Koronavirus a IVF?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
677
18.5.20 12:13

U mě už buší roky, je mi 38, ket nám stopli týden před transferem. Tak mi to furt hlodá v hlavě zda už volat a jít do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.20 20:53

@evelisi tak já mám po emryotransferu už druhý den, a mám migrény a jen ležím zvednu se a motá se mi hlava a chce se mi zvracet tak uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.20 01:21

strach

Měla jsem celkem 27 vajíček kvalitních nechala jsem si 8 mrazáčku protože jsem nemohla jít na emryotransfer protože mi hrozil hyper… pak do toho přišel covid 19 tak se muselo počkat a 20.5 jsem byla na emryotrasferu bylo mi vloženo jedno emryo dnes jsem 8 den a žkoušela jsem večer test a byl negativní vím že je brzo na testování ale začala jsem mít velké bolesti jako kdyby měla každou chvíli přijít ms tak se bojím mám strach že to nevyšlo… myslíte že je ještě naděje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
29.5.20 08:31

@neznámá665 neboj. Šance a naděje je vždycky :hug: Ono i u úspěšného začátku těhotenství bolí břicho jako kdyby měla přijít MS ;) Vím, že je to těžké, ale stres a pozorování se tomu moc neprospívá. Máš krásných 8 mrazáčků a tím bych se hodila do klidu. To správné embryjko tam určitě je. Ne-li všech 8 :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 11:39

Ahoj holky, snad nevadí, že obnovím diskuzi… čekáme na výsledky genetiky, přítel v prosinci půjde znovu na spermiogram a cca v půlce ledna by jsme měly začít první ivf. Jenže mě teď děsí představa, že onemocníme koronavirem. Myslíte, že pokud by jsme to čistě teoreticky teď prodělaly, že by jsme na ivf v lednu jít mohly? Nebo by jsme čekaly další 3měsíce na spermiogram? Nikdy bych neřekla, že budeme něco takovýho řešit, ale bohužel je koronavirus v našem blízkém okolí a poměrně dost… děkuju za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
183
29.10.20 12:34

My čekáme na výsledky imuno a v lednu chceme také začít další pokus IVF. Jinak pokud onemocníš do 14 dnů by si měla být negativní-pokud nebude těžký průběh. Ale nepřipouštej si to🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 13:03

@Serafina01 mě jde hlavně o přítele, už na spermiogramu byl, vyšel špatně… v prosinci mu chtějí dělat kontrolní a proto se bojím, aby kdyby náhodou onemocněl, tak zda by doktoři nechtěly zase počkat 3měsíce na další spermiogram. Prý to ovlivní i teplota, jenže to je těžký, teď v zimě a v téhle době se těm nemocím vyhnout..

• Citovat
  • Nahlásit
60912
29.10.20 16:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snad nevadí, že obnovím diskuzi… čekáme na výsledky genetiky, přítel v prosinci půjde znovu na spermiogram a cca v půlce ledna by jsme měly začít první ivf. Jenže mě teď děsí představa, že onemocníme koronavirem. Myslíte, že pokud by jsme to čistě teoreticky teď prodělaly, že by jsme na ivf v lednu jít mohly? Nebo by jsme čekaly další 3měsíce na spermiogram? Nikdy bych neřekla, že budeme něco takovýho řešit, ale bohužel je koronavirus v našem blízkém okolí a poměrně dost… děkuju za odpověď.

Proč bys nešla? Člověk po korone funguje normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 16:48

@martina.se Já chápu, že když člověk prodělá koronavirus tak funguje normálně, taky neříkám, že už bych po něm nikdy nic nemohla dělat. Spíš mi jde o ten spermiogram, když doktoři tvrdí, že ho ovlivní chřipka, střevní viróza, teplota,… tak se ptám, jestli s tím nemá někdo zkušenost a nemusel pak čekat další 3 měsíce na novej spermiogram, po té prodělané nemoci. (Je jedno které, ale v tuto dobu je nejspíš nejpravděpodobnější že dostaneme koronu/chřipku,..) :think: aby nám prostě pak neřekla doktorka, že když byl přítel nemocnej, ať si počkáme znovu 3měsíce než se ty spermie “obnoví”…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama