Cvičíte obličejovou jógu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 11:14
cvičíte obličejovou jogu?

Zdravím, chci se zeptat cvičíte obličejovou jogu, či obličejovou gymnastiku? myslíte že to pomáhá na vrásky? měla jsem kamarádku, té bylo 55 let a vypadala na 30let i měla 35letého přítelkyně, nedávno jsem ji potkala a je pořád krásné mladé vizáže v minisukýnce. prý cvičila obličejovou jogu ale někde jsem četla že přehnaná gestikulace naopak vrásky způsobuje a ta kamarádka je vegetarianka a je hodně duchovní, co myslíte že krom genetiky má vliv na to že má člověk míň vrásek a vypadá mladší o několik desítek let??

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10035 příspěvků 13.10.18 12:29

Myslím, že jóga celkově přispívá k lepšímu stavu organismu a pleti. Co se týká običejové, tak je fajn, ale nikdy jsem necvičila systematicky, tak ti přesně nemůžu říct. Ale mně pomáhá i klasická.

Verun83
Extra třída :D 10133 příspěvků 13.10.18 14:06
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se zeptat cvičíte obličejovou jogu, či obličejovou gymnastiku? myslíte že to pomáhá na vrásky? měla jsem kamarádku, té bylo 55 let a vypadala na 30let i měla 35letého přítelkyně, nedávno jsem ji potkala a je pořád krásné mladé vizáže v minisukýnce. prý cvičila obličejovou jogu ale někde jsem četla že přehnaná gestikulace naopak vrásky způsobuje a ta kamarádka je vegetarianka a je hodně duchovní, co myslíte že krom genetiky má vliv na to že má člověk míň vrásek a vypadá mladší o několik desítek let??

Jestli v 55 vypada na 30, tak to je spis genetika nebo nejake injekce. Neverim, ze cviky obliceje by dokazaly omladit o 25 let.

Váš příspěvek
Reklama