Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jenže ono je to někdy těžký…Tady je porblém se dostat jen do pedagogicko psychologický poradny, ale to je na jiný povídání a sem to nepatří…
zakladatelko myslím,že všichni co máme puberťáky i když ne tak ,,akční,, jsme při tobě a ti co mají maláčky prostě zatím nechápou co je čeká ![]()
Gina108 píše:byron píše:Ano, proto jsem to psala, to byla reakce na nějaké trestání v podobě vyhazova z domova na ulici.
Tak pozor, epileptici mohou být taky hrozně porblémový a bývají, záleží na typu epilepsie..... Hodně těžkej život…V dospělosti mohou být nezvladatelní a postara se o něj doma je nemožný…pak už je fakt jen ústav.. Je to hrozný.....
Schizofrenik může být také okolí nebezpečný..... Také je lepší ústavní léčba, potom záleží, jak léčba pokrapčuje
Takovýhle případ bych ale neřešila přes sociální pracovnici a diagnosťák, ale rovnou přes psychiatra. K čemu diagnosťák, když už kluk dávno diagnózu má?
ale ja to dneska resila s etopedickou, ktera je profik prave pres tyto deti s poruchou chovani, nic jineho mi nedoporucila, pryc, nebo me zlikviduje a rozvrati rodinu, ona vi v jakem je syn stadiu, nevidela ho poprve, byl tam uz s otcem, doslova rekla ze musi padnout na hubu a doufat, ze ho to probere, ze sanci mel nespoct.
LMD - lehká mozková dysfunkce
Komplikace
Pokud se LMD nevěnuje pozornost může vést k neurotizaci dítěte, depresím, antisociálnímu chování v dospívání a dospělosti, k problémům s alkoholem a drogami
zkopírováno z Doktorka.cz
jsou tam psaná i farmaka, vyživa mozku… tyhle děti se neposílaj do ústavů, potřebujou léčbu…
Anonymní píše:Gina108 píše:ale ja to dneska resila s etopedickou, ktera je profik prave pres tyto deti s poruchou chovani, nic jineho mi nedoporucila, pryc, nebo me zlikviduje a rozvrati rodinu, ona vi v jakem je syn stadiu, nevidela ho poprve, byl tam uz s otcem, doslova rekla ze musi padnout na hubu a doufat, ze ho to probere, ze sanci mel nespoct.byron píše:Ano, proto jsem to psala, to byla reakce na nějaké trestání v podobě vyhazova z domova na ulici.
Tak pozor, epileptici mohou být taky hrozně porblémový a bývají, záleží na typu epilepsie..... Hodně těžkej život…V dospělosti mohou být nezvladatelní a postara se o něj doma je nemožný…pak už je fakt jen ústav.. Je to hrozný.....
Schizofrenik může být také okolí nebezpečný..... Také je lepší ústavní léčba, potom záleží, jak léčba pokrapčuje
Takovýhle případ bych ale neřešila přes sociální pracovnici a diagnosťák, ale rovnou přes psychiatra. K čemu diagnosťák, když už kluk dávno diagnózu má?
Potom bych to opravdu brala jako bernou minci!
Nenech se zlikvidovat! Ani svou rodinu…
eMaminka píše:Řekal bych, že tohle zakladatelka už jistě ví. Syna vychovávalam běhala s ním po vyšetřeních, takže určitě se mu věnovala.
LMD - lehká mozková dysfunkceKomplikace
Pokud se LMD nevěnuje pozornost může vést k neurotizaci dítěte, depresím, antisociálnímu chování v dospívání a dospělosti, k problémům s alkoholem a drogamizkopírováno z Doktorka.cz
jsou tam psaná i farmaka, vyživa mozku… tyhle děti se neposílaj do ústavů, potřebujou léčbala, …
eMaminka píše:
LMD - lehká mozková dysfunkceKomplikace
Pokud se LMD nevěnuje pozornost může vést k neurotizaci dítěte, depresím, antisociálnímu chování v dospívání a dospělosti, k problémům s alkoholem a drogamizkopírováno z Doktorka.cz
jsou tam psaná i farmaka, vyživa mozku… tyhle děti se neposílaj do ústavů, potřebujou léčbu…
a za rok az bude plnolety nekoho okrade a zabije, posilaji se tyto deti do vezeni??? LMD se leci ambulantne a nijak ho to neomlouva v jednani, on rozpozna dobre od spatneho a musi jako kazdy jiny nest nasledky.
Anonymní píše:eMaminka píše:
LMD - lehká mozková dysfunkceKomplikace
Pokud se LMD nevěnuje pozornost může vést k neurotizaci dítěte, depresím, antisociálnímu chování v dospívání a dospělosti, k problémům s alkoholem a drogamizkopírováno z Doktorka.cz
jsou tam psaná i farmaka, vyživa mozku… tyhle děti se neposílaj do ústavů, potřebujou léčbu…
a za rok az bude plnolety nekoho okrade a zabije, posilaji se tyto deti do vezeni??? LMD se leci ambulantne a nijak ho to neomlouva v jednani, on rozpozna dobre od spatneho a musi jako kazdy jiny nest nasledky.
eMaminka píše:
LMD - lehká mozková dysfunkceKomplikace
Pokud se LMD nevěnuje pozornost může vést k neurotizaci dítěte, depresím, antisociálnímu chování v dospívání a dospělosti, k problémům s alkoholem a drogamizkopírováno z Doktorka.cz
jsou tam psaná i farmaka, vyživa mozku… tyhle děti se neposílaj do ústavů, potřebujou léčbu…
vzdávám to, nechci vás tu dál pobuřovat, snaha byla o jiný náhled, nelíbí se, nebudu ho dál vnucovat.. mějte se hezky a zakladatelce přeji brzkou úlevu a nalezení dobrého řešení.. mnoho štěstí a sil..
eMaminka píše:
LMD - lehká mozková dysfunkceKomplikace
Pokud se LMD nevěnuje pozornost může vést k neurotizaci dítěte, depresím, antisociálnímu chování v dospívání a dospělosti, k problémům s alkoholem a drogamizkopírováno z Doktorka.cz
jsou tam psaná i farmaka, vyživa mozku… tyhle děti se neposílaj do ústavů, potřebujou léčbu…
pokud jsem dobře četla tak syn reagoval na léčbu slovy: jebu na to
To ho má zakladatelka každý čtvrtek v 15h svázat a odvléct k lékaři??? Nebo jak ho má k té léčbě donutit?
Asi vidí jako jediné řešení ho někam proti jeho vůli umísti, někam kde se mu budou věnovat, odkud neuteče a pomůžou mu.
Uff tak jsem to dočetla..
zakladatelko drž se..
Myslím ,žes udělala co s mohla, nepřipadá mi ,že kluk se chová tak jak se chová díky tvé špatné výchově..
Já osobně se moc těším, až přestanu mít zodpovědnost za své děti..milovat je budu pořád, ale nehodlám se věšet na první lampu, jen proto, že se v dospělosti zachovají špatně - já budu mít svědomí čisté s tím, že jsem udělala vše co jsem mohla, aby z nich ti dobří lidé byli..
Nechci si dávat za vinu, že v 18, 25 nebo 30 začnou krást, fetovat, podvádět..Je to jejich život, né můj..
A v 17 už je to téměř dospělý člověk..může mít v sobě zmatek, ale moc dobře ví, co už je přes čáru..
Neexistuje žádná přímá úměra tomu jak vychováváme a co z dětí vyroste - viz Emaminka - rodiče na pěst a přesto má ona fungující rodinu a miluje své děti..
Takže hodné děti nejsou za odměnu a zlobivé za trest - ale některé z nás to ještě stále nechápou.
Příspěvek upraven 08.11.11 v 16:53
Zakladatelko
Jediné možné řešení,jak pomoci Tvému synovi vidím v předání Emamince.
Ona si s ním určitě bude vědět rady ![]()
berry4 píše:
Zakladatelko
Jediné možné řešení,jak pomoci Tvému synovi vidím v předání Emamince.
Ona si s ním určitě bude vědět rady
to není blbej nápad,místo pasťáku emaminka
ona by si dozajista věděla rady a jak již psala určitě by se jí svěřil proč vyvádí a našli by východisko
![]()
co emaminko ? Pochlap se ![]()
Je fakt, že psychiatr už mohl dávno pomáhat…