Uspokojím se pouze sama

Anonymní
22.7.15 16:27

Uspokojím se pouze sama

Ahoj, omlouvám se za anonym, jen se chci zeptat, jestli to máte někdo taky tak, nebo jsem divná.
S manželem se při sexu nedokážu prostě uspokojit, nikdy jsem nedosáhla orgasmu, i když on se hodně snaží.
Přitom sama masturbuji denně a dokáži dosáhnout orgasmu za chviličku a pokaždé.
Dost se tím trápím, chci si taky sex užívat, ale prostě mi to nic moc neříká :oops:
Jste na tom někdo podobně?
Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18
22.7.15 16:28

Nic si z toho nedělej, mě taky třeba přitel nedokaze uspokojit, ani pri sexu, ani nijak nijak - mozna to chce vymenit pritele :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69028
22.7.15 16:30

No a co třeba poradit příteli jak na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 16:31

A co třebas omezit masturbaci? Denně je podle mě dost, nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
22.7.15 16:33
@MinieM píše:
Nic si z toho nedělej, mě taky třeba přitel nedokaze uspokojit, ani pri sexu, ani nijak nijak - mozna to chce vymenit pritele :lol:

Neber to jako rýpání, ale zeptat se musím… A to vám vztah funguje? Já osobně, kdybych nedokázala uspokojit chlapa, tak bych se cítila dost špatně. Neschopně… :think: :think: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
22.7.15 16:33
@Anonymní píše:
A co třebas omezit masturbaci? Denně je podle mě dost, nevím…

To jsem chtěla taky napsat… Že by mohla snížit frekvenci :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.7.15 16:37

Taky to umim jen sama, ale priteli řeknu a,,ukazu,, ze orgasmus byl :) Me to nijak nevadí, ze ho s nim nemám, jinyho hledat. nechci tak jsem s tim spokojena :)

• Nahlásit
  • Citovat
18
22.7.15 16:40
@Krasavicaa píše:
Neber to jako rýpání, ale zeptat se musím… A to vám vztah funguje? Já osobně, kdybych nedokázala uspokojit chlapa, tak bych se cítila dost špatně. Neschopně… :think: :think: :nevim: :nevim:

ale ja jeho dokazu, on me nedokazal a uz je to byvaly pritel :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 16:45
@Krasavicaa píše:
Neber to jako rýpání, ale zeptat se musím… A to vám vztah funguje? Já osobně, kdybych nedokázala uspokojit chlapa, tak bych se cítila dost špatně. Neschopně… :think: :think: :nevim: :nevim:

Ale já ho uspokojím, ale on mě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
9819
22.7.15 16:50

Omez frekvenci, tím zvýšíš chuť u sebe a pak ho třeba naveď, jak má dráždit. Uvidíš, že to přijde, věř mi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 16:52

Pokud Ti to nevadí, tak to neřeš.

Co jsem viděla statistiky, tak to není nijak vzácné.

Já to mám taky tak. I když teda sama taky nedosáhnu vrcholu pokaždé. A když vidím, jak je to složité na koordinaci, že přesně vím, co zrovna chci, a ani tak to vždycky nevyjde, tak to ani nemám manželovi za zlé, že se mu to nedaří.

On z toho trauma nemá, já taky ne, takže jsme spokojeně spolu přes deset let.

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
22.7.15 16:53
@MinieM píše:
ale ja jeho dokazu, on me nedokazal a uz je to byvaly pritel :|

No právě… Na jeho místě bych se cítila blbě…

• Nahlásit
  • Citovat
33197
22.7.15 16:53

Hlavně se uvolni a nestresuj se tím. Nebrat to jako nějaký úkol :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 17:04

Ja to mam uplne stejne…sama si to udelam hned a podle predstav…mohla bych taky kazdy den, ja mit u sexu orgasmus, tak na chlapa vletim kazdy den :D a kdyz uz teda mam chut i na sex s manzelem a nakonec nic z toho, tak jsem pak akorat nastvana a neuspokojena :-( pri oralnim sexu nemam problem, to uplne miluju, ale proste nevim, jak to manzelovi rict…a kdyz uz na to dojde, tak je mi to neprijemne a boli to a stejne se mi venuje v tomto minimalne…je na to uplne hrrr, ja to rada nezne a pomalicku, ale jak mu to rict fakt nevim, aby se neurazil…a celkem se stydim o tom mluvit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
22.7.15 17:08
@Anonymní píše:
Ja to mam uplne stejne…sama si to udelam hned a podle predstav…mohla bych taky kazdy den, ja mit u sexu orgasmus, tak na chlapa vletim kazdy den :D a kdyz uz teda mam chut i na sex s manzelem a nakonec nic z toho, tak jsem pak akorat nastvana a neuspokojena :-( pri oralnim sexu nemam problem, to uplne miluju, ale proste nevim, jak to manzelovi rict…a kdyz uz na to dojde, tak je mi to neprijemne a boli to a stejne se mi venuje v tomto minimalne…je na to uplne hrrr, ja to rada nezne a pomalicku, ale jak mu to rict fakt nevim, aby se neurazil…a celkem se stydim o tom mluvit :think:

No tak se nestyď. Chápu, že pokud roky nic neříkáš a teď bys mu sdělila, že to dělá blbě, tak je to vošajstlich - ale na druhou stranu, pokud se Ti to nelíbí, a Ty nekvákneš (na „prosím, dneska to zkusíme jinak, pomalu, jo?“ IMHO nic není), tak to si fakt zaděláváš na trable.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama