Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Ella865305 píše: Více
Psala jsi že to je to nejlepší a z jedináčků jsi dělala chudáky. Nelži.
@Serpentini no a co jako? já vůbec netvrdím, nikde, že mít sourozence je samospásné, já tvrdím, že pokud jsou dobré vztahy, tak je to to super, ale na těch se musí pracovat, tak mě laskavě nechytej za slovo jenom proto, aby sis něco dokázala. Nikde jsem nepsala, že si má matka pořizovat druhé JEN kvůli prvnímu, ale psala jsem osobní zkušenost, a že mi je jedináčků líto, to je pravdaa, nechápu o co ti jde, vyhrát diskuzi?