Reklama

Je Tomas11 respektive Socialniexperiment troll?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bylinka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 11.02.17 20:41
je Tomas11 respektive Socialniexperiment troll?

Jen chci vedet, jak dopadla zamcena diskuze od zakladatele Tomas11… pusobilo to divne, tak jestli se tim nekdo nejak zabyval.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 20:43

To ti odpoví pouze @admin

debra.morgan
Závislačka 3265 příspěvků 11.02.17 20:55

Moc nevěřím, že se k tomu ještě někdy někdo vyjádří…

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 21:00

Přidávám se - Josefino, můžete nás pak, prosím, informovat, k jakému závěru jste dospěli a zda to budete nějak řešit dál? Díky :kytka: @admin

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 11.02.17 21:02

Četla jsem to a moc nepochopila. O co šlo? o to, že v tom někdo cítí týraní dětí a nebo to, že se někteří urazili, protože odpovídali smyšlené otázce? ale přiznání je polehčují okolnost, nebo né? mimo jiné to tady není nic nového. Ve spoustě otázek si nemůžeme být jistí, že jsou fakta co tazatel piše pravá a nevymyšlená.

vokishka
Extra třída :D 12315 příspěvků 11.02.17 21:05

Řekla bych, že se tím zabývat nebudou, prostě to smažou.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 11.02.17 21:09

Hlavně to skončilo tak, jak jsme všichni konstatovali.. Pochybuji, že to bude někdo dál šetřit podnětem na PČR apod… Tam se to prostě zamklo a zdá se býti situace „vyřešena“

Jak prosté… A i kdyby napsal Admin, že to "prozkoumal a popřípadě se to řeší takovým a takovým způsobem, tak jak budeme vědět, že je to skutečně tak.. Ono je v internetu dost negativního.. Jako například, že může každý tvrdit, co chce a nikdo se nemusí dozvědět pravdu…

Takže za mě osobně pochybuji, že se dozvíme pravdu… Ale mě osobně přišel pravdivý hned ten úvod a potom podle mě docházelo ke „špatnému“ mlžení, které „někdo“ nezvládl :nevim: :nevim: :nevim:

xammy
Kecalka 445 příspěvků 11.02.17 21:10
@axlpol píše: Četla jsem to a moc nepochopila. O co šlo? o to, že v tom někdo cítí týraní dětí a nebo to, že se někteří urazili, protože odpovídali smyšlené otázce? ale přiznání je polehčují okolnost, nebo né? mimo jiné to tady není nic nového. Ve spoustě otázek si nemůžeme být jistí, že jsou fakta co tazatel piše pravá a nevymyšlená.

spis jde o to, ze tam vic veci nesedelo, vek zakladatelky, proc si nejdriv vymyslela, ze to psal 12 lety kluk, pak az sociologicky pruzkum, bylo to cely divny a ve finale to pusobilo, ze puvodni prispevek byl pravdivy.

bylinka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 11.02.17 21:17

@axlpol :to jo, ale kdyz nekdo pise o sve nesnesitelne tchyni, tak me to tolik nesedi v hlave, jako kdyz se snazi zoufale zneverohodnit diskuzi na tema tyranych deti. Ono by se ta diskuze vyvinula jinak, kdyby zakladatel nereagoval stylem no co uz, ulitla mi ruka. A pak, po nazorech diskutujicich najednou napise, ze je to vsecko jinak…

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.02.17 21:17

@axlpol
když si to přečteš ještě jednou od začátku tak to pochopíš..
nejdřív otec co zmlátil miminko, když jsme se tam do něj s holkama pustily tak najednou psal, že je mu 12 a byla to sázka a vtip no a mezitím ráno verze od dalšího nicku o sociálním průzkumu a že se všem omlouvá.. pokud to by fakt nějaký průzkum tak proč ta báchorka o 12 letém klukovi? Prostě spíše já osobně věřím tomu, že se někdo vylekal a snaží se to ted zahrát do autu

elineckam
Kecalka 484 příspěvků 11.02.17 21:22

@jdukolem presne s tebou souhlasim a nejvic me rve srdce, ze se to zahraje do autu, kdyz nekde se strasne boli male batole svych rodicu, kteri ho tyraji.je mi fakt zle a uzko, co vse se muze stat.

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 11.02.17 21:28

Diky za diskuzi. Zrovna jsem se sla kouknout co se deje a diskuze necekane zamcena a bude smazana :roll: tohle uz je vazne vrchol :zed:

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 11.02.17 22:03

Diskuzi sleduju od začátku a souhlasím s holkama, první příspěvek vypadá pravdivý, ach jo… bohužel musím konstatovat, že admini opět nezklamali :roll:

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 22:05

Tak já chápu, že je diskuze zamčená, dokud nevyhodnotí, co s tím dál, protože proč přidávat další a další příspěvky o ničem. Ale byla bych ráda, kdyby admini napsali, k jakému závěru dospěli :nevim:

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 11.02.17 22:08

Holky admini jsou zensky jako my..nerekla bych, ze tohle je jejich plny uvazek…
Musim ale konstatovat, ze si tady kazdy muze na emimi psat bohuzel co chce a casto bez postihu. To drive nebylo :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama