Když naletíte podvodníkovi

117
23.9.19 14:11

Když naletíte podvodníkovi

Nevím kam tohle zařadit.. Ale určitě si o mě teď budete myslet, že jsem blbka.. Já a můj manžel jsme blbci.. I přes špatné tušení jsme naletěli podvodníkům, kteří v Plzni prodávali parfémy (doma jsem si pak na internetu zjistila, kolik stáli ve skotečnosti).. Dva sáče, které stojí 89,– nám prodali za 300,– a pak nás odtáhli k autu a ukázali krabici dalších saček, protože jsme údajně byly stí zákazníci.. A, že jedna ta s*ačka stála 3600 a teď nám ji dá za 1600 + dalších 8 ku***vin k tomu zdarma… Joo nezdálo se mi to, ale byly jsme tak blbý, že jsme to vzali.. A pak mě napadali otázky.. A já teď nevím, co s těma smradama mam dělat? Byl někdo taky tak blbej, někdy? Rejpalové se ani neozejvejte, mám zkaženo XXXXX dní dopředu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

805
23.9.19 14:17

Taky jsem naletěla, ale ohledně něčeho jiného. Jediné co mi pomohlo, pustit z hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
23.9.19 14:18

Poučení do budoucna, zase to není xtisíc naštěstí… a ty smrady bych vyhodila ať ti nepřipomína…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1548
23.9.19 14:18

Vylít do wc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
23.9.19 14:23

@077lenka na nic takového jsem nenaletěla, ale chci ti jen napsat, že zkušenostmi se člověk učí a doufám, že těm podvodníkům to karma vrátí. Zkus se na to povznést, přisli jste “ jen” o peníze, jsou důležitější věci. Mě třeba dnes naštvalo když mi chlap vyfoukl místi pro rodiny s dětmi a žádné dítě ani autosedačku v autě neměl a já pak parkuji tak ať můžu spící malou přendat do kočárku a nevzbudit ji. Hlavně, že to ten chlap měl o pár kroků ke dveřím obchodu blíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 14:23

Voní to aspoň hezky? Pokud je to fakt takový smrad, tak vyhodit. Pokud voní hezky, tak podarovat známým. Blbý jste možná byli, ale teď jste o něco chytřejší a vyhnete se tomu v budoucnu a budete si dávat pozor (doufám).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20170
23.9.19 14:28

Kasli na to :lol:,penez je skoda, ale ted stejne nenadelas nic. Jestli to smrdi, vyhodit. Jestli voni pekne, tak mas aspon neco uz pod stromek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25079
23.9.19 14:29
@077lenka píše:
Nevím kam tohle zařadit.. Ale určitě si o mě teď budete myslet, že jsem blbka.. Já a můj manžel jsme blbci.. I přes špatné tušení jsme naletěli podvodníkům, kteří v Plzni prodávali parfémy (doma jsem si pak na internetu zjistila, kolik stáli ve skotečnosti).. Dva sáče, které stojí 89,– nám prodali za 300,– a pak nás odtáhli k autu a ukázali krabici dalších saček, protože jsme údajně byly stí zákazníci.. A, že jedna ta s*ačka stála 3600 a teď nám ji dá za 1600 + dalších 8 ku***vin k tomu zdarma… Joo nezdálo se mi to, ale byly jsme tak blbý, že jsme to vzali.. A pak mě napadali otázky.. A já teď nevím, co s těma smradama mam dělat? Byl někdo taky tak blbej, někdy? Rejpalové se ani neozejvejte, mám zkaženo XXXXX dní dopředu…

Neuděláš nic. Ber to jako poučení. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5919
23.9.19 14:30

Jestli tě to uklidní, můj vysokoškolsky vzdělaný kamarád, který vydělává měsíčně jako asi deset lidí dohromady, taky naletěl podvodníkům na parkovišti. Koupil si od nich zaručeně značkovou věc za úplně šílené peníze, nechci psát kolik, sle šlo o víc jak deset tisíc. S mužem jsme kroutili hlavama s pusou dokořán, ale přijde mi, že i chytrý člověk může mít totální zatmění mysli, nad kterým pak kroutí hlavou i metař ulic :mrgreen: jo, stalo se. Poučila ses, znovu to neuděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 14:37

Pokud jsou ti lidé oblečení lépe než produkt co nabízejí, tak nabízejí šunt. Kdyby to šlo někam nahlásit takové podvodné jednání, aby již více lidí nenaletělo…škoda. Když nahlásíš podezření na podvodné jednání na policii, jen se ti vysmějí a věc řešit nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
23.9.19 14:39
@077lenka píše:

Jestli to není nějakej smradlavej sajrajt, tak to využiješ, akorát jsi zaplatila xnásobně vyšší cenu, než v kamenným obchodě nebo eshopu… Jinak na ulicích se často prodávají i makety elektroniky, mobilů, atd. „Prodejci“ jsou velice obratní, i zkušení lidé si koupili třeba digifoťák, který si na místě odzkoušeli v domění, že tak levně koupí třeba kradené zboží a domů si pak donesli prázdnou krabici. Ti šmejdi jsou zkušení eskamotéři a běžný člověk je neuhlídá, i když má oči na stopkách…
A jestli tě to trochu uklidní, předražené zboží kupuješ denně v jakémkoliv supermarketu. Ať už je to např. Pribiňák, kterej koupí za 3,80 a prodávají za 20,–, v akcích za 15,– a nebo boty za 800,– dovezený z Číny za 100,–… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 14:56
@bse.pedro píše:
Jestli to není nějakej smradlavej sajrajt, tak to využiješ, akorát jsi zaplatila xnásobně vyšší cenu, než v kamenným obchodě nebo eshopu… Jinak na ulicích se často prodávají i makety elektroniky, mobilů, atd. „Prodejci“ jsou velice obratní, i zkušení lidé si koupili třeba digifoťák, který si na místě odzkoušeli v domění, že tak levně koupí třeba kradené zboží a domů si pak donesli prázdnou krabici. Ti šmejdi jsou zkušení eskamotéři a běžný člověk je neuhlídá, i když má oči na stopkách…
A jestli tě to trochu uklidní, předražené zboží kupuješ denně v jakémkoliv supermarketu. Ať už je to např. Pribiňák, kterej koupí za 3,80 a prodávají za 20,–, v akcích za 15,– a nebo boty za 800,– dovezený z Číny za 100,–… 8) 8) 8)

Porovnavat pribinak ze supermarketu s vonavkama koupenyma na ulici je snad trochu rozdil, ne? 8o Rika ti neco marze? Pokud jo, tak bys mela vedet, ze z te marze se (krom zisku) plati vsechny naklady, to jest platy zamestnancu, najemne, elektrina, poplatky bankam za platbu kartou, poplatky za platbu stravenkama, provoz pokladen, naklady na EET (internet), doprava zbozi atd atd.. takze ten obchodnik, ktery koupi pribinak za 3.80 kc ho ani za stejnou cenu nemuze prodat, i kdyby chtel, protoze by byl ve ztrate… pokud bys ty podnikala, take bys prodavala vec za stejnou cenu za kterou bys ji koupila?? Asi tezko, protoze bys za chvili nemela z ceho zit a jeste bys doplacena z vlastni kapsy :roll:

Rozdil u pribinaku a vonavek je ten, ze tito „prodejci“ vsechny tyhle vyse uvedene naklady nemaji, takze krom nakupni ceny (tedy pokud zbozi neukradli) jde zbytek penez do jejich kapsy.. uz chapes ten rozdil?? To, ze tobe prijde zbozi v obchodech predrazene, je prave dano tim, ze cena vyrobku obsahuje spoustu nakladu, o ktery ale bezni lide nevi, pokud nepodnikaji ;) zkus podnikat a brzy zjistis, ze s 20% marzi nebudes schopna ani pokryt bezne naklady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1798
23.9.19 14:58

Jo, v Plzni u Kaufladnu chodi takovej cigos a cpe vsem vonavky atd.. Div by nam nevlez vzdycky do auta. Slusne mu vzdycky rekneme ze nemame zajem a stejne prijde priste zas :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3053
23.9.19 15:12

Tak asi ti to vonělo, když sis to vše musela koupit, tak kašli na ceny a doužij je :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
23.9.19 15:16

Dokud sis myslela, že máš parfém v hodnotě 3.600, tak jsi byla spokojená a těm lidem jsi byla vděčná. Teď, když víš, že to jinde můžeš sehnat za 300, tak jsou to podle tebe najednou smradi. A ten parfém je šmejd, který ti vlastně ani nevoní, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama