Kde jsou vlastně ty meze, jak se ke mně partner může chovat?

Anonymní
6.5.20 22:08

Kde jsou vlastně ty meze ?

Zdravím Vás budu se snažit můj “ problém “ co nejvíce zkrátit a hlavně vysvětlit.
S partnerem jsme 5 let. Za tu dobu jsme měli čas se poznat a bylo to vážně super až poslední půl rok je to peklo. A nebo možná není ani vlastně netuším kde jsou ty meze.

1. Pokud něco řeknu bude to tak ať je ti cokoliv když ne nebude to fungovat.

Věta kterou poslední dobou slyším hodně částo. Po každé “ vzdoruji” ze to přece takhle nefunguje a ze o já mám nějaké potřeby atd..
To je první otázka na Vás funguje to takhle u někoho doma a nebo co si o tom myslíte?
Pokud se jedna o mě vždy to oplaču ani ne tak z toho co řekne ale z toho ze takový nebyl. 2)Musíš více šetřit
Další věc snažím se ze všech sil ušetřit a hlavně nikam nechodím. Všechno si dělám sama doma abych ušetřila a co se tyče jídla atd momentálně už 3 měsíce jezdí nakupovat muž. Je to cca 4 dny co po mě vyjel skrz eletriku ze nám přišel nedopalek cca 300 Kč a že si na to mám vydělávat sama a nebo si to všechno tím myslel náklady na byt zaplatit úplně.
PS: máme svoje bydlení a řekla bych ze na tom jsme docela dobře.
Nedávno jsem si dovolila koupit synovi naučné knihy o zvířatkách. Byla to zřejmě chyba dostala sprda že jsem mohla koupit něco uzitecnejsiho. Když mu řeknu že na všeho dost tak mi řekl “ to nevadí i když má těch kalhot 7 tak jich bude mít 8 “.

1. Běžné věci doma

Nevím zda jsem já špatná nebo jak to je ale můj partnerem doma nedělá vůbec nic. Nenapadne ho uklidit nádobí ani po sobě zvednout oblečení.
Neusnadnií mi nic teda alespoň si to myslím. Řekne mi že to dělat proste nebude. Když mu někdy řeknu “ ty si určitě sedneš a bude tě zajímat jen mobil tak odpověď je “ alespoň ze to víš “ a opravdu to tak udělá…

1. Finance

Nemám slov zajistí nás. 5)Partner jako otec
Je to poslední dobou horší
Pokud dítě 2 roky něco neudělá nebo neposlechne což je logické ze ne tak je hned sprostý a ječí.
V tu chvíli se ozvu já aby na nej nebyl sprostý jeho odpověď” pokud to tak chceš tak po mě už nic nechtěj “
A tím mysli komplet nic.
Nezajímá ho nějak extra syn.Ani aktivity sním. Raději má telefon.

1. Telefon

Dokáže cely den byt na telefonu. Nevím mě mrzí když vařím a vidím jak syn podává partnerovi knížku a nezájem proste telefon.

1. Vaření

Na praní partnera vařím každý den a nebo každý druhy den. Pokud není uvařeno je zle a hned mi vpaluje jak to neovládám. Muž nevaří.

1. Nezvladam to

Pokud něco není hotové dam příklad mám připravené prádlo na složení od druhého dne je to bordel a nezvladam. Pokud nevarim nezvladam. Pokud po něm někdy chci aby mi pomohl nezvladam. Pokud řeknu že se snažím hodnotí mě a řekne když si to myslíš.

1. Kontrola

Přiznal se ze mě kontroluje.

Je toho mnohem více ale já vlatne sama nevím co je dobře a co ne.Kde jsou vlatne ty meze?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34458
6.5.20 22:14

A něco hezkého říct umí? Pochválit? Udělat něco, co ti udělá radost? Podle mě meze dávno překročil. A nemyslím, že by se najednou změnil. Nebo byl první dva roky jiný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
6.5.20 22:20

Myslím, že ten tvůj ty meze už dávno překročil a teď je někde na oběžné dráze planety země. Buď se mu musís postavit a nebo odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
6.5.20 22:22

Kde jsou meze? No za mne v každém bodu je daleko za mezí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13274
6.5.20 22:23

Vždyť z tebe dělá blbce, slouhu, votroka. Neváží si te. Už nemáš ani vlastní názor.
Ne, ten tě rád nemá.
Vytvor si po nástupu do práce finanční rezervu, aby ses mohla osamostatnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14657
6.5.20 22:25

Už je to tak tisíc kilometrů za mezema :poblion:.
Leda bys byla jeho otrokyně někdy před 200 lety, to by bylo asi v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
6.5.20 22:37

Joo, tak to bych se určitě nechala takhle buzerovat týpkem co doma sedí na zadeli s telefonem v ruce. To snad radši budu nadosmrti bydlet v tomhle krcálku sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15122
6.5.20 22:49

Máš doma de.bila :nevim:
tyhle diskuze mě utvrzují v tom, že rozhodnutí zůstat sama bylo správné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2212
6.5.20 22:55

Hruza, balila bych saky paky. Vzdyt to musis videt sama. Nic nedela a ty nezvladas? Jidlo by nevidel, at si uvari. Rekla bych mu:Sorry, nezvladam jako. Chapu ze vydelava, ale jste rodina, ne sef a podrizena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
6.5.20 23:27

No jo…další plačka spustila kňourací kafemlejnek…to bude potlesku a meteleblesku od místních radilek s bolavejma rukama :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
7.5.20 07:09
@Anonymní píše:
Zdravím Vás budu se snažit můj “ problém “ co nejvíce zkrátit a hlavně vysvětlit.
S partnerem jsme 5 let. Za tu dobu jsme měli čas se poznat a bylo to vážně super až poslední půl rok je to peklo. A nebo možná není ani vlastně netuším kde jsou ty meze.
  1. Pokud něco řeknu bude to tak ať je ti cokoliv když ne nebude to fungovat.

Věta kterou poslední dobou slyším hodně částo. Po každé “ vzdoruji” ze to přece takhle nefunguje a ze o já mám nějaké potřeby atd..
To je první otázka na Vás funguje to takhle u někoho doma a nebo co si o tom myslíte?
Pokud se jedna o mě vždy to oplaču ani ne tak z toho co řekne ale z toho ze takový nebyl. 2)Musíš více šetřit
Další věc snažím se ze všech sil ušetřit a hlavně nikam nechodím. Všechno si dělám sama doma abych ušetřila a co se tyče jídla atd momentálně už 3 měsíce jezdí nakupovat muž. Je to cca 4 dny co po mě vyjel skrz eletriku ze nám přišel nedopalek cca 300 Kč a že si na to mám vydělávat sama a nebo si to všechno tím myslel náklady na byt zaplatit úplně.
PS: máme svoje bydlení a řekla bych ze na tom jsme docela dobře.
Nedávno jsem si dovolila koupit synovi naučné knihy o zvířatkách. Byla to zřejmě chyba dostala sprda že jsem mohla koupit něco uzitecnejsiho. Když mu řeknu že na všeho dost tak mi řekl “ to nevadí i když má těch kalhot 7 tak jich bude mít 8 “.

1. Běžné věci doma

Nevím zda jsem já špatná nebo jak to je ale můj partnerem doma nedělá vůbec nic. Nenapadne ho uklidit nádobí ani po sobě zvednout oblečení.
Neusnadnií mi nic teda alespoň si to myslím. Řekne mi že to dělat proste nebude. Když mu někdy řeknu “ ty si určitě sedneš a bude tě zajímat jen mobil tak odpověď je “ alespoň ze to víš “ a opravdu to tak udělá…

1. Finance

Nemám slov zajistí nás. 5)Partner jako otec
Je to poslední dobou horší
Pokud dítě 2 roky něco neudělá nebo neposlechne což je logické ze ne tak je hned sprostý a ječí.
V tu chvíli se ozvu já aby na nej nebyl sprostý jeho odpověď” pokud to tak chceš tak po mě už nic nechtěj “
A tím mysli komplet nic.
Nezajímá ho nějak extra syn.Ani aktivity sním. Raději má telefon.

1. Telefon

Dokáže cely den byt na telefonu. Nevím mě mrzí když vařím a vidím jak syn podává partnerovi knížku a nezájem proste telefon.

1. Vaření

Na praní partnera vařím každý den a nebo každý druhy den. Pokud není uvařeno je zle a hned mi vpaluje jak to neovládám. Muž nevaří.

1. Nezvladam to

Pokud něco není hotové dam příklad mám připravené prádlo na složení od druhého dne je to bordel a nezvladam. Pokud nevarim nezvladam. Pokud po něm někdy chci aby mi pomohl nezvladam. Pokud řeknu že se snažím hodnotí mě a řekne když si to myslíš.

1. Kontrola

Přiznal se ze mě kontroluje.

Je toho mnohem více ale já vlatne sama nevím co je dobře a co ne.Kde jsou vlatne ty meze?

Proc s nim jsi? Des, nema pro tebe zadny prinos

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
7.5.20 07:12
@olino píše:
No jo…další plačka spustila kňourací kafemlejnek…to bude potlesku a meteleblesku od místních radilek s bolavejma rukama :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Proc s. bolavejma rukama? Ver ze hodne zenskych ma doma normal. chlapy, kteri nejsou jak vyse zmineni kre.ni, tak ze mohou porovnavat..ty jsi zjevne potrefena husa co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7542
7.5.20 07:25

Ne není to normální je to naprosto patologické ale nějak tuším že od něj stejně neodejdeš. Strašný tohleto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
7.5.20 07:44

Sama nevíš, co je dobře, a co ne? On se k tobě chová tak, jak ty mu dovolíš. On nechá po sobě bordel, a řekne, že to prostě uklízet nebude. Co uděláš ty? Poslušně to po něm uklidíš? Proč se snažíš, když víš, že to stejně neocení? Co to máš za blba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6598
7.5.20 08:01
@olino píše:
No jo…další plačka spustila kňourací kafemlejnek…to bude potlesku a meteleblesku od místních radilek s bolavejma rukama :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Ty jsi v tom vyrůstal, viď? Pak vůbec nevíš, jak to má doma vypadat. To nedá nic dělat. Budeš se tak mlátit životem a možná nikdy nic nepochopiš. Lituju tě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat