Jde hrát hra The Sims 3 online, abych jí nemusela stahovat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Selena Biebrová
14.4.12 19:25

Jo opavdu.Moc mě to nezajímá,ale mám rada selenu,ale moc ne biebra..,.no ráda bych si to vymenila jo a vymen si to jmeno vypada to divne a jak jse jmenujes ty? :think: :think: :!

  • Citovat
  • Upravit
PatricieG. s.j.biebrovi
14.4.12 19:27

Fajn Patricie :-O stačí :DD
nO TAKHLE JE TO LEPŠÍ :potlesk: :palec: Si super :dance: :mavam: Už musím jít pa :mavam: :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
PatricieG. s.j.biebrovi
14.4.12 19:28

Super Patricie tak čusky dobře jsem si s tebou pokecala :potlesk: :potlesk: :jazyk:

  • Citovat
  • Upravit
luliilno teriino
29.4.12 11:47

Nevím kde stahnout zdarma the sims 3 pets

ahoj taky se chci zeptat kde to mam stahnout zdarma nechci si to objednavat byla sem uz asi vsude ale vubec mi to nejde stahnout :(( porade mi kde

  • Citovat
  • Upravit
Renesmee
5.5.12 14:45

nevím

jo víte mám doma morče a od te doby sem chtěla hrát the sims pets ale už mám i 3 ale můj bratr mi ty pets nechce stahnout a já nevím co mám dělat chci totiž hrát online to se o tom moje kámoška zmínila no tak chci hrát online ale nevím kde to mám najít. :,( :( :,(

  • Citovat
  • Upravit
ahoj ahoj
29.5.12 14:48

v mobilu .. to jde ? 8o

  • Citovat
  • Upravit
ahoj ahoj
29.5.12 14:56
v mobilu??..kde se to da stahnout
@dominik kkkkkkkkk píše:
ahoj ja mam sims3 v mobilu a de mi to
  • Citovat
  • Upravit
Zuzinna
8.6.12 13:52

Čaute prosím vás kde se dá the sims stáhnout? Já to stahovala přes ulozto.cz ale nestáhlo se mi to jako hra nýrž jen jako složka… :(

  • Citovat
  • Upravit
EvolutionDracek
14.7.12 08:09

Nejde, kde jsi to slyšela? Na internetu se takové množství pro fůru lidí nemůže uložit.

  • Citovat
  • Upravit
Natalie naty natka
16.7.12 18:08

Ahoj mohla bych se zeptat kde ste si tu hru staly ja to hledam den co den a nemám ted na to abych si tu hru koupila prosím řekněte mi to nikdo :pocitac:

  • Citovat
  • Upravit
Elis Star
31.7.12 12:36

The sims 2-1

Ahoj Jde hrát The sims 1 a The sims 2 online? Díkes za odpovědi :lol: :?: :?: :?:

  • Citovat
  • Upravit
Elis Star
31.7.12 12:36

The sims 2-1

Ahoj Jde hrát The sims 1 a The sims 2 online? Díkes za odpovědi :lol: :?: :?: :?:

  • Citovat
  • Upravit
simík 99
20.8.12 17:47

the sims online

Hele.
Můj dotaz zní:
Jde vůbec hrát někde The Sims 1,2,3… BEZ STAHOVÁNÍ???
Dík!!! :think:

  • Citovat
  • Upravit
18223
20.8.12 19:03

Originál ne. Možná na FB napodobenina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
261
20.8.12 21:22
@Elis Star píše:
Ahoj Jde hrát The sims 1 a The sims 2 online? Díkes za odpovědi :lol: :?: :?: :?:

Né, nejde. :roll: The Sims nikdy nebyla online hra, a nedivila bych se kdyby ani nebyla. Hru si musíš stáhnout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová