Reklama

Cvičíte obličejovou jógu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 11:14
cvičíte obličejovou jogu?

Zdravím, chci se zeptat cvičíte obličejovou jogu, či obličejovou gymnastiku? myslíte že to pomáhá na vrásky? měla jsem kamarádku, té bylo 55 let a vypadala na 30let i měla 35letého přítelkyně, nedávno jsem ji potkala a je pořád krásné mladé vizáže v minisukýnce. prý cvičila obličejovou jogu ale někde jsem četla že přehnaná gestikulace naopak vrásky způsobuje a ta kamarádka je vegetarianka a je hodně duchovní, co myslíte že krom genetiky má vliv na to že má člověk míň vrásek a vypadá mladší o několik desítek let??

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 13.10.18 12:29

Myslím, že jóga celkově přispívá k lepšímu stavu organismu a pleti. Co se týká običejové, tak je fajn, ale nikdy jsem necvičila systematicky, tak ti přesně nemůžu říct. Ale mně pomáhá i klasická.

Verun83
Echt Kelišová 8674 příspěvků 33 inzerátů 13.10.18 14:06
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se zeptat cvičíte obličejovou jogu, či obličejovou gymnastiku? myslíte že to pomáhá na vrásky? měla jsem kamarádku, té bylo 55 let a vypadala na 30let i měla 35letého přítelkyně, nedávno jsem ji potkala a je pořád krásné mladé vizáže v minisukýnce. prý cvičila obličejovou jogu ale někde jsem četla že přehnaná gestikulace naopak vrásky způsobuje a ta kamarádka je vegetarianka a je hodně duchovní, co myslíte že krom genetiky má vliv na to že má člověk míň vrásek a vypadá mladší o několik desítek let??

Jestli v 55 vypada na 30, tak to je spis genetika nebo nejake injekce. Neverim, ze cviky obliceje by dokazaly omladit o 25 let.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >