Reklama

Kontryhel - prodloužení cyklu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 24.02.17 22:23
kontryhel - prodloužení cyklu?

Ahoj! Nemáte prosím někdo zkušenost, že vám kontryhel prodloužil cyklus? Pokračovaly jste dále v užívání nebo jste ho kvůli tomu vyřadily? Přemýšlím, zda mám několik cyklů vydržet, že se to třeba samo srovná nebo raději přestat. Normálně mám o trochu delší cykly (okolo 32 dní), ale tento cyklus se mi po pravidelném užívání (dvakrát denně do ovulace) prodloužil o několik cyklů… Moc díky za radu! :-)

Reklama

Reakce:

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 24.02.17 23:27

Mě kontryhel naopak cyklus srovnal a ustálil. Zkusila bych vydržet ještě měsíc, dva a dle toho pokračovat nepokračovat v užívání.

Deniska2000
Kelišová 5349 příspěvků 24.02.17 23:27

Ano, prodloužila jsem si cyklus cca o týden a krvácení pak stálo „za to“. Po kontryhelu to tak hodně žen mívá, on podporuje růst sliznice a připravuje dokonalou výstelku pro uhnízdění miminka. Ale pokud se těhotenství nekoná, trvá dlouho, než přijde MS.

Deniska2000
Kelišová 5349 příspěvků 24.02.17 23:30

Ono se to s kontryhelem, stejně jako s jinýma bylinkama, nesmí přehánět. Jeden šálek do ovulce a zase až 1.den MS. Teď když už se nesnažíme o miminko užívám někdy kontryhel při silné Ms na zmírnění bolesti. Doporučuju zkusit ho 2 měsíce a pokud to bude cyklus zbytečně prodlužovat, tak vysadit.

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 25.02.17 08:08

@Deniska2000 @yweta Děkuji, zkusím tedy ještě vydržet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama