Kdo našel // v červnu 2013

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4753
21.6.13 08:37

@havy vůbec nemáš zač, tak pěkně papej, to zvládneš ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
294
21.6.13 08:49

Ahoj, můžu se k vám ještě přidat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
956
21.6.13 08:55

@kaczule1 Začalo to tak koncem 6tt. Ale spousta holek píše, že jim to začíná až tak v 8tt, tak uvidíš. Buď ráda, jestli se ti to vyhne. Není o co stát :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
956
21.6.13 08:56

@Lukolik Jasnačka, vítej :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4753
21.6.13 08:58

@Lukolik vítám tě :mavam: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3970
21.6.13 09:01

Já to mam s těma nevolnostma úplně stejně, musim se vždycky najíst, nemám teda vůbec chuť, ale vim, že musim, jinak se to nezlepší… takže ve výsledku mam pocit, že žeru pořád :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
294
21.6.13 09:09

Děkuju za přivítání,
trochu se představím. Jmenuju se Olga, je mi 27 a dneska jsem si udělala test a je krásně pozitivní. Doma máme 2 kluky - starší David je ve školce a mladší usnul - ty horka to je děs. Minulý měsíc jsem potratila v 5tt, tak snad to vyjde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
151
21.6.13 09:15

Ahoj holky, vitam vsechny prirustky:-) pekne se tady mnozime;-) Ja nevolnosti zatim zadne extremni nemam, jen rano dokud se nenajim, tak mi dela zaludek neplechu…s tim jidlem je to vselijake…pro je nejhorsi ze se uz od konce dubna vubec nehybu…(miluju sport a hlavne behani)…a jsou to pro me muka…(taky mame v srpnu svatbu..tak nechc vypadat jako rosol:-) jak jste na tom vy se sportem? a co pohlavni styk? Muj doktor mi prozatim zakazal oboje…ten muj uz sili;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4753
21.6.13 09:16

@Lukolik tak se kluci třeba dočkají sestřičky ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15866
21.6.13 09:19

@potato87 my se se sexem bojíme :oops: ani bych se nedivila, kdyby to bylo až po porodu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
956
21.6.13 09:24

@potato87 Já jsem začala intenzivně cvičit před těhotenstvím podle Jillian Micheals, ale najednou jsem byla v tom, tak jsem přestala, páč tam bylo moc poskakování a posilování, což bylo sice super pro postavu, ale né pro začátek těhotenství. Trošku mě to štve, páč jsem chtěla něco shodit před tím než otěhotním, abych pak neměla takovej skok ve váze :D No kdo mohl tušit, že to půjde tak rychle. A jinak v sexu teď taky máme útrum cca týden. V pondělí jdu k doktorce, tak to s ní musím probrat. Začala jsem trochu špinit, tak to nechci ještě sexem pokoušet. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
maca36
21.6.13 09:24

Já taky nemám přímo nevolnosti tak, že bych :poblion:, ale musím se najíst hned po probuzení, jinak mě žaludek zlobí.
nevím, co mi řekne dr. když přijdu na první poradnu.
Vzhledem k tomu že jsem měla zvýšený cholesterol, musím jíst stravu spíš dietní. A teď jsem zase zhubla kilo ikdyž ne :poblion: Když nebudu nabírat, tak to bude asi dr. zase moc řešit :think:

  • Citovat
  • Upravit
havy
21.6.13 09:24

@potato87 a proč ti to zakázal? :think:

  • Citovat
  • Upravit
havy
21.6.13 09:24

My spolu spíme, ale nějak se u toho teď neumím moc uvolnit. A hlavně co mě děsí, ale prý je to celkem běžný, nějak mě teď chlap vůbec nepřitahuje. A vůbec na to nemám chuť. S tím sportem nevím, bolelo mě z toho dost břicho, tak se zeptám v pondělí Dr.

  • Citovat
  • Upravit
maca36
21.6.13 09:26

@kaczule1
u nás se sexu bojí manžel aby neublížil a já jak teď nemám chuť, tak to vůbec neřešíme.. 8o

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty