Sex v opilosti a dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:18
Sex v opilosti a dítě

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo, kdo splodil dítě v „opilosti“-přítel měl pár panáků a piv(jestli jste si ho nechali…bojím se, že se nám zrovna zadařilo, ale nechtěli jsme to takhle(a ne tak brzy, ale nevadilo by nám mimi),chceme aby bylo zdravé, je tu někdo takový? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:20
@Anonymní píše:
Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo, kdo splodil dítě v „opilosti“-přítel měl pár panáků a piv(jestli jste si ho nechali…bojím se, že se nám zrovna zadařilo, ale nechtěli jsme to takhle(a ne tak brzy, ale nevadilo by nám mimi),chceme aby bylo zdravé, je tu někdo takový? :nevim:

No my byli opilí oba. :lol: Dítě je naprosto zdravé, krásné, šikovné.
Aktuální opilost bych řekla, že nevadí, vajíčko i spermie byly vyrobeny dávno předtím. :)
Markéta.
Dík za zachování anonymity.

Barissima
Závislačka 3341 příspěvků 19.10.14 11:21
@Anonymní píše:
Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo, kdo splodil dítě v „opilosti“-přítel měl pár panáků a piv(jestli jste si ho nechali…bojím se, že se nám zrovna zadařilo, ale nechtěli jsme to takhle(a ne tak brzy, ale nevadilo by nám mimi),chceme aby bylo zdravé, je tu někdo takový? :nevim:

já myslim, že se toho nemusíš bát ;-) já osobně ten případ sice nejsem, ale v mým okolí takhle vznikla většina dětí a všechny jsou zdravé, bez následků ;-) celých prvních 14 dnů, než se vajíčko zahnízdí, ho nemůže nic takového ovlivnit, takže v klidu a radujte se ;-)

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 19.10.14 11:23

Nebála bych se. spousta dětí je produktem flašky vína a jsou zdravé :D já trochu pila na silvestra, ještě jsem nevěděla, že jsem těhotná a dítě je zdravé :)

Litta
Extra třída :D 13517 příspěvků 19.10.14 11:24

Opití při oplození vůbec ničemu nevadí. Rozhodně ho kvůli tomu neromantickému začátku nezabíjejte a nedělejte nové, už naostro a zcela vážně. 8o Neboj, ale už nepij.

Petule030
Kelišová 5818 příspěvků 1 inzerát 19.10.14 11:24

Nemám dítě, ale co jsem tady pochytila, tak to ničemu nevadí. Vajíčko zraje delší dobu a v době oplodnění je již „hotové“ a uvolněné, spermie se tvoří (pokud si to dobře pamatuju) cca 70dní. Nebála bych se toho ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:24

Ještě jsem nedodala..přítel se léčí z alkoholismu :| bojíme se oba… :,(

Janiiska
Závislačka 3921 příspěvků 19.10.14 11:26
@Anonymní píše:

Jistě jste si OBA miminko přáli, gratuluji :kytka: ať se zadařilo. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:26

Já právě nepila,…max.2 loky piva nic víc…,přítel ano, a dříve hodně pil, tak jestli to nevadí nějak…

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 19.10.14 11:26

Ja teda presne nevim, kdy to nase detatko vzniklo :nevim: ale je mozne, ze jsme zrovna byli pod vlivem oba. Nehlede na to, ze tehotenstvi jsem zjistila 5.ledna, tudiz jsem si pekelne uzila Silvestr a predtim jeste kamaradciny narozky. Tehotenstvi jsme nijak neplanovali, takze jsem nemela tuseni, ze bych tehu mohla byt.
Syn je naprosto zdravy, nekdy az moc :D

Litta
Extra třída :D 13517 příspěvků 19.10.14 11:26
@Anonymní píše:
Ještě jsem nedodala..přítel se léčí z alkoholismu :| bojíme se oba… :,(

V tom případě bych se spíš bála o otce dítěte. Počítej, že na něj buď zůstaneš sama, nebo budeš dotovat i chlapa. :|

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:27

@Janiiska ano přáli, sice jsme chtěli zkoušet od příštího roku, ale te´d by to nevadilo :)

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 19.10.14 11:27
@Anonymní píše:
Ještě jsem nedodala..přítel se léčí z alkoholismu :| bojíme se oba… :,(

on se léčí a byl opilej. Asi nic moc léčba :think: 8)

Janiiska
Závislačka 3921 příspěvků 19.10.14 11:29
@Anonymní píše:
@Janiiska ano přáli, sice jsme chtěli zkoušet od příštího roku, ale te´d by to nevadilo :)

pokud jste oba dospělí a dostudovaní, tak to je jedno jestli tento nebo příští rok. Přeji hodně štěstí. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:30

@Litta to se nebojím, nějak moc v tom nelítal, jen se rád napil, opil se tak 3× až 4× do měsíce,(a too dříve teď nee)jinak je úplně v pohodě, spolehlivý, zodpovědný, v tom tomu věřím, jen bych se bála o zdraví miminka, jestli by bylo ok :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >