Ahoj, nenajde se tady nějaká laskavá duše, která rozumí dobře dani z nemovitosti? Jde mi hlavně o to, jak zapsat do přiznání nově postavený bytový dům s byty, když vše vlastní jeden vlastník. Jak zapsat pozemek, stavbu a jednotky - určení správného písmene atd. Podrobně bych třeba napsala do SZ. Nevím si s tím rady, předem děkuji
Ahoj, nenajde se tady nějaká laskavá duše, která rozumí dobře dani z nemovitosti? Jde mi hlavně o to, jak zapsat do přiznání nově postavený bytový dům s byty, když vše vlastní jeden vlastník. Jak zapsat pozemek, stavbu a jednotky - určení správného písmene atd. Podrobně bych třeba napsala do SZ. Nevím si s tím rady, předem děkuji