Kam jít na hormonální profil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 19.10.14 19:11
Kam jít na hormonální profil?

Ahoj holky, zajímalo by mě, kam jít na hormonální profil. Můj gynekolog mi zatím udělal folikulometrii a podle ní k ovulaci dochází a pokud do ledna neotěhotním, tak mi nasadí clostilbegyt. Nejsem žádný doktor, ale bez hormonálního profilu mi to přijde divné hned nasazovat takové léky, když k ovulaci pravidelně dochází. Spermiogram vyšel výborně. Co byste mi vy zkušenější doporučily? Zavolat si někam do CARu a tam mi to udělají? Díky moc za rady :kytka:

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 19:39
@Samantha9 píše:
Ahoj holky, zajímalo by mě, kam jít na hormonální profil. Můj gynekolog mi zatím udělal folikulometrii a podle ní k ovulaci dochází a pokud do ledna neotěhotním, tak mi nasadí clostilbegyt. Nejsem žádný doktor, ale bez hormonálního profilu mi to přijde divné hned nasazovat takové léky, když k ovulaci pravidelně dochází. Spermiogram vyšel výborně. Co byste mi vy zkušenější doporučily? Zavolat si někam do CARu a tam mi to udělají? Díky moc za rady :kytka:

Hp by ti mel udelat i gynekolog :pankac: vzdyt je to jen zadanka a v ni zaskrtany kolonky :kytka:
Osobne nechapu proc ti chce nasadit CLosík když sama ovulujes a nemas ani Hp hotovy? Nemyslel trebas ultrogestan na upravu ms a podporu pripadnyho tehu? Ale i to je zbytečny když mas ovu tak i ms mas pravielne :think: ja bych si na nem trvala a požádala ho o nej nebo pak CAr :kytka: ale nejde do caru jen tak zavolat a pozdat o nej :nevim: takhle to nefunguje :roll: jsou podmínky nejaky za ktrych ti ho udelaji ;)

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 20:02

@Samantha9 To je strašně málo informací. Jak dlouho se snažíš otěhotnět? Kolikrát ti folikulometrii dělal. Kolik ti je let. Jak moc urputná k otěhotnění jsi ;) :mrgreen:
A mimochodem, jaké má gynekolog recenze o své péči?

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 19.10.14 20:15

Díky za příspěvky. Menstruaci mám právě pravidelnou přesně na den. Otěhotnět se snažíme skoro rok :), ale vzhledem k věku - skoro 32, se mi už nechce zbytečně čekat a podstupovat nějaké experimenty ve formě clostiku a jiných, když je třeba ani nepotřebuju.. Folikulometrii jsem měla celkem 4×, dělala jsem i ovulační testy a podle nich k ovulaci dochází.. No upnutá tak normálně :)). Zkrátka bych jen vzhledem k věku chtěla vědět, jak jsme na tom i z hlediska toho HP a nechápu, proč mi ho nechce udělat, tak jsem si říkala, jestli jít přímo do CARu, ale tak to bohužel nefunguje..

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 19.10.14 20:19

JayLee - za jakých podmínek mi ho udělají, nevíš? :)

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 12:19
@Samantha9 píše:
JayLee - za jakých podmínek mi ho udělají, nevíš? :)

no když k nim budete chodit oba dva jakoze se budete rok snazit a zadnej výsledek, tak pak si vas převezmou a vse si udelaji znova jakoze spermio, folikometrii, Hp, pripadnou hysteroskopii nebo HSG, imuno nebo genetiku ;)proste uz nebudes v peci gyndare ale plne v rukou caru ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >