Vypraná jednorázová plena s prádlem

1263
6.5.20 20:55

Vypraná jednorázová plena s prádlem

Holky prosím o radu, podařilo se mi mistrovské dílo, prcek mi zřejmě hodil do koše na prádlo jednorázovou plenku(nebo to byl chlap) a já ji samozřejmě vyprala :zed: To gelové svinstvo docela zmizelo tím, že jsem to pak vyprala ještě jednou, ale ty chloupky a prach z te pleny se do toho prádla úplně zažrali. Bylo tam i tmavé prádlo a to vypadá, že je úplně na vyhození, vůbec si neumím představit že bych to měla kartáčem dělat ručně, ponožky, spodní prádlo..by mě asi mrsklo :pocitac: Tchýně má sušičku, myslíte že by sušička mohla pomoct to z toho dostat? Moc děkuji za každou radu…aspoň mám ponaučení pro příště :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1093
6.5.20 21:02

Ja bych to dala do ty susicky.vzdy jen žasnu, kolik „bordelu“ dokaze z pradla vytahnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10896
6.5.20 21:05

Susicka by mohla pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
6.5.20 21:13

Sušička trošku no… ale jen pokud je to vaše sušička.
Tchýni bych si neriskla tímhle zasvinit sušičku.

No, taky jsem z těch, co musely pár várek prádla vyhodit, protože papírový kapesník.
A ani sušička nepomohla. A hlavně vybrat sítko, filtr a buben zvrchu (jak je přítok vody) a gumová těsnění. Pakárna - pokud byl viníkem chlap, nechala bych to udělat JEHO. Sorry jako. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
6.5.20 21:14

Zkus tu sušičku a případně lepící válečky. Já si takhle vyprala batoh s kapesníčkama v kapsičce…koupila jsem si pidi váleček a čistila a lepila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68995
6.5.20 21:19

@Oliverka28 spise vicekrat vyprat, susicka moc nepomuze, sice jsem nevyprala plinku, ale neco jineho uz nevim presne, co to bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
6.5.20 21:33
@LenkaIII píše:
Sušička trošku no… ale jen pokud je to vaše sušička.
Tchýni bych si neriskla tímhle zasvinit sušičku.No, taky jsem z těch, co musely pár várek prádla vyhodit, protože papírový kapesník.
A ani sušička nepomohla. A hlavně vybrat sítko, filtr a buben zvrchu (jak je přítok vody) a gumová těsnění. Pakárna - pokud byl viníkem chlap, nechala bych to udělat JEHO. Sorry jako. :cert:

Samozřejmě by jsme sušičku tchýni vyčistili, no zkusím to ještě párkrát vyprat a uvidím co to udělá :roll: Pračku hned chlap vyčistil, celý filtr byl od toho gelového svinstva. Tak naschvál to neudělal. Večer koupe děti, svléká je v koupelně, pak po nich sbírá špinavé prádlo a hází do koše, mohl to tam omylem narvat i s tou zatracenou plenkou.. nebo to taky mohl udělat straší prcek, který rád při házení prádla do koše pomáhá. Kapesničků už jsem taky pár vyprala, ale tohle mi snad přijde stokrát horší :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1956
6.5.20 21:36

Tohle se mi taky stalo a sušička celkem pomohla… Je to radost, příště se budu pořádně koukat co mi tam kdo nachystal na vyprání… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 22:01

Ty jo, kapesníčky peru kazdou chvíli a vždycky z něj je jen tvrdá kulička, ale nikdy to žádnou neplechu nenadelalo
Teď jsem si prala bundu co jsem nosila na stavbu a nepodivala jsem se do naprsni kapsy a vyprala vložku :mrgreen: nepoužitou samozřejmě :mrgreen:
A k mýmu překvapení fungovala podobně jako ty ubrousky co se davaj do pračky proti obarveni prádla :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat