Kamarádka na dovču?

44
9.7.21 12:32

Kamarádka na dovču?

Ahoj hledám někoho na dovolenou (ideálně) k moři, ale nebráním se ani horám - termín první polovina září. Více info po sz. Vše záleží na vzájemné dohodě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
9.7.21 19:29

Taky bych brala parťačku na dovolenou, ale já mám ještě čtyřletý zlobidlo, takže se letos chystáme jenom někam po ČR. Držím palce, ať se někdo najde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.7.21 19:54

@Witchie Děkuji 🙂 ono je dost možné, že nakonec budu ráda také za dov v ČR, pokud se budou zhoršovat covid čísla a neuzavřou zase hranice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
9.7.21 19:59

@Mini9 Já uvažuji i o Slovensku, ale zase nejsem až tak dobrý řidič, tak nakonec stejně skončíme asi někde u nás 8) Snad to ještě víc nezpřísní, já mám zatím první dávku očko a druhou naplánovanou až na srpen. Ona se ta nařízení stejně mění ze dne na den, že už to ani pořádně nestačím sledovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.7.21 20:04

@Witchie Slovensko bych taky chtěla navštívit, ale i u nás je krásně a co si budeme povídat, kdo z nás má procestovanou ČR skrz na skrz. No člověk neví, když to tak pozoruje jak se to pořád mění a zase horší, ale budeme věřit 🙂 🙏 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
9.7.21 20:06

@Mini9 To je pravda. Jak se nikam pořádně nemohlo (zavřené okresy apod.), tak jsme objevili spoustu neznámých kouzelných míst takřka pár km od domu. A to jsem si myslela, že okolí dokonale znám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.7.21 20:12

@Witchie Vsechno má zkrátka svá pro a proti 😁 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
10.7.21 13:11

Kdyby tady byl někdo s podobným plánem ale s dítětem tak bych s 1,5r prckem vyrazila hned. Klidně moře, nějaký last minute 🌞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat