Reklama

Snažení 2017 - Ostrava

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 23.02.17 22:33
Snažení 2017 - Ostrava

Ahoj holky,
ráda bych založila tuto diskuzi pro Ostravandy :). Bylo by fajn sdílet radosti, starosti a zkušenosti společně a třeba i po porodu můžeme společně vyrážet na procházky s miminkama.
Mně je 28 let a snažíme se o první mimčo. Jeden pokus už za sebou máme, ale neúspěšný (zamlklý potrat v 8.tt). Tak honem honem piště, ať vím, že nejsem v Ostravě jediná :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Reakce:

Lavendeeer
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 09:33

@Mar89 Ahooj :) taky jsem z Ovy, taky se snažíme teprve chvilinku o první a dopadlo to stejně jako u tebe, spontánní potrat na začátku 5 týdne..Tak snad nám to časem klapne :mavam: :pankac:

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 24.02.17 11:34

@Lavendeeer A kolik ti je? Musí nám to klapnout :dance:. Už se snažíte? Já jsem dneska 15 dc. Ms očekávám někdy 13.-15.3., tak snad už mrška nepřijde :)

Lavendeeer
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 11:47

@Mar89 No snažíme, necháváme to tak, nedáváme si pozor, přestala jsem dělat ovu testy bo bych se zbláznila, takže prostě si řeknem je prostředek cyklu zkusíme to ale nic víc…Jee já jsem taky 15DC :pankac: :mrgreen: ale ms budu mít tak 9-10.3. mám cykly tak 27-29 dní…27, tobě? Joo snad nepřijde ale už si nedělám naděje, prostě jen čekám 8)

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 24.02.17 17:15

@Lavendeeer My to máme vlastně téměř stejně :lol:. Dneska chci chlapa přeprat, ale zatím se mu moc nechce, takže ani nevím, jestli z toho dneska něco bude :nevim:. Ovu testy taky nedělám. Když se nám podařilo poprvé otěhotnět, tak jsem 3 měsíce předtím ovu testy dělala a nikdy jsme nezapadli. Až čtvrtý měsíc snažení jsem si řekla, že se na testy můžu z vysoka… a ejhle, zapadli jsme. I když se špatným koncem, ale víme, že to jde i bez hlídání ovu. Mám totiž dneska hlen a šílenou chuť, tak jsem to chtěla prubnout :andel:. Mě je čerstvých 28 :dance:. Z které části Ovy jsi? Já z Hrabůvky. Bydlím 5 minut chůze od Běláku. Moc ti držím pěsti, aby nepřišla :hug:

Lavendeeer
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 17:34

@Mar89 No jo někdy to je o nervy, když se chlapům nechce co? :mrgreen: :cert: Já to mám horší, protože dělám na směny, takže bývám unavená taky :mrgreen: JJ taky na testy kašlu, akorat mě to znervoznovalo, ted jsem celkem v pohode…Z Poruby:) jo taky držím pěsti aby nepřišla, kež by.. :mrgreen: yla bych strasně ráda :srdce:

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 25.02.17 17:29

Ahojte holky :mavam:
Mně je 28 a od ledna se snažíme o druhe. Prvni nam trvalo 2 roky, tak snad to ted pujde rychleji.
Jsem z Poruby :)

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 26.02.17 09:01

@Lavendeeer O nervy to teda je, o tom zadna :). Ja jsem taky v pohode, kdyz neplasim s testama. Nechavame tomu volny prubeh. Hledam ted jeste ke vsemu praci, tak by stejne bylo lepsi, kdyby se zadarilo az po zkusebce :nevim:

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 26.02.17 09:05

@Peczka Ahoj, vitaj mezi nami devcaty :mavam:. Budu ti moooc dezet pesti, at se zadari co nejrychleji :).

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 26.02.17 09:07

Holky uz jste uvazovaly, kam byste sly rodit? Jak si uzivate vikend? :)

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 26.02.17 09:33

Holky tak ted jsem byla po probuzeni poprve na wc a lehce spinim…byl tam i naznak cire krve. Ms jsem mela 10.-15.2., takze je ted necekam. Spali jsme spolu minulou sobotu…myslite, ze by to mohlo byt uhnizdovani? :nevim:

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 26.02.17 12:08

@Mar89 ja rodila v Porube a byla jsem maximalne spokojena, ale kazdy hodnoti podle sve zkusenosti. Zrovna dneska se mi zdalo, ze jsem rodila a jela vyzkouset Fifejdy :D Tak at se brzy zadari s novou praci :palec: se spinenim neporadim.

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 26.02.17 12:09

Ted mi akorat konci MS, tak jedeme dalsi kolo. Snad posledni a vyjde to :D ted jsem maleho radeji i odstavila od kojeni.

Mar89
Kecalka 430 příspěvků 26.02.17 22:48

@Peczka Já bych chtěla rodit nejspíš na Fifejdách. Uvažovala jsem ještě o Vítkovicích. Moc držím pěsti, aby se tentokrát zadařilo :palec:

RenKa33
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 27.02.17 08:52

Ahoj holky, tak zdravím Ostravačky :mavam: Já mám už 2 děti a teď se snažíme o třetí, ale už cca 21 měsíců nic :nevim: Jednou se zadařilo, dokonce dvojčátka, ale nevyšlo to. Takže uvidíme co teď. Jinak já 2× rodila v Porubě a nemůžu si na nic stěžovat. Byla jsem tam i na kyretáži a opět naprostá spokojenost :palec: Jinak mám 34. Tak doufám, že se nám všem zadaří a zvedneme v Ostravě porodnost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama