Je tu nějaká dermatoložka nebo kosmetička?

232
11.6.17 11:52

Je tu nějaká dermatoložka nebo kosmetička?

Přeji hezký den, chtěla bych se zeptat, zda je tu nějaká dermatoložka nebo kosmetička. V létě se chystám s jizvičkami po akné na diamantovou dermabrazi… Kdo s tím má zkušenost, tak sem můžete napsat, jestli jste spokojeny či naopak, na kolik vás to celkově vyšlo peněz a kolikrát jste to musely podstoupit… Chtěla bych taky někdy vyjít ven bez makeupu, ale to bohužel s tímto problémem nemůžu.
Děkuji všem za případné reakce :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9371
11.6.17 14:43

Jsem výrobce kosmetiky. S cenou vůbec nevím, ale výsledků jsem viděl několik a je to skutečně vidět. Pro skutečně „zničený“ obličej je to takový malý zázrak. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová