Reklama

Kde koupit kalhotový kostým vel. 34?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nasamasa
Nováček 2 příspěvky 30.08.11 11:29
Kde koupit kalhotový kostým vel. 34?

Ahoj,nevíte, prosím, některá, kde se dá koupit kalhotový kostým velikosti 34? Kde by mohli mít výběr? Na netu jsem našla pěkné kostýmky Laura Scott, obchod je však jen v Plzni, což je od nás hooodně daleko. Děkuji za pomoc.

Reklama

Reakce:

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 30.08.11 11:33

A co internetový obchod - aukro, mimibazar - tam mají také velký výběr a nové věci..

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 30.08.11 11:34

Např. http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
http://aukro.cz/…g.php/search?…

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 30.08.11 11:38

Kupuji v Orsay.

tatranka1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.11 11:39
Nasamasa píše:
Ahoj,nevíte, prosím, některá, kde se dá koupit kalhotový kostým velikosti 34? Kde by mohli mít výběr? Na netu jsem našla pěkné kostýmky Laura Scott, obchod je však jen v Plzni, což je od nás hooodně daleko. Děkuji za pomoc.

No,občas mají i v Tescu od FýF pěkný i v téhle velikosti

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 30.08.11 12:19

Hezké a levné kostýmy se dají koupit v Polsku ve všech velikostech.

Neoenc
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 30.08.11 12:47
Nasamasa píše:
Ahoj,nevíte, prosím, některá, kde se dá koupit kalhotový kostým velikosti 34? Kde by mohli mít výběr? Na netu jsem našla pěkné kostýmky Laura Scott, obchod je však jen v Plzni, což je od nás hooodně daleko. Děkuji za pomoc.

Benetton má kostýmy od vel.34, taky Pietro Filipi

Angie-shy
Neúnavná pisatelka 18409 příspěvků 30.08.11 13:16
ave píše:
Kupuji v Orsay.

já taky

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 30.08.11 13:40

Moc pěkný má taky Mango, tam se vejdu do vel. 38/40, ačkoliv mám všude jinde 36, max. 38.
Před pár dny jsem byla v jejich outletu a krásný krémový kostýmek vyšel na 300 (150 sako, 150 kalhoty).

Nasamasa
Nováček 2 příspěvky 31.08.11 08:49

Děkuji vám všem za pomoc. Určitě se do těchto obchodů vydám a snad konečně seženu, co potřebuji.Ještě jednou díky :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >