Kolik dáváte pánovi z Rohlíku spropitné?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16186
10.12.18 17:51

@Lenka002 dávám 15,–. Jezdí ke mně ale min 3× týdně :lol: platím vždycky kartou a nikam to nevynáší (bydlíme v RD), takže jen to vyloží z auta hodí mi to ke dveřím, co je cca 10 metrů :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21732
10.12.18 21:56

@Zuzka101 záleží, jaké jsi zyvklá kupovat potraviny a v jakých obchodech. Tohle se nedá říct. Já nakupuji v Tescu a nebo na Košíku. V obou případech je pro mě obrovským plus úspora času a že nakoupím přesně to, co potřebuji. Odpadá brouzdání mezi regály a přihazování dalšího zboží. Jinak při porovnání obou mnou uvedených obchodů nakoupím levněji v Tescu. Košík má ale jiný sortiment

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16186
10.12.18 23:15
@Zuzka101 píše:
Máte nějakou zkušenost, že se to vyplatí a nákup není dražší než z obchodu? Co nakupujete nejvíc?

pokud ti jde o peníze, tak nákup přes tyhle platformy není úplně ideální. Jsou spíš o úspoře času než peněz. I když někdy mívají dobré akce třeba na pleny, tak se to sveze. Na druhou stranu, neutratím tam tolik co v obchodě už jen proto, že mně nezlákají regálové akce (najednou zjistím, že Davidoff kávu nutně potřebuji, nebo, že by bylo fajn koupit 6 balení toaleťáku do zásoby :lol: ). Pro mně absolutně největší plus je ten komfort… že si nákup objednám ráno z postele třeba a za dvě nebo 4 hodinky to mám u dveří 8) A u Rohlíku mě baví hlavně sortiment M&S, nabídka farmářských produktů + klasika, takže vlastně vše z mých preferencí :pankac: Tesco totálně zaspalo dobu, nákup až druhý den je těžký přežitek :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová