Nemůžu už rok otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 18:20
nemuzu uz rok otehotnet

Ahoj rada bych se zeptala, snazime se rok o mimi a vůbec nic, zatim jsem to s dr neresila, napadlo mě jestli bych třeba nemohla mít polycysticke vajecniky, diky tomu ze jsem přibrala cca 15 kg, ale s ms problém nemám mám ji sice nepravidelnou, ale max o pár dni driv nebo pozdejc. Zacala jsem brát nosifol a k dr jsem také objednana tak jsem zvědava jestli to zabere.

Reakce:
Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 17.10.14 18:30
@Anonymní píše:
Ahoj rada bych se zeptala, snazime se rok o mimi a vůbec nic, zatim jsem to s dr neresila, napadlo mě jestli bych třeba nemohla mít polycysticke vajecniky, diky tomu ze jsem přibrala cca 15 kg, ale s ms problém nemám mám ji sice nepravidelnou, ale max o pár dni driv nebo pozdejc. Zacala jsem brát nosifol a k dr jsem také objednana tak jsem zvědava jestli to zabere.

Nic jiného než to řešit s doktorkou Ti nezbyde. Záleží kolik máš času. Pokud jsi starší, šla bych raději do CARu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 18:32

No je mi 25,jedno dítě už mam

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 17.10.14 18:34

To bych problémy řešila s gynekologem. Na CAR máš spoustu času.

Anys29
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 5 inzerátů 17.10.14 18:35
@Anonymní píše:
No je mi 25,jedno dítě už mam

Já mám taky jedno dítě a nemůžu podruhé otěhotnět už rok a půl. Nakonec jsme zjistili, že manžel má strašně špatný spermio, i přesto, že tu jednu holčičku jsme počali, tak teď to nepůjde jinak než přes IVF. Doporučuju žádná vyšetření neodkládat. Držím palce, ať se brzy podaří!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 18:43

Holky muže ms chodit normálně a zároveň nemusí ovulace vůbec probehnout?

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 17.10.14 18:49

A sledujes ovulaci? Můžeš menstruuovat a nemít ji…

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 20:50
@Anonymní píše:
Holky muže ms chodit normálně a zároveň nemusí ovulace vůbec probehnout?

jasně že ano.. já první bez problémů, druhé ani omylem. Zjistilo se, že není ovulace, nedorůstá sliznice. Svěř se dr a řeš to.. máš ještě moře času, ale zase zbytečné čekat.

Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 25.07.18 16:52
Otázka

Holky kdyz se nedari bral vas patrner nejake vitaminy nebo neco na podporu spermii?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >