Jaký v tom je význam? (Chování tchýně)

Anonymní
19.8.21 22:19

Jaký v tom je význam? (Chování tchýně)

Ahoj všem sovám. Mám opravdu prapodivnou tchýni, už kolikrát jsem nad jejím chováním žasla, ale přijde mi že je to snad čím dál horší a začínám si myslet, že má snad nějakou psychickou poruchu…To že je „podivín“snad ví už celé město, furt si něco brblá pro sebe, její jediná zábava a starost je obcházení potravin a kostel.Je věřící, ale lže člověku přímo do očí. Poslední situace…jeli jsme celá rodina na víkend k mým rodičům a ona nám měla hlídat psa u nás doma. Nikdy z toho nejsem nadšená, ale bohužel nikdo jiný nám ho nepohlidal.Kdyz jsme se vrátili (už byla pryč)byl v kukátku u dveří daný ubrousek (asi aby ji nikdo nekoukal dovnitř? :) ) A fotky mě a dětí co máme v obýváku byly otočené obráceně. Co to má za význam? Nevíte z jakého důvodu se to dělá? asi to zapomněla zase otočit zpět. Taky jsme objevili na zdi jakoby u skříně namalovaný křídou malý kruh 8) :zed: :zed: Nedělá nám tady nějaké woodú??
Už před rokem mě nařkla z toho že kvůli mě je náš syn nemocný a že děti proti ní navadím a že ji nemají rádi. To není pravda, bohužel už i děti poznají že je blázen.(Vubec to s nima neumí.)A vyčítala mě, že jsem kdysi byla za kartářem 8o
Omlouvám se za román, ale musím se z toho vypsat. Manzel je se mnou za jedno, ale říká, že už ji neřeší…
(Prosím anonymně přece jen se to týká mé rodiny.)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11273
19.8.21 22:31

No asi dělala nějaký rituál :nevim: Kupte si prepravku na psa, nebo postroj do auta a může jezdit s vámi a nemusí být u vás doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 22:36

@JancaS84 No to by bylo nejlepší, jen můj táta tam u něj psa vyloženě nechce, má malý domek kočku a čerstvý mimino.
Takže vždy jednou do roka využíváme hlídání od tchýně. Ta zase našeho psa má ráda, takže jí to tak nevadí Jen si ji nebere domů, protože ta má zase kočku v bytě.

• Citovat
  • Nahlásit
5735
19.8.21 22:38

Psychicky narušena. Dávala bych bacha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3917
19.8.21 22:41

Tak se jí na to zeptej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35364
19.8.21 22:42
@Anonymní píše:
@JancaS84 No to by bylo nejlepší, jen můj táta tam u něj psa vyloženě nechce, má malý domek kočku a čerstvý mimino.
Takže vždy jednou do roka využíváme hlídání od tchýně. Ta zase našeho psa má ráda, takže jí to tak nevadí Jen si ji nebere domů, protože ta má zase kočku v bytě.

To je sice hezké, ale přerovnává vám věci v bytě a čárá po zdi. Je divná. Neměla bych dobrý pocit z toho, že je v mém bytě sama. A to na wůdů nevěřím. Nevěřila bych jí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
19.8.21 22:45

Brrr, z toho mám skoro husinu.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20681
19.8.21 22:45

Zaplatit psi hotel. Tchyne je zvlastni, domu bych si ji tedy nepoustela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
19.8.21 22:49

A u ní doma to vypadá jak? Taky nějak wooduisticky?? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 22:50

@Serpentini To je zbytečné, protože ona to stejně popře. Neprizna se.To už vím z minulých excesů… Chodí uklízet tady do jednoho penzionu a ten šéf mi říká(známé se)jestli netrpí nějako schizofrenií, že mu říkala že se rozbil vysavač, ale když na to kouknul bylo jasně vidět, že to někdo přeřízl rovným řezem (hadici)že to musela udělat naschvál. Kdyz ji to řekl, tak mu na to odpověděla že to asi udělal nějaký host!! A ještě se u toho vztekala. Přitom ten je zavřený v úklidové místnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.21 22:59

@Krista 1 Doma má bordel, ale přivydělává si uklízením :lol: :lol: a má tam hodně náboženských sošek, kříže, růžence, obrázky… já k ní teda nechodím, nezve nás. Na Vánoce sem myslela, že ji uděláme radost a že ji
odpoledne všichni navštívíme, dáme dárky(žije sama)a ona na to, že ne, že se to o Vánocích nesmí chodít, že to přináší smůlu 8o :lol: Od tý doby jsem tam nebyla.

• Citovat
  • Nahlásit
6130
19.8.21 23:15

Zaplatila bych si psí hotel. To vás nenapadlo? Je evidentně psychicky nemocná. A s tím bude potřeba něco dělat. Bála bych se i případné rodinné anamnezy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
19.8.21 23:43
@Trojlístek píše:
Zaplatila bych si psí hotel. To vás nenapadlo? Je evidentně psychicky nemocná. A s tím bude potřeba něco dělat. Bála bych se i případné rodinné anamnezy.

To je bohužel dost pravděpodobné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8784
20.8.21 00:02

Brrr, tu bych se teda bála pustit do bytu :? Příště raději dobrý psí hotel, jeden víkend tam psík snad zvládne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20589
20.8.21 08:09

Už bych si jí domů nepustila, i kdybych měla za hlídání psa zaplatit (psí hotel, profi hlídačky). Co takhle kdyby tvůj manžel zavolal jejímu obvodnímu lékaři a zkusil s ním probrat situaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat