Reklama

Kdy nakupovat výbavičku pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gggala
Kecalka 269 příspěvků 25.01.10 14:29
Kdy nakupovat pro miminko

Ahoj holky..tak zas zakládám nové téma :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: jsem na začátku 9tt no a protože jsem teda strašná spořilka tak když někde něco vidím v akci -jako dneska třeba v TAKKU 179 kč/ 2ks bodýček tak to jdu koupit-takže doma mám už odsavačku mléka,1× dupaky,3× bodýčka…No prostě takový ty blbůstky pro radost co se použijí… a hlavně nechci na fazolku kupovat ňáký šusky od stánkařů :-? ,ale zas si nemůžu dovolit nic moc drahýho a nechci taky všechno ze sekáče..
No a říkám si tak teď jestli nejsem trošku švihlá když nakupuju sice maličkosti,ale přeci trošku brzo…
Kdy jste začali nakupavoat vy…a jakou maličkost bych si třeba mohla koupit a využila jí?! :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 14:35

nejsi švohlá :-) já nakupovala sice až od 3 měsíce to už je to největší riziko potratu pryč ale doporučím ti CaA tam maj levný krásný věci nebo tesco CHEROKEE taky moc hezký levný bitelný věci :-)ty 2 body za 179 je podle mě i moc korunek :-)

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17855 příspěvků 25.01.10 14:36

Ty jo to seš odvážná :-)
Já měla nejdřív teda postýlku, páč byla za výbornou cenu, kterou už bych nikde nenašla..ale i ta byla někdy kolem 18.týdne a to jsem měla nervák jak sviňa, že tím něco po…

Pořádný nakupování začlo u mě až teď po velkým ultrazvuku ve 21.týdnu. A i tak nervuju :lol:

Ale švihlá nejsi, já měla chuť nakupovat věcičky už předtím než jsem byla těhotná :lol: :lol: :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.01.10 v 14:37

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 25.01.10 14:37

kup si těhu vitamíny ty určitě využiješ :lol:
Ne nakupuj si co ti udělá radost, na pořizování výbavičky je teda fakt hodně brzo,ale i kdyby to nedej bože teď nevyšlo tak miminko jistě chcete a věcičky co si pro radost koupíš jistě využiješ kdyžtak později. Na slevy moc nekoukej ať tě to moc neláká a neboj však ony budou slevy i za půl roku. Kup si třeba za každou úspěšnou KO jednu věcičku a těš se na krásné a zdravé miminko. Pozitivní mylšení je hooodně důležitý…

gggala
Kecalka 269 příspěvků 25.01.10 14:38

ani jedno u nás není :-( :-( ale o tescu mi taky někdo říkal asi se tam vydám :think: :think: :think: :think: :think: do sousedního města

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 14:41

jj nebo ještě globus ale tam toho moc nemají… a dej si bacha aby si nenakoupila moc malé věci třeba budeš mít obříka jako kamarádka ta nakupovala vel 56 a narodilo se jí 4 kg dítě a 56 mu je malá a musí mu dávat hned 62 tak pokud můžu radit nakupuj raději větší a až budeš v pokročilejším stádiu těhotenství a budeš přibližně vědět jak bude dítě veliké kupuj ty menší popř větší věci…

gggala
Kecalka 269 příspěvků 25.01.10 14:43

vitámínky koupený hend první den kdy na testu // :mrgreen: :mrgreen: těhu kalhoty mám protože normální nesnesu… no já se tam šla dneska jen tak podívat něco na sebe( maj tam dobrý slevy) no a když jen už am rovnou viděla ty bodýčka :oops: :oops: :oops: :oops:
no,ale zařekla jsem se,že jen malý věci co se dají zamknout do skříně kdyby něco :-? aby nebyly na očích

gggala
Kecalka 269 příspěvků 25.01.10 14:44

nejmenší bodýčko mám 62 ,protože já jsem měla 60 cm když jsem se narodila a přítel dokonce 63 cm takže počítám,že to u nás bude mazec :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 25.01.10 14:50

Tak v Tescu teď zrovna mají slevy na dětské oblečení, takže vyjde fakt levně (třeba troje froté overalky za 175Kč nebo body 3ks pod 100Kč). Globus mi moc levný v tomhle nepřijde, ale je fakt, že tam nejsem moc často.

Jinak já takhle dopředu nic nekupovala, začala jsem až po velkém UZ kolem 20.tt a stejně i tak hodně opatrně. Ale ono to bylo i tím, že jsem věděla, že spoustu věcí zdědíme, takže jsem kupovala jen to, co se mi opravdu líbilo, ne že jsme to potřebovali (a všechno v cenových kategoriích jak jsem psala - bodyčka 50Kč za ks, overalky 60Kč za ks atp. A rozhodně ne u vietnamců nebo tak. A taky dej pozor na barevné oblečení - bohužel i pro takhle malá miminka často barví, a to i značkové oblečení, u kterého bych to fakt nečekala - co jsme dostali :( .

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.10 14:50

tak to jste byli dlouháni :-)

Jana206
Nadpozemská drbna 26375 příspěvků 25.01.10 14:52

Tesco je super :palec: Nakupuju tam oblečky pro obě děti za rozumné ceny,v akcích..

Podle mě nemá smysl kupovat drahé body,dupačky ani oblečení,protože bavlněná body se často perou a „sperou“,prostě už jsou takové tvrdé,nepoddaj­né,žmolkované,to i přes to,že používám kvalitní prášek,aviváž i změkčovač vody.

Z toho důvodů nenakupuju v sekáči ani použité věci přes MMB.Prostě mám ráda nové a za rozumnou cenu.
A taky malé mimi ze všeho rychle vyroste…

Je těžké poradit.Pokud dobře počítám,mimi přijde na svět někdy v září..Já osobně jsem měla ráda body,dupačky a celkové overálky s ťapičkami,pod něj podle teploty v bytě ještě body.Nemám ráda na novorozencích nepraktické a podle mého nepříjemné polodupačky s gumou - s pružným nápletem nám moc nedržely..Různé kalhoty,riflič­ky,menšestráč­ky..Tak jsem začala oblékat děti až hodně později a jen při výjimečných příležitostech..Na body pro miminko si dávej pozor,aby mělo široký otvor na hlavičku nebo bylo rozepínací,v žádném případě roláček..

Overálky na podzim pro novorozence,aby byl celorozepínací,i u noh­..V overalech a kombinézkách Tesco nedoporučuju.Kou­pili jsme levnou kombinézu malé na zimu a mohli jsme ji rovnou vyhodit,pokrčeného a neforemného novorozence jsme do ni nedostali :mrgreen:

Taky jsem jednou koupila v nějaké akci v hypermarketu body v balíčku,nemohla jsem se podívat.Přestože velikost byla OK,neoblékla jsem je ani jednomu dítěti přes hlavu-úzké

gggala
Kecalka 269 příspěvků 25.01.10 14:56
Michaelakkk píše:
tak to jste byli dlouháni :-)

To se jen tak asi nevidí :lol: :lol: :lol:

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 25.01.10 15:02

Jé, tak já jsem začala s nákupy v 7. měsící - tedy teprve nedávno a to jsem na počátku neměla vůbec nic a nic nezdědíme a myslím si, že to v pohodě zvládnu nakoupit vše. Akorát mám i teď chvílema takový blbý pocit, když se na ty věcičky dívám, aby bylo vše OK.

gggala
Kecalka 269 příspěvků 25.01.10 15:04
Taky jsem jednou koupila v nějaké akci v hypermarketu body v balíčku,nemohla jsem se podívat.Přestože velikost byla OK,neoblékla jsem je ani jednomu dítěti přes hlavu-úzké

JJ to je mi jasný..jen co jde rozbalit to zkouším jestli je to dost pružné a jestli jestli jsou tam cvočky na rozepnutí :wink: :wink:
Jinak teda po každý kontrole od 12tt si budu dělat větší radost…trpím totiž sociální fobií tak když nemusím tak do města a mezi lidi vůbec nechodím,tak všechno důležité musíme koupit když tam jdeme…pak mě tam už nikdo nedostane

gggala
Kecalka 269 příspěvků 25.01.10 15:07
Mufina píše:
Jé, tak já jsem začala s nákupy v 7. měsící - tedy teprve nedávno a to jsem na počátku neměla vůbec nic a nic nezdědíme a myslím si, že to v pohodě zvládnu nakoupit vše. Akorát mám i teď chvílema takový blbý pocit, když se na ty věcičky dívám, aby bylo vše OK.

Já mám taky blbej pocit,ale když si něco koupím tak se pak tak pěkně těším.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já jsem totiž ze začátku těhu měla problém se s tím srovnat,jako že jsem těhu a měla jsem takový ty návaly,že fazolu vůbec nechci..nevím z čeho to bylo mimi jsme chtěli :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: a chceme :palec: :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >