Jsem zoufala...co by mohlo pomoct zhubnout?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6552
5.12.11 11:10

Detem na Mikulase jsem pro jistotu koupila adventak od Playmobil,aby nebylo tolik sladkosti. Ale babicky dodaji a to je lakadlo. Ja jinak sladkosti moc nekupuju,. panc je pak sezeru :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.12.11 13:25
kikina2004 píše:
Holky a neni nekdo, kdo by se mnou zacal hubnout?? Ale uprimne- od Novyho roku, opet si dam predsevzeti jako loni. Pro me nema smysl se trapit o vanocich, jen budu drzet,abych jeste nenabrala. Ze bychom treba zalozily uzavrenou skupinu(urcite tu nejaka je,ale uz bude rozjeta) a budem se vzajemne podporovat. Mne se vzdycky hubne lip, kdyz v tom nejsem sama :-D

Já bych do toho šla… A dřív, jak od Nového roku taky ne - až po porodu… :mrgreen: Sice pak budu kojit, ale stravovat jako člověk se můžu snad i tak :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8265
5.12.11 15:24
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
5.12.11 15:32

Tak tu už jsem jednou jedla a bylo to odporné :lol: Třetí den už mi rostla v puse a byla jsem strašně slabá - a to jsem se učila jenom na zkoušky a válela se doma. Starat se o dvě děti, to bych absolutně s touto dietou nedala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10726
27.12.11 19:10
Angua píše:
kikina2004 píše:
Holky a neni nekdo, kdo by se mnou zacal hubnout?? Ale uprimne- od Novyho roku, opet si dam predsevzeti jako loni. Pro me nema smysl se trapit o vanocich, jen budu drzet,abych jeste nenabrala. Ze bychom treba zalozily uzavrenou skupinu(urcite tu nejaka je,ale uz bude rozjeta) a budem se vzajemne podporovat. Mne se vzdycky hubne lip, kdyz v tom nejsem sama :-D
Já bych do toho šla… A dřív, jak od Nového roku taky ne - až po porodu… :mrgreen: Sice pak budu kojit, ale stravovat jako člověk se můžu snad i tak :lol: :lol: :lol:

Taky bych se k vam pridala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kleopatra12
21.5.12 08:23

prášky

Milé dámy, chtěla bych poprosit o radu. Ráda bych vyzkoušela přípravek na hubnutí XLS Medical…máte s ním některá zkušenosti?? Děkuji za odpověď.

  • Citovat
  • Upravit
magdalena1234
8.6.12 10:49

Tukožroutská polévka

@Angua Je to jen další z nekonečného počtu nevyvážených diet. Slouží jen k oblafnutí žaludku a protože neposkytne dostatek nezbytných živin, je to jen zaručená cesta k jojo efektu. Každý může mít jiný názor, ale myslím, že život se nedá jen tak „očůrat“.

  • Citovat
  • Upravit
Veraxxx
24.7.12 20:38

Zabírá pouze a jedině zdravá a vyvážená strava. Koukněte na Stobklub.cz a nebudete litovat. Vše zadarmo - vlastně né, chce to vaše odhodlání, snahu něco se sebou udělat a pozitivní myšlení… :srdce: :srdce: :srdce:

  • Citovat
  • Upravit
Martinka885
27.7.12 12:40

Dobrý den, ráda bych se podělila se svou zkušeností jak jsem zhubla. začala jsem navštěvovat salón kde mají přístroj ZERONA a neuvěřitelně mi pomohl. Zhubla jsem o 7 cm přes břicho a hubnu stále. Nemohu si tento přístroj vynachválit pomohlo mi to do začátku a teď už se cítím mnohem lépe. :) zkuste to taky. Martina

  • Citovat
  • Upravit
Martinka885
27.7.12 12:40

Dobrý den, ráda bych se podělila se svou zkušeností jak jsem zhubla. začala jsem navštěvovat salón kde mají přístroj ZERONA a neuvěřitelně mi pomohl. Zhubla jsem o 7 cm přes břicho a hubnu stále. Nemohu si tento přístroj vynachválit pomohlo mi to do začátku a teď už se cítím mnohem lépe. :) zkuste to taky. Martina

  • Citovat
  • Upravit
chere
22.8.12 06:23

V naší rodině je léta vyzkoušené snad vše co se kdy vymyslelo a váha se vrátí obvykle do jednoho roku.
Navíc jak dlouho se člověk vydrží omezovat?
Chodila jsem hubnout pod dohledem klinického psychologa, je to specialista na opravdu těžké váhy. Princip 24hod. půst,24 hodin rozumné jídlo.
Zhubla jsem každý měsíc jen 1 kg a do roka jsem větší polovinu přibrala. Tělo má tvar, který mělo v podvědomé mysli a vrací se do původního stavu.
Z rodiny 2 ženy zhubly 20kg po léčení akupunktůrou. Do roka od zhubnutí skoro vše znovu nabraly. I při pravidelném pohybu a docela silném cvičebním plánu. Tělo si i na pohyb zvykne a už nehubne.
Vše bylo pod dohledem lékařů a stálo to hodně peněz, nekonečného cestování a úsilí, konečný výsedek je minimálni.
Opravdu nevím co by vyřešilo problém trvale .Tuto pravdu vám neřekne nikdo, protože se za to platí a je to jejich obživa.
Proč si myslíte, že Venuše vypadala jak vypadala, protože to ženskému tělu je prostě vlastní ať se nám to líbí nebo ne, jen dnes se to nenosí.

  • Citovat
  • Upravit
Jamuna
25.9.12 20:53

Tak se hlasim (zakladatelka) hubnu ;-) mam dole 23 kg z 90 kg na 67 kg a chybi jeste 10 sundat ;-)

  • Citovat
  • Upravit
324
2.1.13 16:26
@Jamuna píše:
Tak se hlasim (zakladatelka) hubnu ;-) mam dole 23 kg z 90 kg na 67 kg a chybi jeste 10 sundat ;-)

Teda vy jste ale šikulka :) a jak jste to dokázala?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
58
10.1.13 13:05

Kámoška zhubla pomocí výživového poradce a švagrová zase zkoušela nějaký typ neinvazivní liposukce. Ta liposukce nijak moc nepomohla, ale docela ji to asi nakoplo, protože za dva roky zhubla 10 kilo. Někdo si řekně, že to není moc, ale při výšce 158cm…Jsem na ni hrdá :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
LOVESICK
14.1.13 15:55

!!!! POZOR!!!

PRÁVĚ JSEM PSALA NEGATIVA NA TENTO PRODUKT A VŠE SMAZALI! JE TO PODVOD… UVEDENÝ ÉKAŘ NEEXISTUJE! TAKŽE PENĚŽENKY SI PĚKNĚ SCHOVEJTE A NAJDĚTE SI JINOU CESTU! http://pkx4.medicalnewsreporter.com/

:zed: :zed: :zed: :zed:
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková