Je normální takto oslovovat dítě?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
smurfka
5.11.16 10:26

@RenattaSedla chcandy jsou dobré:o)) lepší jak Mařeny.. :P

  • Citovat
  • Upravit
16281
5.11.16 10:31

Pro mě je pořád lepší varianta od tchána „Petruny“, než když mi kamarádka vyprávěla, jak jí její tchýně skoro od začátku těhotenství chtěla pomalu líbat břicho a pořád mlela „ten andělíček roztomiloučkej tam v břišínku, jakpak se tam asi má, určitě neví jak hrozně moc se babička těší až ho opusinkuje…“. Z toho by kleplo mě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.16 10:35

Nás náš taťka, když nás chtěl třeba oslovit hromadně, tak nám říkal Kristýny. Nebo třeba když nás chtěl poškádlit, nebo nevím jak to říct. Vždycky povídal - Ty hele, Kristýno jedna.
No a te´d tak říká i mým dcerám. i když se to trochu míjí účinkem, protože jedna dcerka je opravdu Kristýna.

Takže mně to přijde úplně OK.

  • Citovat
  • Upravit
6569
5.11.16 10:38

Já čekala endoparazita a vetřelce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1058
5.11.16 10:38
@j.a.n.i1 píše:
Jo, tak neco takoveho bys mohla zkusit treba na me… pak uz bych jim jinak rozhodne nerekla :mrgreen:

Taky bych tě nenutila se s dětmi vídat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14642
5.11.16 10:41
@Lekninka91 píše:
Pro moji babicku byli nekteri vnuci zmetek nebo svina mala :D neni moc na deticky, ale ma velke srdce a vsechny ma samozrejme rada :) ja jsem trochu asi po ni :lol:
8o :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.16 10:41
@smurfka píše:
@RenattaSedla chcandy jsou dobré:o)) lepší jak Mařeny.. :P

Ze slova CHCANDA mám normálně osypky. Stejně tak ze zde běžně používaného slova FRNDA. BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.

Jo a jedna moje stará teta říká dcerám děvky. - Ty moje děvko! Jen to teda nemyslí v tom smyslu, jak to vyznívá dnes. Prostě se význam slova od jejího mládí trochu posunul. Rve mi to uši, ale je jí přes 70, tak to prostě neřeším.

  • Citovat
  • Upravit
101927
5.11.16 10:41

@Svítící žárovka Jo, unas jsou na tabore vsechna mrnata zas pracovne Natalky a to i kluci, sakra jeste ze tonevi rodice, to by asi nekteri nezvladli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101927
5.11.16 10:43
@luloinka píše:
Taky bych tě nenutila se s dětmi vídat

Jo, deti by byly urcite rady, ze jim kvuli sve hysterii zakazujes kontakt s dedeckem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14642
5.11.16 10:44
@Fjodorka píše:
Jinak, když jsem uklouzla a spadla, tak mi muž řekl, ať dávám pozor, ať ze mě nevypadne ta rychlokvaška :lol:
Asi jsem se měla urazit :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1058
5.11.16 10:45
@j.a.n.i1 píše:
Jo, deti by byly urcite rady, ze jim kvuli sve hysterii zakazujes kontakt s dedeckem…

My jsme s partnerem za jedno, buď nás budou respektovat nebo smůla. Švagrová to vyřešila tak že se odstěhovala do Británie, má roční dítě a ani jedni prarodiče ho neviděli, ptž ti druzí jsou taky z ciziny. A udělala dobře :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14642
5.11.16 10:47
@Meredit píše:
Jo, dost přeháníš…
Můj tchán říkal synovi čmelíku, to se mi líbilo do doby než jsem zjistila že to je nějaký slepičí parazit :mrgreen:
Jak ráda bych ho slyšela říkat tak i druhému synovi…

Čmelík je taky super. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
5.11.16 10:49

Mně se Petruny líbí :palec: Švagr říká mojí dceři Kristýno, i když se jmenuje Viktorka. Prý se to k ní líp hodí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12007
5.11.16 10:50

@nostress babi je takovej tvrdak, ale ma zlaty srdce a pro vnoucata by udelala prvni posledni :D kazdej neni na tutu nunu :oops: :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.16 10:50
@laducha píše:
Mně se Petruny líbí :palec: Švagr říká mojí dceři Kristýno, i když se jmenuje Viktorka. Prý se to k ní líp hodí :lol:

Koukám, že Kristýny frčej. :mrgreen: :palec:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová