Jak zvládáte strach?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9098
13.6.26 15:50
@Ella865305 píše: Více

Psala jsi že to je to nejlepší a z jedináčků jsi dělala chudáky. Nelži.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140
13.6.26 16:02

@Serpentini no a co jako? já vůbec netvrdím, nikde, že mít sourozence je samospásné, já tvrdím, že pokud jsou dobré vztahy, tak je to to super, ale na těch se musí pracovat, tak mě laskavě nechytej za slovo jenom proto, aby sis něco dokázala. Nikde jsem nepsala, že si má matka pořizovat druhé JEN kvůli prvnímu, ale psala jsem osobní zkušenost, a že mi je jedináčků líto, to je pravdaa, nechápu o co ti jde, vyhrát diskuzi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová