Jakým způsobem předstíráte orgasmus?

Anonymní
23.7.15 13:20

Jakým způsobem předstíráte orgasmus?

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo předstíráte orgasmus a jak to lze vlastně „praktikovat“?Vůbec bych nevěděla jak na to.
Díky za odpovědi, pište klidně anonymně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.7.15 13:23

To je dobrá diskuze… 8) Homosexuál to udělá tak, že vyklepne partnerovi na záda ohřátý jogurt… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11759
23.7.15 13:25

Nepredstiram. Radeji nic nez predstirat.. K cemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
23.7.15 13:29
@Dirndljager píše:
To je dobrá diskuze… 8) Homosexuál to udělá tak, že vyklepne partnerovi na záda ohřátý jogurt… :jazyk:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
23.7.15 13:29

Nepředstírám nic. Ale mustr si lze vzít asi z péček, je to tam jak podle vzoru,, asi na to mají školení :lol:, takže zjevně stačí zaklonit hlavu, přivřít oči a dělat střídavě „hm“ (zavřená pusa) a „ááá“ (otevřená pusa), postupně přidávat na decibelech… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4147
23.7.15 13:30
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
23.7.15 13:31

Nepředstírám. Buď mám, nebo nemám. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
23.7.15 13:31

Stahuju poševní svaly a snažím se netlemit. :mrgreen: Ale asi dělám něco blbě, jelikož naposledy se na mne podíval a řekl: tak to asi rozpustíme. :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
23.7.15 13:35
@Samamama píše:
Nepředstírám nic. Ale mustr si lze vzít asi z péček, je to tam jak podle vzoru,, asi na to mají školení :lol:, takže zjevně stačí zaklonit hlavu, přivřít oči a dělat střídavě „hm“ (zavřená pusa) a „ááá“ (otevřená pusa), postupně přidávat na decibelech… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
@Jensina píše:
Stahuju poševní svaly a snažím se netlemit. :mrgreen: Ale asi dělám něco blbě, jelikož naposledy se na mne podíval a řekl: tak to asi rozpustíme. :lol: :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114

@Jensina Dobře on :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
23.7.15 13:36

Nepředstírám, nemůžu. Když mám orgasmus, je mokro. Leda bych se počůrala :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
23.7.15 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo předstíráte orgasmus a jak to lze vlastně „praktikovat“?Vůbec bych nevěděla jak na to.
Díky za odpovědi, pište klidně anonymně ;)

K čemu to potřebuješ vědět? Potřebuješ partnerovi předstírat orgasmus z nějakých terapeutických důvodů nebo co?
Dovedu si představit, že zahraješ nastupující část orgasmu tak jak ji znáš od sebe, ale vrchol a jeho projevy podle mne zahrát nejdou :nevim:

@Dirndljager :roll: řekla bych, že gayovi by předstíraný orgasmus u partnera neprošel už vůbec

Příspěvek upraven 23.07.15 v 13:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 13:37
@Dirndljager píše:
To je dobrá diskuze… 8) Homosexuál to udělá tak, že vyklepne partnerovi na záda ohřátý jogurt… :jazyk:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
23.7.15 13:38

Nepředstírám 8o to bych byla sama proti sobě…ten chudák by si pak myslel, že je vše ok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama