Je to kamarádství?

8
10.6.20 13:08

Je to kamaradství?

Ahojte, mám jednoho kamaráda, který tvrdí, že jsem jeho kamarádka a má mě rád…ale já cítím z jeho strany něco víc, pořád si děla ze mě legraci, utahuje si ze mě, škadlí, dusí, chyta kolem ramen, pořád se mě vyptáva co dělám, jak se mi daří někdy i žárli a trochu si do mě rýpne, že mám určitě spoustu chlapů… a někdy na oplátku on, ledabylym tónem řekne, že mu zrovna píše jedna, druhá milenka a sleduje mě, jak se tvářím… Nevím co si o tom mám myslet? Zdali je tam z jeho strany něco víc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

985
10.6.20 13:20

Se ho zeptej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456

On tě dusí? :D Ne, jasně, není to k smíchu. Nejspíš flirtuje, tak nějak zvláštně. Zeptej se ho rovnou. Pokud chceš jen kamarádství, rovnou řekni, jak to cítíš a že tě jeho milenky nezajímají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13668

A jak to máme vědět my?

Chceš s ním chodit? Tak se ho zeptej.
Nechceš ho? Tak to nech být. (a vyhýbej se situacím, kdy by si s ním byla sama a opilá)

Čím víc nad tím budeš mudrovat a vymýšlet scénáře, tím víc ulítneš od reality a tím víc se pak budeš divit, až na ni narazíš.

Pokud ti to vyhovuje tak jak to je, tak to nech být, pokud to chceš jinak, tak to začni měnit.

Riskuješ odmítnutí. Hm. No, to bolí, ale neumírá se na to, pokud se k tomu člověk nerozhodne sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.6.20 13:26

@Dana066
Noo samozřejmě z legrace dusí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.6.20 13:27

@Lulina999
To asi bude nejlepší na rovinu ale nemám na to odvahu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.6.20 13:30

@Ou
Noo já vlastně ani sama nevím co chci, achjoj :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13668
10.6.20 13:38

@arsi3

Tak dokud ji jeden z vás nesebere, tak to bude furt stejný. A pokud nebudeš vědět co chceš, tak to nedostaneš :-D

Ale jinak pokud je ti pod 18, tak to co prožíváš je zcela adekvátní. Jen je právě ten čas, kdy je dobré se učit překonávat vlastní strach z odmítnutí a prozkoumávat co vlastně chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.6.20 13:41

@Ou
Děkuji za názor :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
10.6.20 15:07

Většinou tyto tipy chlapů vážný vztah nechtějí, ale to neznamená, že na svou milenku nežárlí a dokonce jí i zakazují jiné chlapy. Berou ji jako svůj majetek, ale oni si můžou dělat, co chtějí.
Mám osobní zkušenost a pokud k němu cítíte víc, tak raději takový vztah ukončete, jinak se budete trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.6.20 15:36

@Mithiela
Děkuji Vám za názor, noo právě, že mi tento kamarád, když nad tím tak přemyšlím přirustá k srdci a já se nechci opět zas trápit už ni to jednou stačilo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
10.6.20 17:19

@arsi3 Držím Vám palce, já jsem to na uzdě neudržela a zamilovala se, vlastně jsem od začátku já chtěla vztah. To jen on se vymlouval, že se spálil a že chce raději přátelství s výhodami a že časem se třeba zamiluje, ať mu dám čas.
Celé to od něj bylo promyšlené od začátku, nikdy nic víc nechtěl, ale neřekl mi to na rovinu, aby se mnou mohl manipulovat.
Mě to stálo jen spoustu trápení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.6.20 17:37

@Mithiela
Nejlepší je, že se mi zpičátku vůbec nelibil až do té doby než mě pozval na pivo a poznala jsem ho a začal se mi dost líbit a už bohužel mám ho v srdci. Taky mi říkal, že ženám nevěří a že ani mě ale nemá důvod mi nevěřit, taky se spálil. Nejhorší ježe je to kolega z práce :(. A o trápení mi ani nemluvte… Už jsem se natrápila až dost :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
10.6.20 18:03

@arsi3 stejně dokud se nezamilujete někde jinde, tak vás to k němu bude táhnout. Proto má rada je, poohlídnout se po někom jiném.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
10.6.20 18:06

Nejspíš je to gay.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu