Kde koupit kalhotový kostým vel. 34?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nasamasa
Nováček 2 příspěvky 30.08.11 11:29
Kde koupit kalhotový kostým vel. 34?

Ahoj,nevíte, prosím, některá, kde se dá koupit kalhotový kostým velikosti 34? Kde by mohli mít výběr? Na netu jsem našla pěkné kostýmky Laura Scott, obchod je však jen v Plzni, což je od nás hooodně daleko. Děkuji za pomoc.

Reakce:

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 30.08.11 11:33

A co internetový obchod - aukro, mimibazar - tam mají také velký výběr a nové věci..

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 30.08.11 11:34

Např. http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
http://aukro.cz/…g.php/search?…

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 30.08.11 11:38

Kupuji v Orsay.

tatranka1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.11 11:39
Nasamasa píše:
Ahoj,nevíte, prosím, některá, kde se dá koupit kalhotový kostým velikosti 34? Kde by mohli mít výběr? Na netu jsem našla pěkné kostýmky Laura Scott, obchod je však jen v Plzni, což je od nás hooodně daleko. Děkuji za pomoc.

No,občas mají i v Tescu od FýF pěkný i v téhle velikosti

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 30.08.11 12:19

Hezké a levné kostýmy se dají koupit v Polsku ve všech velikostech.

Neoenc
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 30.08.11 12:47
Nasamasa píše:
Ahoj,nevíte, prosím, některá, kde se dá koupit kalhotový kostým velikosti 34? Kde by mohli mít výběr? Na netu jsem našla pěkné kostýmky Laura Scott, obchod je však jen v Plzni, což je od nás hooodně daleko. Děkuji za pomoc.

Benetton má kostýmy od vel.34, taky Pietro Filipi

Angie-shy
Neúnavná pisatelka 18409 příspěvků 30.08.11 13:16
ave píše:
Kupuji v Orsay.

já taky

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 30.08.11 13:40

Moc pěkný má taky Mango, tam se vejdu do vel. 38/40, ačkoliv mám všude jinde 36, max. 38.
Před pár dny jsem byla v jejich outletu a krásný krémový kostýmek vyšel na 300 (150 sako, 150 kalhoty).

Nasamasa
Nováček 2 příspěvky 31.08.11 08:49

Děkuji vám všem za pomoc. Určitě se do těchto obchodů vydám a snad konečně seženu, co potřebuji.Ještě jednou díky :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >