Konflikty s prarodiči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 00:21
Konflikty s prarodici

Zdravim pritomne, zajimal by me nazor na vztahy s prarodici. Jiz za doby manzelstvi se tchyne dost „angazovala“ do vychovy. Po nahlem skonu manzelky angazovanost pokracovala s tim ze vse zacali prebirat, veskere zarizovani, vychovu, nakupy atd. Chodili si do naseho domu jakoby se nechumelilo a kdyz jsem to utnul tak jednoho dne dum vystehovali. Pohrozil jsem policii, tak veci vratili ale zacalo pretahovani o deti. To vyvrcholilo loni kdy jsem byl fyzicky i slovne napadan a jednou i pred detmi. Rekl jsem ze styk umoznim pouze v me pritomnosti a to se jim nelibilo, tak to dali k soudu. Tim se vztahy jeste vyostrily a soud rozhodl misto 2× mesicne tak 1× mesicne. Slovni potycky pokracovaly, tak doslo ke stehovani. Tim jim skoncila kontrola, ale zacalo zasilani ruznych odkazu na fb detem na telefon s odkazy na videa se zviraty, denne chodi treba 10 odkazu do zprav + denne volani. Prijde mi ze dokud meli kontrolu co se kde deje tak tohle nedelali a myslim ze citi ze jim " ujizdi vlak . Zkouseli jsme se dohodnout, vse bylo odsouhlaseno ale stejne udelali opak, navic po soudnich tahanicich ktere staly nekolik desitek tisic (byla by za to slusna dovolena v karibiku ) uz ani nemam chut zase neco rikat. Deti ziji take ve stresu, protoze si myslim ze pred nimi nebo i jim neco vypravi a oni pak nevi co muzou a nemuzou rict. A ja nevim jestli jde nejak pravne zamezit aby si je vzali 1× mesicne ale jinak je nechali byt, v pripade partneru bych rekl ze se jedna o stalking ale co v tomto pripade kdyz prarodic vypisuje vnoucatum.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sirikit
Vesmírná mluvilka 31155 příspěvků 17.07.19 00:34

Šmarjáá. 8o 8o Jak staré jsou děti?

Focousek
Povídálka 12 příspěvků 17.07.19 00:36

To se stava

Příspěvek upraven 17.07.19 v 00:39

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 00:38

@sirikit 10 a 15 ( ten uz to tolik neresi, mlati s nim puberta )

sirikit
Vesmírná mluvilka 31155 příspěvků 17.07.19 00:47
@Anonymní píše:
@sirikit 10 a 15 ( ten uz to tolik neresi, mlati s nim puberta )

Blbý. Být to fakt malý děcka, blokla bych jim vlezlou bábinu v telefonu a na fb a neřešila bych, ale u puberťáků už je to celkem problém. :think:
Zvlášť ten 15ti letý musí být z videí se zvířátky úplně na kaši. :mrgreen:
Tohle vymáhání kontaktů prarodičů s vnoučaty soudně je síla, když jsem o tom četla poprvé, nemohla jsem tomu uvěřit. Není nad vřelé rodinné vztahy. :roll: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 00:53

@sirikit ja si s mymi rodici napisu 1× tydne jak se maji a jestli je vse ok. A kdyz vidim ze ten mladsi reaguje 1× za 2-3dni ( starsimu tel. nekontroluji ), tak nevim co si mam myslet. Navic ty zpravy mnohdy vypadaji jak od pubertaku vcetne šišlani ( lašečko majinká a pod ) jeste ze to nekonci „cmuk“ :lol: :lol: ;) ;) ;)

sirikit
Vesmírná mluvilka 31155 příspěvků 17.07.19 01:09
@Anonymní píše:
@sirikit ja si s mymi rodici napisu 1× tydne jak se maji a jestli je vse ok. A kdyz vidim ze ten mladsi reaguje 1× za 2-3dni ( starsimu tel. nekontroluji ), tak nevim co si mam myslet. Navic ty zpravy mnohdy vypadaji jak od pubertaku vcetne šišlani ( lašečko majinká a pod ) jeste ze to nekonci „cmuk“ :lol: :lol: ;) ;) ;)

Mucinky muck! :*
Na jednu stranu asi dobrý, že se rodiče z ženiny strany o děcka zajímají - ale všeho moc škodí. Možná nedramatizovat, ono si to dítě ukočíruje tím odepisováním s odstupem samo a postupem času už nejspíš prarodiče nebude prožívat vůbec. Ten 15ti letý na ty návštěvy 1× měsíčně jezdí ochotně, nebo z musu?
Mě by v pubertě z povinných návštěv u babičky mrsklo. 8o :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 01:12

@sirikit nejak to pretrpi, ma uz svou hlavu, ale ten mladsi se i obcas pta kam patri kde ma domov.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 01:15

@sirikit moji rodice respektuji soukromi a treba se ptaji co koupit k vanocum, ale z druhe strany 6 plnych obrovskych igelitek darku. A dokonce kdyz ten mladsi ( snaze ovlivnitelny ) dostal dary k narozeninam, tak mu je sebrali ze si s nimi bude hrat jen u nich.

sirikit
Vesmírná mluvilka 31155 příspěvků 17.07.19 01:17
@Anonymní píše:
@sirikit nejak to pretrpi, ma uz svou hlavu, ale ten mladsi se i obcas pta kam patri kde ma domov.
:roll: Nono. :think:
Desetiletej se ptá, jo? ;)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.19 01:24

@sirikit ano, protoze vse co ma doma ma i u prarodicu ( mysleno hry, zvirata, atd ) Takze ma vlastne domovy dva.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15287 příspěvků 17.07.19 07:47
@Anonymní píše:
@sirikit ano, protoze vse co ma doma ma i u prarodicu ( mysleno hry, zvirata, atd ) Takze ma vlastne domovy dva.

Jak se může ptát, když tam chodí jednou za měsíc.

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 17.07.19 08:25

Chudáci děti. Staršímu bude za chvíli 18 a pak si může dělat, co chce. Ale ten menší z toho má slušně zamotanou hlavu. A co tvoje žena, proč nechala vztahy se svými rodiči tak vyostřit?

veria
Nadpozemská drbna 26031 příspěvků 17.07.19 09:27

@divine woman Žena zemřela, píše to v prvním příspěvku.

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 17.07.19 09:53

@veria Díky za upozornění, přehlédla jsem to. Zakladateli se omlouvám za nevhodnou otázku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama