Je to dnes normální - věrnost? Mám si zvyknout?

Anonymní
28.1.22 11:47

Je to dnes normální - věrnost? Mám si zvyknout?

Dobrý den, jdu si pro rady do virtuálního světa s problémem, který mě tíží/netíží.

Přiznám se, že jsem trochu zrezignovalá…

Je mi 32 let, jsem jednou rozvedená a aktuálně s novým přítelem 3 roky. Můj bývalý muž náš vztah zabil nezájmem o mou osobu, veškerý svůj čas věnoval podnikání a vztah se snažil zachránit až když jsem se začala vytrácet… bohužel pozdě. On opravdu do našeho vztahu neinvestoval kousek citu, naopak se snažil to vynahrazovat penězi. Nebyla jsem dlouho šťastná, vezla jsem se sice v drahém autě, ale po večerech jsem byla stále sama. Manžel si vše uvědomil až když jsem odešla. Bohužel už jsem mu nedokázala dát šanci, přestala jsem milovat a nebylo by fér s ním nadále být.

Můj nový partner je naopak velmi galantní, velmi romantický. Dává mi opravdu hodně najevo svou lásku a já vím, že mě opravdu miluje…nicméně… začínám pozorovat, že ani tady to nebude růžové. Partnerovi se velmi líbí ženy, vím to od začátku. Nikdy jsem nebyla žárlivá a neměla s tím problém. Chápu, že se mu líbí. Partner se o mě dlouho opravdu snažil a dobýval mě trochu opravdu jako v romantickému filmu. Já jsem dlouho nechtěla do vztahu. Bylo mi s ním moc fajn, v posteli i na procházkách ale dál sem to neposunula. Pro mě je těžké si někoho hned k sobě pustit. Nicméně po nějaké době jsem se zamilovala velmi i já a aktuálně spolu přes rok bydlíme. Partner je sennou velmi šťastný. Teď to bude vypadat strašně hloupě se popsat, ale aby jste pochopili mou situaci, musím… zkrátka, i já jsem si vědoma svých kvalit. Asi o sobě dokážu říci, že jsem atraktivní. Jsem štíhlá, dlouhé brunet vlasy, nevypadám na svůj věk. Vždy jsem se opravdu velmi mužům líbila. Partnerovi se líbím opravdu hodně a dává mi to denně najevo. V ložnici je naprosto spokojený a kdyby bylo po něm, nedělali bychom nic jiného…fotila jsem v minulosti i fotky pro různé příležitosti, jako modelka. Od začátku vztahu s partnerem jsem se tomu přestala věnovat. Přítel velmi žárlí. Nemyslím tím nějak aby dělal scény, ale zkrátka je rád, když má přehled. On sám je velmi atraktivní. Je ve znamení lva, je velmi charismatický a nejedna žena na něm nechá oči. Mě se to vždy líbí, nijak extrémně to ani nevnínám. Jsem ráda, že mám vedle sebe atraktivního chlapa. Má fitnes postavu, dobrou práci a je opravdu velmi inteligentní… Přítel je sennou jako v sedmém nebi, říká mi pořád, že mě strašně miluje a i tak činí. Já mu na oplátku denně vařím, dům je naklizený, troufám si říci, že jsem vtipná, vítám ho vždy s úsměvem na tváři… ráda se s ním miluji. Často musí být po jeho, rád je když slyší, že má pravdu. V podstatě mi říká, že jsem přesně to, co hledal. Roztrhal by se pro mě, cokoliv mi koupí, zaplatí, plánuje sennou šťastně vybavení domečku, je milionový partner. Nicméně já už začínám mít pocit, jak on si vztah asi představuje. Nic předemnou neskrývá, když spolu něco sledujeme na PC vše má otevřené. Na Facebooku i Instagramu sleduje kde jaké nahé pozadí apod. Nikdy jsem s tím neměla problém. Říkala jsem i jemu, panejo to jsou kočky. Načež vždy prohodil něco ve stylu že mi nesahají ani po kotníky a zamilovaně na mě v tu chvíli hupsnul. Je pravda, že já ho teda opravdu dokážu nastartovat jedním pohledem, je mezi námi hodně vášnivý vztah. Neměla jsem s tím nikdy problém, protože si sama připadám atraktivní a mám nějaké sebevědomí. Vím, že neexistuji jen já. Nikdy jsem si nezaložila instagram, i když mě k tomu fotografové přemlouvali kvůli byznysu. Nějakým způsobem této sociální síti neholduji, jestli on ano, neřešila jsem to. Když jsem jednou prohodila něco ve stylu vtipů, tak já si ho udělám… žárlivě mi říkal, že se zblázní jestli to udělám. Ale myslím tím takovým tím hezkým tónem, bez hádek. Říkám…ahaaa, tak ty tady lajkuješ ve 34letech jako puberťák ostatní slečny ale nedej bože aby někdo lajkoval tvojí viď? Tak nějak se pousmál z čehož vyšlo najevo že přesně tak to je. Začala jsem se smát a neřešila to. Nicméně poslední dobou mi to začíná nějak vrtat hlavou. Mám pocit, že takhle to nějak bude v budoucnu. On šťastně zamilovaný, doma fajn pěknou babu, která je jen jeho, uvařeno, naklizeno ale přestávám věřit, že mi jednou tenhle pacholek někde neulitne. Ne že by si s nějakými psal, ale prostě mám ten dojem…tu intuici. Sám samozřejmě říká, že nevěru nesnáší, ale slova…nechci s ním o tom mluvit, protože to stejně nic nezmění, ale fakt mám dojem, že on zřejmě opravdu našel svou královnu přesně proto jak jsem tolerantní. Jak jsem řekla, on by mi snesl Modré z nebe, lásku mi dává najevo neustále… ale…Máte z toho dojem, že se bude jednat o zlatou klec? Protože já začínám. Nemyslím si že by mě opustil, to vůbec ne. Proč taky…doma má taky hezkou ženu kterou navíc miluje. Ale vysvětlete mi prosím tu mužskou logiku? Starám se o to abych byla atraktivní, ostatní kamarádi mu říkají jak mu závidí…a stejně mám dojem že tenhle chlap jednou ulitne. Je to sice jen dojem, ale silný. Nejhorší je, že začínám mít pocit, že mi to bude jedno. Nechci zase začít od znova. Nemyslím si ani, že bych potkala jiného chlapa který by byl lepší…upřímně nevěřím že snad nějaký dokáže být. Říkala jsem si, jestli tomu dát čas, ale babrat se v tom v hlavě nebo prostě takový život žít a neřešit. Já tím mužům prostě nerozumím…vůbec není pravda že podvádí jen ošklivé ženy (btw žádná není ošklivá)…

Co si o tom myslíte? Je má intuice paranoidní? Otázka je taky jestli někdo ten můj roman dočetla až dokonce. Jestli ano, i za to už moc děkuji 😅 Budu ráda, když se vyjádři případně i nějaký muž 🙂 Krásný den všem!

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25897
28.1.22 11:58

Moc přemýšlíš. Ale intuice nás někdy neklame. Osobně by mi vadilo, že sleduje a hodnotí jiné ženy. A ty nemáš Instagram, i když by ti profesně pomohl. Divné. Když chce čumět na jiné ženy, nemělo by mu vadit, že někdo čučí na tu jeho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Pan Dan
28.1.22 11:58

První část příspěvku - vychvalovaní sebe sama. Těžko říct, píšeš že i on je atraktivní, fitness fešák. Atraktivní lidé jsou vždycky rizikovější skupina, že někde ulítnou.

  • Citovat
  • Upravit
22078
28.1.22 12:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si pro rady do virtuálního světa s problémem, který mě tíží/netíží.

Přiznám se, že jsem trochu zrezignovalá…

Je mi 32 let, jsem jednou rozvedená a aktuálně s novým přítelem 3 roky. Můj bývalý muž náš vztah zabil nezájmem o mou osobu, veškerý svůj čas věnoval podnikání a vztah se snažil zachránit až když jsem se začala vytrácet… bohužel pozdě. On opravdu do našeho vztahu neinvestoval kousek citu, naopak se snažil to vynahrazovat penězi. Nebyla jsem dlouho šťastná, vezla jsem se sice v drahém autě, ale po večerech jsem byla stále sama. Manžel si vše uvědomil až když jsem odešla. Bohužel už jsem mu nedokázala dát šanci, přestala jsem milovat a nebylo by fér s ním nadále být.

Můj nový partner je naopak velmi galantní, velmi romantický. Dává mi opravdu hodně najevo svou lásku a já vím, že mě opravdu miluje…nicméně… začínám pozorovat, že ani tady to nebude růžové. Partnerovi se velmi líbí ženy, vím to od začátku. Nikdy jsem nebyla žárlivá a neměla s tím problém. Chápu, že se mu líbí. Partner se o mě dlouho opravdu snažil a dobýval mě trochu opravdu jako v romantickému filmu. Já jsem dlouho nechtěla do vztahu. Bylo mi s ním moc fajn, v posteli i na procházkách ale dál sem to neposunula. Pro mě je těžké si někoho hned k sobě pustit. Nicméně po nějaké době jsem se zamilovala velmi i já a aktuálně spolu přes rok bydlíme. Partner je sennou velmi šťastný. Teď to bude vypadat strašně hloupě se popsat, ale aby jste pochopili mou situaci, musím… zkrátka, i já jsem si vědoma svých kvalit. Asi o sobě dokážu říci, že jsem atraktivní. Jsem štíhlá, dlouhé brunet vlasy, nevypadám na svůj věk. Vždy jsem se opravdu velmi mužům líbila. Partnerovi se líbím opravdu hodně a dává mi to denně najevo. V ložnici je naprosto spokojený a kdyby bylo po něm, nedělali bychom nic jiného…fotila jsem v minulosti i fotky pro různé příležitosti, jako modelka. Od začátku vztahu s partnerem jsem se tomu přestala věnovat. Přítel velmi žárlí. Nemyslím tím nějak aby dělal scény, ale zkrátka je rád, když má přehled. On sám je velmi atraktivní. Je ve znamení lva, je velmi charismatický a nejedna žena na něm nechá oči. Mě se to vždy líbí, nijak extrémně to ani nevnínám. Jsem ráda, že mám vedle sebe atraktivního chlapa. Má fitnes postavu, dobrou práci a je opravdu velmi inteligentní… Přítel je sennou jako v sedmém nebi, říká mi pořád, že mě strašně miluje a i tak činí. Já mu na oplátku denně vařím, dům je naklizený, troufám si říci, že jsem vtipná, vítám ho vždy s úsměvem na tváři… ráda se s ním miluji. Často musí být po jeho, rád je když slyší, že má pravdu. V podstatě mi říká, že jsem přesně to, co hledal. Roztrhal by se pro mě, cokoliv mi koupí, zaplatí, plánuje sennou šťastně vybavení domečku, je milionový partner. Nicméně já už začínám mít pocit, jak on si vztah asi představuje. Nic předemnou neskrývá, když spolu něco sledujeme na PC vše má otevřené. Na Facebooku i Instagramu sleduje kde jaké nahé pozadí apod. Nikdy jsem s tím neměla problém. Říkala jsem i jemu, panejo to jsou kočky. Načež vždy prohodil něco ve stylu že mi nesahají ani po kotníky a zamilovaně na mě v tu chvíli hupsnul. Je pravda, že já ho teda opravdu dokážu nastartovat jedním pohledem, je mezi námi hodně vášnivý vztah. Neměla jsem s tím nikdy problém, protože si sama připadám atraktivní a mám nějaké sebevědomí. Vím, že neexistuji jen já. Nikdy jsem si nezaložila instagram, i když mě k tomu fotografové přemlouvali kvůli byznysu. Nějakým způsobem této sociální síti neholduji, jestli on ano, neřešila jsem to. Když jsem jednou prohodila něco ve stylu vtipů, tak já si ho udělám… žárlivě mi říkal, že se zblázní jestli to udělám. Ale myslím tím takovým tím hezkým tónem, bez hádek. Říkám…ahaaa, tak ty tady lajkuješ ve 34letech jako puberťák ostatní slečny ale nedej bože aby někdo lajkoval tvojí viď? Tak nějak se pousmál z čehož vyšlo najevo že přesně tak to je. Začala jsem se smát a neřešila to. Nicméně poslední dobou mi to začíná nějak vrtat hlavou. Mám pocit, že takhle to nějak bude v budoucnu. On šťastně zamilovaný, doma fajn pěknou babu, která je jen jeho, uvařeno, naklizeno ale přestávám věřit, že mi jednou tenhle pacholek někde neulitne. Ne že by si s nějakými psal, ale prostě mám ten dojem…tu intuici. Sám samozřejmě říká, že nevěru nesnáší, ale slova…nechci s ním o tom mluvit, protože to stejně nic nezmění, ale fakt mám dojem, že on zřejmě opravdu našel svou královnu přesně proto jak jsem tolerantní. Jak jsem řekla, on by mi snesl Modré z nebe, lásku mi dává najevo neustále… ale…Máte z toho dojem, že se bude jednat o zlatou klec? Protože já začínám. Nemyslím si že by mě opustil, to vůbec ne. Proč taky…doma má taky hezkou ženu kterou navíc miluje. Ale vysvětlete mi prosím tu mužskou logiku? Starám se o to abych byla atraktivní, ostatní kamarádi mu říkají jak mu závidí…a stejně mám dojem že tenhle chlap jednou ulitne. Je to sice jen dojem, ale silný. Nejhorší je, že začínám mít pocit, že mi to bude jedno. Nechci zase začít od znova. Nemyslím si ani, že bych potkala jiného chlapa který by byl lepší…upřímně nevěřím že snad nějaký dokáže být. Říkala jsem si, jestli tomu dát čas, ale babrat se v tom v hlavě nebo prostě takový život žít a neřešit. Já tím mužům prostě nerozumím…vůbec není pravda že podvádí jen ošklivé ženy (btw žádná není ošklivá)…

Co si o tom myslíte? Je má intuice paranoidní? Otázka je taky jestli někdo ten můj roman dočetla až dokonce. Jestli ano, i za to už moc děkuji 😅 Budu ráda, když se vyjádři případně i nějaký muž 🙂 Krásný den všem!

Aneb jak vytvořit problém tam, kde žádný není.

Musíš mít hodně bezstarostný a pohodový život, když máš čas a kapacitu spřádat takováhle klubka planých teorií… gratuluji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
28.1.22 12:04

Nemela bys byt tak tolerantni ve vecech, ktere ti vadi a jsou hodne neprijemne.
Proc..? Bojis se neceho…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8876
28.1.22 12:10

A svatba a děti jsou v jeho či tvých plánech? Abys jednou nebyla překvapená… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.22 12:10
@divine woman píše:
Moc přemýšlíš. Ale intuice nás někdy neklame. Osobně by mi vadilo, že sleduje a hodnotí jiné ženy. A ty nemáš Instagram, i když by ti profesně pomohl. Divné. Když chce čumět na jiné ženy, nemělo by mu vadit, že někdo čučí na tu jeho.

Já vlastně nevím, jestli mi to vadí. Spíš si kladu otázku proč…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.1.22 12:13
@Pan Dan píše:
První část příspěvku - vychvalovaní sebe sama. Těžko říct, píšeš že i on je atraktivní, fitness fešák. Atraktivní lidé jsou vždycky rizikovější skupina, že někde ulítnou.

Kdybych nenapsala, že jsem sebevědomá a nějak snad vypadám, odpovědi by byly typu ‚no jo holka, to jsi se mu omrzela‘…nemyslím si, že je to důležité jak jsem se prezentovala.

Ale jinak, taky si myslím. On sám se sobě asi líbí a rád by si šimral ego ještě více u jiných žen dost možná. Nevím…fakt nevím.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.1.22 12:15
@Lucie_Sx píše:
Nemela bys byt tak tolerantni ve vecech, ktere ti vadi a jsou hodne neprijemne.
Proc..? Bojis se neceho…?

Nebojím…chci mít klid. Nechci hádky. S bývalým manželem to byl každý den v hádkách, stresu… nebaví mě to už prostě. Radši se na to v hlavě vykašlu.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
28.1.22 12:16
@truelly píše:
A svatba a děti jsou v jeho či tvých plánech? Abys jednou nebyla překvapená… :think:

V obouch…

  • Citovat
  • Upravit
328
28.1.22 12:17

Nemuzu se zbavit dojmu, ze pokud by to nebyl krasny a charizmaticky zajisteny muz s perspektivnim spolecenskym statusem, tolik tolerantni bys urcite nebyla :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
28.1.22 12:20

No, mě by takovej týpek nevyhovoval a to ani v době, kdy jsem sama byla mladá šťavnatá kočka. Tohle pubertální sledování kdejakého nahatého profilu mi prostě neimponuje. Ale koneckonců, mě ani nijak zvlášť neimponují typy, jakým je nejspíš tvůj chlap, takže se mi vaše dokonalé soužití těžko chápe :mrgreen: Jenom taková malá poznámečka: chlapi si většinou udrží fyzickou přitažlivost podstatně déle, než ženy (čest výjimkám). Takže se nabízí otázka, jak dlouho ti ty holky z Instáče nebudou sahat ani po kotníky ;)

Příspěvek upraven 28.01.22 v 12:22

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
28.1.22 12:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si pro rady do virtuálního světa s problémem, který mě tíží/netíží.

Přiznám se, že jsem trochu zrezignovalá…

Je mi 32 let, jsem jednou rozvedená a aktuálně s novým přítelem 3 roky. Můj bývalý muž náš vztah zabil nezájmem o mou osobu, veškerý svůj čas věnoval podnikání a vztah se snažil zachránit až když jsem se začala vytrácet… bohužel pozdě. On opravdu do našeho vztahu neinvestoval kousek citu, naopak se snažil to vynahrazovat penězi. Nebyla jsem dlouho šťastná, vezla jsem se sice v drahém autě, ale po večerech jsem byla stále sama. Manžel si vše uvědomil až když jsem odešla. Bohužel už jsem mu nedokázala dát šanci, přestala jsem milovat a nebylo by fér s ním nadále být.

Můj nový partner je naopak velmi galantní, velmi romantický. Dává mi opravdu hodně najevo svou lásku a já vím, že mě opravdu miluje…nicméně… začínám pozorovat, že ani tady to nebude růžové. Partnerovi se velmi líbí ženy, vím to od začátku. Nikdy jsem nebyla žárlivá a neměla s tím problém. Chápu, že se mu líbí. Partner se o mě dlouho opravdu snažil a dobýval mě trochu opravdu jako v romantickému filmu. Já jsem dlouho nechtěla do vztahu. Bylo mi s ním moc fajn, v posteli i na procházkách ale dál sem to neposunula. Pro mě je těžké si někoho hned k sobě pustit. Nicméně po nějaké době jsem se zamilovala velmi i já a aktuálně spolu přes rok bydlíme. Partner je sennou velmi šťastný. Teď to bude vypadat strašně hloupě se popsat, ale aby jste pochopili mou situaci, musím… zkrátka, i já jsem si vědoma svých kvalit. Asi o sobě dokážu říci, že jsem atraktivní. Jsem štíhlá, dlouhé brunet vlasy, nevypadám na svůj věk. Vždy jsem se opravdu velmi mužům líbila. Partnerovi se líbím opravdu hodně a dává mi to denně najevo. V ložnici je naprosto spokojený a kdyby bylo po něm, nedělali bychom nic jiného…fotila jsem v minulosti i fotky pro různé příležitosti, jako modelka. Od začátku vztahu s partnerem jsem se tomu přestala věnovat. Přítel velmi žárlí. Nemyslím tím nějak aby dělal scény, ale zkrátka je rád, když má přehled. On sám je velmi atraktivní. Je ve znamení lva, je velmi charismatický a nejedna žena na něm nechá oči. Mě se to vždy líbí, nijak extrémně to ani nevnínám. Jsem ráda, že mám vedle sebe atraktivního chlapa. Má fitnes postavu, dobrou práci a je opravdu velmi inteligentní… Přítel je sennou jako v sedmém nebi, říká mi pořád, že mě strašně miluje a i tak činí. Já mu na oplátku denně vařím, dům je naklizený, troufám si říci, že jsem vtipná, vítám ho vždy s úsměvem na tváři… ráda se s ním miluji. Často musí být po jeho, rád je když slyší, že má pravdu. V podstatě mi říká, že jsem přesně to, co hledal. Roztrhal by se pro mě, cokoliv mi koupí, zaplatí, plánuje sennou šťastně vybavení domečku, je milionový partner. Nicméně já už začínám mít pocit, jak on si vztah asi představuje. Nic předemnou neskrývá, když spolu něco sledujeme na PC vše má otevřené. Na Facebooku i Instagramu sleduje kde jaké nahé pozadí apod. Nikdy jsem s tím neměla problém. Říkala jsem i jemu, panejo to jsou kočky. Načež vždy prohodil něco ve stylu že mi nesahají ani po kotníky a zamilovaně na mě v tu chvíli hupsnul. Je pravda, že já ho teda opravdu dokážu nastartovat jedním pohledem, je mezi námi hodně vášnivý vztah. Neměla jsem s tím nikdy problém, protože si sama připadám atraktivní a mám nějaké sebevědomí. Vím, že neexistuji jen já. Nikdy jsem si nezaložila instagram, i když mě k tomu fotografové přemlouvali kvůli byznysu. Nějakým způsobem této sociální síti neholduji, jestli on ano, neřešila jsem to. Když jsem jednou prohodila něco ve stylu vtipů, tak já si ho udělám… žárlivě mi říkal, že se zblázní jestli to udělám. Ale myslím tím takovým tím hezkým tónem, bez hádek. Říkám…ahaaa, tak ty tady lajkuješ ve 34letech jako puberťák ostatní slečny ale nedej bože aby někdo lajkoval tvojí viď? Tak nějak se pousmál z čehož vyšlo najevo že přesně tak to je. Začala jsem se smát a neřešila to. Nicméně poslední dobou mi to začíná nějak vrtat hlavou. Mám pocit, že takhle to nějak bude v budoucnu. On šťastně zamilovaný, doma fajn pěknou babu, která je jen jeho, uvařeno, naklizeno ale přestávám věřit, že mi jednou tenhle pacholek někde neulitne. Ne že by si s nějakými psal, ale prostě mám ten dojem…tu intuici. Sám samozřejmě říká, že nevěru nesnáší, ale slova…nechci s ním o tom mluvit, protože to stejně nic nezmění, ale fakt mám dojem, že on zřejmě opravdu našel svou královnu přesně proto jak jsem tolerantní. Jak jsem řekla, on by mi snesl Modré z nebe, lásku mi dává najevo neustále… ale…Máte z toho dojem, že se bude jednat o zlatou klec? Protože já začínám. Nemyslím si že by mě opustil, to vůbec ne. Proč taky…doma má taky hezkou ženu kterou navíc miluje. Ale vysvětlete mi prosím tu mužskou logiku? Starám se o to abych byla atraktivní, ostatní kamarádi mu říkají jak mu závidí…a stejně mám dojem že tenhle chlap jednou ulitne. Je to sice jen dojem, ale silný. Nejhorší je, že začínám mít pocit, že mi to bude jedno. Nechci zase začít od znova. Nemyslím si ani, že bych potkala jiného chlapa který by byl lepší…upřímně nevěřím že snad nějaký dokáže být. Říkala jsem si, jestli tomu dát čas, ale babrat se v tom v hlavě nebo prostě takový život žít a neřešit. Já tím mužům prostě nerozumím…vůbec není pravda že podvádí jen ošklivé ženy (btw žádná není ošklivá)…

Co si o tom myslíte? Je má intuice paranoidní? Otázka je taky jestli někdo ten můj roman dočetla až dokonce. Jestli ano, i za to už moc děkuji 😅 Budu ráda, když se vyjádři případně i nějaký muž 🙂 Krásný den všem!

Ten příspěvek je hlavně o Tobě a Tvé dokonalosti. Pokud se tak chováš i ve vztahu, chápu, že hledá zadní vrátka. Jinak kecy, že se Ti žádná nevyrovná… nebereš to vážně, že ne? Co by Ti asi tak měl říct? Tohle je klasická odpověď. A ano, myslím si, že Ti jednou zahne, bude hledat totiž normální pohodovou ženu nezahleděnou do sebe.

A pokud je to takovej idol, což ovšem dle Tvého popisu pro mě rozhodně není, nebude mít problém najít.

Příspěvek upraven 28.01.22 v 12:23

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1266
28.1.22 12:23

Ono je to bohužel tak, že i krásná ženská se časem omrzí. Mám v okolí případ, kdy měl pán krásnou manželku, kterou mu chlapi záviděli a stejně si našel milenku. Obyčejnou ženskou s dětmi a pár kily navíc. :nevim: Za mě ale řešiš uplné blbosti. Můj tatínek tomuhle říkal „smrt z vyvalení“. Co by za to jiné daly. Být taková Krasava a vedle sebe prince Krasoně. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22566
28.1.22 12:24
@Myšák24 píše:
Ono je to bohužel tak, že i krásná ženská se časem omrzí. Mám v okolí případ, kdy měl pán krásnou manželku, kterou mu chlapi záviděli a stejně si našel milenku. Obyčejnou ženskou s dětmi a pár kily navíc. :nevim: Za mě ale řešiš uplné blbosti. Můj tatínek tomuhle říkal „smrt z vyvalení“. Co by za to jiné daly. Být taková Krasava a vedle sebe prince Krasoně. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová