Kramný byl odsouzen - co tomu říkáte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
167
7.1.16 22:10

Toto je také zajímevé…Další nepřímý důkaz, který proběhl u soudu: „Později se navíc známému svěřil, že mu "všechno vyšlo - i to v tom Egyptu.“ Nějaké divné, ne???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
7.1.16 22:13
@pohledzdruhestrany píše:
to myslím vážně, může si vyhodnotit, že reálný běh událostí, i když jsi vraždu neudělala, nevypadá dost přesvědčívě či že by to mohlo vzbuzovat pochybnosti, tak si trochu realitu upravíš, respektive vymyslíš konstrukci, která dle tvého názoru vypadá lépe (věrohodněji) pro vlastní obhajobu a pak se do toho začínáš zaplétat, protože to není domyšlený, mnoho lidí bylo už v dějinách lidstva odsouzeno nespravedlivě, právě proto, že mluvili čistou pravdu…

tohle všechno má ale dle mého úhlu pohledu jeden velký háček - platit by to mohlo v případě, že se připletu k vraždě někoho, koho neznám a nebo je sporadicky. Pokud najdu mrtvé dvě nejmilovanější a nejbližší osoby včetně vlastního dítěte(!), nebudu čekat ani vteřinu, natož několik hodin 8o a přemýšlet nad tím, že bych z toho mohla být obviněna já a jak to tedy zaonačit, abych nebyla. On přece není žádny zdravotník, neměl by si vůbec být jistý, že jsou mrtvé, okamžitě by zburcoval celý hotel a doufal, že se budou dát třeba ještě zachránit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2707
7.1.16 22:21

Malé OT.. A možná ani ne.. :mrgreen: nekoukal jste teď někdo na nevinnost? :D to je děs, film, ale beztak mě to tak nas **

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45740
7.1.16 22:21

@RoseK
Nesmi, proboha. Povinnost mlčenlivosti advokata. Ze zakona a skládá na to slib.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
167
7.1.16 22:28
@RoseK píše:
Mě by hrozně zajímalo, jestli ta jeho obhájkyně ví, jak to bylo. A jestli třeba skládá nějakou přísahu, jako třeba lékaři? (Fakt netuším) a jestli to smí někomu někdy říct, jestli to ví. Nebo jen mlčí proto, že by to poškodilo klienta, kdyby řekla pravdu?? :think:

Obhájkyně nic říct nesmí, i kdyby si byla jistá, že obhajuje vraha…je to její práce a je za ni placená..pokud je osobně vnitřně přesvědčená, že to udělal, tak ho musí obhajovat v jeho prospěch..na to musí mít člověk žaludek..I tam, kde se vražda prokáže na základě přímých důkazů, tak i tam obhájce dělá co může a vraha obhajuje, i kdyby měl podřezat celou mateřskou školku a bylo to natočené na videu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
7.1.16 22:33
@RoseK píše:
Mě by hrozně zajímalo, jestli ta jeho obhájkyně ví, jak to bylo. A jestli třeba skládá nějakou přísahu, jako třeba lékaři? (Fakt netuším) a jestli to smí někomu někdy říct, jestli to ví. Nebo jen mlčí proto, že by to poškodilo klienta, kdyby řekla pravdu?? :think:

Obhájci žádnou přísahu neskládají, dělají svou práci a je jen na nich, jak se s tím morálně vyrovnají

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45740
7.1.16 22:35

@matkabagristy
Skládají slib a povinnost mlčenlivosti jim ukládá zakon!! Pokud by ji porušili, meli by za to kárné řízení a trest!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
167
7.1.16 22:36

No já jsem jen zvědavá, jak dopadne ten odvolací soud..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
7.1.16 22:37
@terinka4444 píše:
nikdo z nás nevíme, co je v tom spisu, co prokázali a co ne, pokud soud řekne vinen, je pro mne vinen. Kdyby ona zabila sebe a své dítě jako pomstu, on by si určitě vymýšlel alibi kecama jak zvraceli, když jim nic nebylo a takových věcí je tam tuna, jen co se dostalo ven. Pokud soud řekne, že zavraždil své dítě, ať chcípne v temné kobce, společně s tou, co zabila své děti. Každý takový ať shnije.

Mám to stejně, ale nechám na vrchním soudu další rozhodnutí. Třeba to skončí úplně jinak. Prostě je to jeden z mnoha případů, kdy se „pravdu“ nedozvíme a vše je jen na „lidské“ omylné spravedlnosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45740
7.1.16 22:38

Odvolací soud to nejspíše potvrdí. To by obhajoba musela přinést nake nové důkazy. Jinak do hodnocení dukazu odvolacka nezasahuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
7.1.16 22:39
@veria píše:
@matkabagristy
Skládají slib a povinnost mlčenlivosti jim ukládá zakon!! Pokud by ji porušili, meli by za to kárné řízení a trest!

jo, jasně. já to brala jako lékařský slib, to fakt srovnat nelze. Chápu, jak to myslíš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3432
7.1.16 22:44

Já jsem pro, ať Kramného v base pěkně skřípnou a tu pravdu z něho nějak vymlátí, ať už kurňa řekne, jak to bylo, jak to provedl, bo ty spekulace a fantaskní scénáře jsou o nervy. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
167
7.1.16 22:49

Já si myslím, že i kdyby to skutečně udělal, tak se nikdy nepřizná…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1409
7.1.16 22:52

@Anduli Tak když to z něj vymlátí, tak se pak může pak obhájit tím, že se přiznal pod tlakem :nevim: takže to by bylo neprůkazné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45740
7.1.16 22:52

A pokud to udělal, s největší pravděpodobnosti se nepřiznal ani obhájkyni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová