Je vhodná červená židlička i pro kluka?

Anonymní
18.11.19 12:45

je vhodná červená židlička i pro kluka?

Ahoj, název odpovídá mému dotazu.
Jaký máte názor?
Podle mě zrovna tato židlička DOLU - červená může být pro oba.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1159
18.11.19 12:48

Těm dětem je to jedno, kup barvu která se líbí tobě :roll: klidně bych koupila i ruzovou pro kluka, když by se mi fakt líbila :roll: stejně ji máš většinou doma, a nikam ji nenosíš, takže lidi nemůžou mít blbý kecy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
18.11.19 12:48

Proč ne, jemu to bude fuk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 12:50

Jemu ano a i když bude doma, tak z něj nechci dělat holčičku :D

• Citovat
  • Nahlásit
1558
18.11.19 12:51

Cervena zidlicka z nej holcicku neudela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
18.11.19 12:52

Ruzovou bych asi nedala, ale cervenou klidne. Mame červený kocarek, a kdybychom meli druhe dite kluka, určitě ho vymenovat nebudu. Vždyť chlapi jezdi i v cervenem Ferrari :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
18.11.19 12:54

Ne, vyroste z něho homosexuál. :roll: Prosím tě, vyber takovou, jaká se ti líbí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2120
18.11.19 12:55

Oba kluky jsem odvozila v červenám kočáru. Vzhledem k tomu, že je jim 14 a 12, tak si troufnu tvrdit, že z nich holky fakt nevyrostly. Mmch na jejich ségru jsem si potom pořídila kočárek zelený a taky to nevypadá že by z ní rostl kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5911
18.11.19 12:58

Presne, kdyz se nekdo ptal (taky jsme meli cervenej kocar), tak jsem rikala, ze je to podle ferrari.
Cervena je jeho oblibena barva hned po oranzove. Oranzovou ma i zidlicku v kuchyni, v pokojicku cervenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15551
18.11.19 13:00

Červenou považuji spíše za klučičí, než holčičí barvu :nevim: Taky jsme měli na kluka červený kočár, i zimní kombinézu. Dodnes (7 let) nosí nejradši červená trika :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52518
18.11.19 13:00

Já vždycky brala červenou jako zcela unisex barvu. Což je sranda, protože pak jsem se setkala i s názory - červenej kočár, jasná holka x vy vozíte holku v červeným kočáru! jednoznačně klučičí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
18.11.19 13:07

Syn měl červený zimní fusak, má červenou zimní bundu, teď si ke čtvrtým narozeninám sám vybral červený turistický batůžek, do školky si vybral růžové holínky, já to moc neřeším. Mně se naopak moc nelíbí, že mu v běžných obchodech není možné koupit téměř nic, co není jen modré, zelené, hnědé, šedé a černé. Červenou má syn rád, nevidím důvod, proč by nemohl kluk mít nic červeného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15551
18.11.19 13:10

@Beata.xy Jéje, jak já složitě sháněla oranžové (popelářské) tepláky na syna! Taky mě štvalo, že nemají pěkné klučičí věci, všechno takové pošmourné. I dnes (ale to už nosí velikost 146, to chápu, že mají kolikrát puberťáci) je problém sehnat třeba hezky zelené nebo červené tepláky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
18.11.19 13:16

Červená není vyloženě holčičí barva, syn ji má hodně rád, oblečení nosí hlavně červené (nebo s červenými prvky) a nějaké židlička u které ji doma by mi byla úplně ukradená i kdyby byla třeba růžová :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
18.11.19 13:22
Já dostala po někom modrou vaničku pro mimina, tak jsem v nich holky koupala, řekla bych, že úplně klucici barva a přesto to z nich kluky neudělalo. Tak proč by měla červená židle? Nehledě na to, že i dospělí chlapi nosu růžová trika /košile.
@Anonymní píše:
Jemu ano a i když bude doma, tak z něj nechci dělat holčičku :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat