Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Maminky ,tak co ten srazik? Jsou prázdniny takže všechny prtata jsou doma to je divocina, co????
Ahoj holky.. zkusím obnovit diskuzi 😀
Jak se máte?
Jsme z města, máme rok a půl starou dcerku a hledáme nějaké nové přátele, teda s partnerem, na procházky, výlety, kafíčko. Mě je 27 a příteli 34
jsme pohodáři se smyslem pro humor. Najde se někdo? ![]()
@Denyliah, ahoj
.Já se občas scházím s @glazzy, má podobně starou holčičku jako ty. Já mám tři holky 8 let,6 let a 7 měsíců
. Akorát teď jsme se přestěhovali a nevím, kde mi hlava stojí, holky v pondělí nastupují do školy
.
@Denyliah Ahoj! Můj muž na tyhle akce moc není, ale časem možná jo
Pokud by ses chtěla sejít i tak, jsem pro, dcera bude mít v listopadu dva, bodlo by mi, kdyby měla stejně starou kámošku ![]()
Ahoj, ráda bych obnovila diskuzi. Je mi 36, mám dvě holčičky 3,5 a 20 měsíců a ráda bych se potkávala s někým s dětmi na hřiště, výlety a tak
@Zponka, zdravím!
Taky mi je 36 a mám tři děti - 9, 7 a 20 měsíců ![]()
@Mondík taky zdravím, máte nějaké oblíbené hřiště nebo místo kam rádi chodíte? A je pro tebe lepší dopoledne nebo odpoledne?