Kolik nástupní plat v Praze?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
842
5.6.19 16:50
@j.a.n.i1 píše:
@sabrinafromprague Od kdy maji svobodne vyssi odvody?

Asi myslí, že neuplatnuji slevu na dite :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2182
5.6.19 17:14
@j.a.n.i1 píše:
@sabrinafromprague Od kdy maji svobodne vyssi odvody?

U svobodného a bezdětného zaměstnance je daňové zatížení v Česku (43 procent) nad průměrem členských zemí OECD (36 procent). Výrazný podíl tvoří sociální odvody zaměstnavatelů - jejich podíl na celkovém zdanění práce je v Česku druhý nejvyšší (25,4 procenta) po Francii.
 https://zpravy.aktualne.cz/…02590604f2e/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2182
5.6.19 17:18
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.19 17:22

Vidím, že debata se dostala od dotazu na nástupní plat jinam. Takže děkuji za příspěvky k tématu a loučím se! Zakl. :kytka: :mavam:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová