spíš sportovně oblékaná, nelíčím se, mám dlouhé vlasy ale věčně stažené do culíku, náušnice jsem vyndala tak před 5 lety, atd… Spíš jsem takový kluk, ale jsem 100% holka, jen mě nikdy nebavilo se líčit a v žádném jiném než sportovním oblečení jsem se necítila dobře. Ale ted začínám pociťovat, že bych chtěla trochu zšenštit, ale nevím, jak na to. :lol: Když si v obchodě zkouším halenky nebo tak něco, tak se v tom necítím a připadám si blbě.

Poradíte mi, jak na to, abych konečně začala vypadat žensky? Tak nějak se bojím i reakce okolí, protože jsem typ holky, co jezdí na motorce, ráda se hrabe v autech, nevadí mi naštípat dříví, vyčistit odpady, kydat hnůj a tak. Kolikrát si připadám jak větší chlap než přítel a docela mi to začíná vadit. :D

Na léto ideální nějaké šaty. Zkusila bych klidně dlouhé. Holka se může hrabat v autech a chodit oblékaná jako holka. Ono je to spíš v hlavě než v hadrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
10.8.20 11:59

Zajdi si ke kadeřnici, kup nějaké šaty, něco na líčení, nějaké šperky a třeba boty na podpatku. Uvidíš, jak se v tom budeš cítit. Převléct zpátky se můžeš vždycky :palec: a na okolí nezáleží :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
10.8.20 12:01

Máš nějakou kamarádku s kterou by jsi třeba vyrazila na nákupy?? Pokud se v tom oblečení necítíš, tak postupuj pomalu. Prostě si to oblečení vem jen občas.. Také mám z 96%vlasy v culiku a používám jen řasenku. nenosím šaty, moje máma je s toho nešťastná :mrgreen: je to týden zpět co jsem si je oblékla (krátké pod zadek) noo a i brácha co sedí nonstop u PC a má svůj svět, otevřel pusu a říká „jako, že cože?“ :mrgreen: :mrgreen: Kup si třeba jen pecky do ucha, nemusíš mít vysloveně pádla v uchu. Sem tak si rozpust vlasy. Nalič se jen decentně.. Tak aby to ani pro tebe nebyl šok :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
10.8.20 12:02

Ja bych upravila vlasy, mozna lehke liceni, staci rasy nebo rtenka. A saty klidne nejake lehke, sportovní. Taky se necitim v tune makeupu a volanech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
10.8.20 12:02

@mackA159 proč by měla vypadat blbě? Nějaké šatičky, sandálky.. A je to. Nemusi hned kupovat oblečení s krajkou a volanky, ale prostě s pěknými šaty určitě vedle nestoupne. A myslím, že ženám určitě lichoti víc než džíny, mikina a tenisky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17374
10.8.20 12:04

Také jsem roky chodila ve sportovním. Šatičky, sukýnky, tričíčka, botičky jsem začala nosit až po 30. Nelíčím se skoro vůbec a přesto vypadám žensky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13873
10.8.20 12:05

Obcas si dej rasenku, rozpust vlasy a zkus si vzit saty/sukni. Ja treba k suknim nosim normalni tricka. V halenkach se necitim. Ale na silu bych to nenosila/nedelala. Uvidis jak se v tom budes citit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
10.8.20 12:05

@Russet
Ano, s tou hlavou souhlasím, akorát bohužel nevím, jak jí oblbnout. :D

@Zlobolka123
Kamarádky moc nemám, spíš mám jenom kamarády. :D Dlouhé nebo výrazné náušnice nesnáším, takže pecky jsou jasná volba. :palec:
A líčit se právě neumím, tak se bojím, abych nevypadala jako strašidlo. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1585
10.8.20 12:07
@ŽofkaTofka píše:

Vlasy v culíku jsou typicky ženské. Podle popisu vzhledu jsi žena dost. Možná lehce oblečení pomůže. Ale dokud se budeš chovat jako kluk, tak se tak budeš cítit. Takže pokud ti to vadí, spíš trochu uprav svoje chování. Nicméně já na nebarbínovských typech nevidím vůbec nic špatného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
10.8.20 12:12
@riccius píše:
Vlasy v culíku jsou typicky ženské. Podle popisu vzhledu jsi žena dost. Možná lehce oblečení pomůže. Ale dokud se budeš chovat jako kluk, tak se tak budeš cítit. Takže pokud ti to vadí, spíš trochu uprav svoje chování. Nicméně já na nebarbínovských typech nevidím vůbec nic špatného.

V žádném případě ze sebe barbie udělat nechci, ale trochu víc ženu ano. :mrgreen: Ale vzhledem k tomu, že nejsem úplně hubená, tak si v obchodech jako H&M, Gate, New Yorker atp. nevyberu, protože všude mají ty crop topy (krátká trička) a nic pro normální postavy jako jsem já, co by tak nějak schovalo nějaký ten špíček. Takže právě ani nevím, jaké oblečení zvolit. Takže si radši koupím obyčejné tričko, volnější mikinu a trochu užší rifle. Akorát v práci (dělám zástupkyni a sekretářku ředitele) je mi blbé tam chodit takhle oblékaná. :zed: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
10.8.20 12:20

@ŽofkaTofka Myslím, že řasenku (lehce) určitě zvládneš ;) hlavně si ji nedávat tunu.. Ještě mě napadlo.. Nemusíš mít na sobě zrovna halenku.. Já mám třeba hezká trička s límečkem a malým výstřihem. Už ty vypadají moc hezky a žensky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13770
10.8.20 12:22
@ŽofkaTofka píše:
V žádném případě ze sebe barbie udělat nechci, ale trochu víc ženu ano. :mrgreen: Ale vzhledem k tomu, že nejsem úplně hubená, tak si v obchodech jako H&M, Gate, New Yorker atp. nevyberu, protože všude mají ty crop topy (krátká trička) a nic pro normální postavy jako jsem já, co by tak nějak schovalo nějaký ten špíček. Takže právě ani nevím, jaké oblečení zvolit. Takže si radši koupím obyčejné tričko, volnější mikinu a trochu užší rifle. Akorát v práci (dělám zástupkyni a sekretářku ředitele) je mi blbé tam chodit takhle oblékaná. :zed: :D

Zkus si najít vizážistku. Poradí Ti, jak se líčit a jaké oblečení si kupovat. Záleží na tom, jakou máš postavu, leccos se dá za šikovně volené oblečení schovat. Ale musíš vědět, co Ti bude sedět a co ne. Jsou takové služby, že se Tebou vyrazí na nákupy. Musíš teda počítat s tím, že to není zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
10.8.20 12:22

A co zkusit zajít do Orsay. Vždy tam výběru něco, co nějaký ten špíček schová. Mám větší boky, takže obvykle volím šaty do A.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama