Jsem zoufala...co by mohlo pomoct zhubnout?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
488
14.1.13 16:00

Holky vyprdněte se na kupovaní drahých BEZCENNÝCH PRODUKTŮ NA HUBNUTÍ a hubněte zdravě, po porodu dcery jsem měla 22 kilo nahoře, a nešlo mi to schodit 2a půl roku pak sjem začala dodržovat zdravý jídelníček saláty těstoviny a odlehčená jídla a HLAVNĚ PÍT NESLAZENÝ ČAJ A VODU a ejhle za pár měsíců dole začla jsem v březnu loni a v létě v srpnu jsemse vdávala o 22 kilo méně :) jde to a samozžejmě pohyb, mě pomohl orbitrek :) držím pěsti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Eminkaa13
15.1.13 14:27

Ahojky, hele, hlavně nepřestávej jíst a brát prášky, akorát si zničíš zdraví :) Jez pravidelně se správnou kalorickou hodnotou :) Mrkni třeba na harmonyservis.cz. Nejenže ti jídlo přivezou až domů, ale bude zdravé, chutné a nebudeš muset vymýšlet pořád nějaké ideální recepty. Já měla 10Kg dole do dvou měsíců :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková