Keto mix/fit dieta

2000
10.8.20 18:35

Keto mix/fit dieta

Ahoj, zajímalo by mě, kdo z vás zkoušel dietu typu ketomix/ketofit/ketodiet. A jak to hodnotíte. Vím, že tato témata vždy vzbuzují kontroverze a tisíc komentářů “jak by co mělo nebo nemělo být”, tak prosím jen ty, kteří to vyzkoušeli :mrgreen:. Ať už s pozitivní, či negativní zkušeností :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2849
10.8.20 18:41

Mám doma nějaké produkty od Ketomixu - tyčinky, sušenky, směs na housky a koktejly s příchutěmi. Občas si něco z toho dám. Taky mám od nich nějaké bezkalorické sladidlo a dresinky na saláty. Některé věci mě nadýmají, ale to souvisí asi s tím, že se nedržím toho jejich dávkování.

Obdivuju každého, kdo fakt vydržel jíst jen ketomix produkty a půl kilo zeleniny denně, nebo jak je ten program nastavený… Já bych to nedala. V podstatě všechno chutná jako proteinový šejk - polívka je jak šejk naslano, kaše je šejk na sladko apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1951
10.8.20 18:42

Vyzkoušela jsem ketodietu. Nakonec jsem zjistila, že pokud nezměním myšlení, jídelníček a poměr sacharidů, bílkovin a tuků (podle zásady “zdravého talíře” - viz Google), budu se jen trápit jojo efektem. Navíc mi ketodieta pěkně rozhodila psychiku i tělo. Trvalo mi, než mi došlo, že sacharidy nejsou zlo a že je tělo konzumovat musí (kromě jednoduchých sacharidů - cukrů). Podle zdravého talíře jede i můj manžel a za rok zhubnul trvale krásných 10 kilo bez trápení a omezování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat