Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@j.a.n.i1 píše:
@sabrinafromprague Od kdy maji svobodne vyssi odvody?
Asi myslí, že neuplatnuji slevu na dite ![]()
@j.a.n.i1 píše:
@sabrinafromprague Od kdy maji svobodne vyssi odvody?
U svobodného a bezdětného zaměstnance je daňové zatížení v Česku (43 procent) nad průměrem členských zemí OECD (36 procent). Výrazný podíl tvoří sociální odvody zaměstnavatelů - jejich podíl na celkovém zdanění práce je v Česku druhý nejvyšší (25,4 procenta) po Francii.
https://zpravy.aktualne.cz/…02590604f2e/
Vidím, že debata se dostala od dotazu na nástupní plat jinam. Takže děkuji za příspěvky k tématu a loučím se! Zakl.
![]()