Jaké písmeno v dani z nemovitosti

Anonymní
4.1.19 16:53

jaké písmeno v dani z nemovitosti

Ahoj, nenajde se tady nějaká laskavá duše, která rozumí dobře dani z nemovitosti? Jde mi hlavně o to, jak zapsat do přiznání nově postavený bytový dům s byty, když vše vlastní jeden vlastník. Jak zapsat pozemek, stavbu a jednotky - určení správného písmene atd. Podrobně bych třeba napsala do SZ. Nevím si s tím rady, předem děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21111
4.1.19 17:38

Zkus přes aplikaci finančáku https://adisepo.mfcr.cz/…expert.faces

systém tě sám v plno případech navádí a třeba tě navede i tady

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
6.1.19 18:58

Děkuji,mrknu na to.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák