Kde v Praze půjčit kostým a kloubouk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 03.10.14 21:35
Kde v Praze půjčit kostýmek a klobouk?

Prosím o tip na nějakou půjčovnu společenských šatů včetně klobouku. Nejde mi o večerní plesové šaty, ale nějaký šik kostým nebo pouzdrové šaty s kabátkem a klobouk. Je něco takového, objevila jsem jen půjčovny karnevalových kostýmů a to by nebylo to pravé :lol:

Reakce:
Brontik
Kelišová 7191 příspěvků 03.10.14 22:36

Já bych asi šla do klasické půjčovny šatů. :think: A nebo je zkusila obvolat. To bude asi rychlejší. ;) Zkušenost ale s tím nemám žádnou. :nevim:

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 04.10.14 00:45

Hm, zkusim obvolat. Vsude na webech jsem ale videla jen svatebni nebo plesovky :(

nozu
Extra třída :D 12214 příspěvků 04.10.14 06:53

Zkousela bych hledat pujcovnu spolecenskych satu. Ale pocitej spis s tim, ze to bude bida…

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 04.10.14 10:56

To ja hledala spolecenske, ale stejne to vsechno byly leskle a vetsinou rasene saty :-(
Nezbyva, nez googlit :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >