Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak se TEĎ HNED zvedni a jdi běhat, teď hned!
Jinak práci zvládáš?
@Anonymní píše:
Poslední měsíc jsem na zabití.. Nic se mi nechce, nic mě nebaví.. Vadí mi když na mě někdo mluví, nechce se mě odpovídat.. Jsem sama, přijdu domu a pořád to stejný.. Umýt, najíst a nicKdyž mám možnost jít ven s přáteli, tak se mi chce ale naposledni chvíli to zruším.. Nebaví mě fkt už nic. Premaham se si vůbec udělat něco k jidlu.. Dnes už ležím od 17 hodin a čučim do stropu
Mám hlad ale jsem líná vůbec zvednou zadel
Někdo nějaké rady, co mě nakopne?
Není to tím že jsi sama? Co třeba kamarádka nebo nějaké rande?
Mam to ted podobne…jsem nejaka vyhořela asi z toho zas. anyho covidu…zanedbavam sebe, horkotezko se postaram o deti…jen to nejnutnejsi… na rousku už jsem rezignovala…proste ji nenosim a když me vyhodi z kramu tak jdu jinam no… a vlastne uz ani do toho kramu nechodim… dam detem klidne suchy testoviny..navic na mne praskla nevera tak doma dusno…ale vlastne i to je mi jedno… rekla jsem manželovi at poda zadost o rozvod… doufam že zas nekdy bude dobře… nejradsi bych chytla covid a umřela
@Anonymní píše:
Mam to ted podobne…jsem nejaka vyhořela asi z toho zas. anyho covidu…zanedbavam sebe, horkotezko se postaram o deti…jen to nejnutnejsi… na rousku už jsem rezignovala…proste ji nenosim a když me vyhodi z kramu tak jdu jinam no… a vlastne uz ani do toho kramu nechodim… dam detem klidne suchy testoviny..navic na mne praskla nevera tak doma dusno…ale vlastne i to je mi jedno… rekla jsem manželovi at poda zadost o rozvod… doufam že zas nekdy bude dobře… nejradsi bych chytla covid a umřela
Prakticky totožná situace…zatím se mi daří to trošku víc ukočírovat než Tobě, ale pokud se to dál bude vyvíjet tímto směrem a tempem…jsem otrávená nasr. ná a už se ani nedokážu na nic těšit mít z něčeho radost…práce mě do nedávna naplňovala a těšila nyní to tam víceméně přežívám a některé aspekty mě vyloženě se.ou.Doma kontroluju dětem úkoly ve 20h večer- dříve to nedám, páteční úkoly posíláme v neděli večer- dříve se nepřinutím, dříve jsme stolovaly všichni u večeře za jední stolem teď si každý urve něco z toho co s vypětím všech sil dotáhnu večer kolem 7 domů/máme obchod hned před domem/dříve byla večeře pravidelně v6h…jsem s dětmi sama…otec se vymlouvá na covid a všechno možny a kašle na ně…už nemůžu
@Kotatko03 píše:
Tak se TEĎ HNED zvedni a jdi běhat, teď hned!Jinak práci zvládáš?
Sice jsem nešla běhat ale objednala jsem si aspoň jídlo, snědla půlku a šla spát.. Práci zvládám, musím. I doma mám uklizeno. Udělám vše co se musí ale ani chlup navíc
Zakl.
@krajta píše:
Není to tím že jsi sama? Co třeba kamarádka nebo nějaké rande?
Ano asi je.. Je mi smutno.. Nikdo mě nečeká, na nikoho se nemám možnost těšit, chodím spát do prázdné postele.
S kamarádama se nevídam, ony mají rodiny a já jsem denně v kontaktu se spoustou lidi, takže mají strach kvůli covidu
Na rande bych klidně šla ale ještě jsem nepoznala toho pravého človíčka
Zakl.
@Anonymní píše:
Ano asi je.. Je mi smutno.. Nikdo mě nečeká, na nikoho se nemám možnost těšit, chodím spát do prázdné postele.S kamarádama se nevídam, ony mají rodiny a já jsem denně v kontaktu se spoustou lidi, takže mají strach kvůli covidu
Na rande bych klidně šla ale ještě jsem nepoznala toho pravého človíčka
Zakl.
Ahoj, odkud jsi? Třeba bychom mohli něco podniknout.
@Anonymní píše:
Mam to ted podobne…jsem nejaka vyhořela asi z toho zas. anyho covidu…zanedbavam sebe, horkotezko se postaram o deti…jen to nejnutnejsi… na rousku už jsem rezignovala…proste ji nenosim a když me vyhodi z kramu tak jdu jinam no… a vlastne uz ani do toho kramu nechodim… dam detem klidne suchy testoviny..navic na mne praskla nevera tak doma dusno…ale vlastne i to je mi jedno… rekla jsem manželovi at poda zadost o rozvod… doufam že zas nekdy bude dobře… nejradsi bych chytla covid a umřela
Přesně jak píšeš.. Já tam taky nechodím, ale protože jsem znechucena z těch vymyslu.. Jdu raději k Vietnamcovi a nebo si jídlo objednám. Já jsem Teda sama, ty más rodinku
zkus najít sílu v ní. V dětech
Zakl.
@Petr-33 píše:
Ahoj, odkud jsi? Třeba bychom mohli něco podniknout.
Ahoj Peťo, jsem z Libereckého kraje, víc bych tu prozatím nepsala
Zakl.
@Anonymní píše:
Ahoj Peťo, jsem z Libereckého kraje, víc bych tu prozatím nepsalaZakl.
To je škoda, Liberec není zrovna nejblíž Opavě ![]()
@Petr-33 píše:
To je škoda, Liberec není zrovna nejblíž Opavě
To není ale děkuji za nabídku
Vážím si toho.. Zakl.