Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Radkaa82 píše:
„@Keyllah“byla jsem na několika soudních jednaní. I tak bylo dosti informací v médiích na posouzení. Přepisy jednaní v médiích.Ale ono skutečně stačí do oka bijící - někdo vymyslí složitou vraždu v Egyptě a ještě elektrickým proudem. Bude složitě zjistovat, jak probíhá přístup Egyptské policie, justice, jaké má šance, že ho pustí…
toto dokáže slátat dohromady jen SZ s dobrou fantasmagorii
tak to je pak jasný
kompletní spis jsi sice nečetla, ale máš jasno. Ani jsi nemusela sedět u všech jednání, tak to pak jo...…..nechápu, proč musíme platit ty znalce, soudce atd., když tobě stačí sedět párkrát u soudu a 100% víš
nepřipadáš si trochu nedoceněná? ![]()
@Keyllah
nevím proč máš potřebu reagovat, když nechceš diskutovat. Chápu ono se blbě obhajuje justiční zločin, kdy státní zástupce a soudci trpí fantasmagorii.
Ono stojí i za zmínku, v obžalobě je, že chtěl spáchat rozšířenou sebevraždu a pak si vše vymyslel… ve spisu není jediný důkaz o tom, že Kramný chtěl spáchat sebevraždu.
Prostě fantasmagorie SZ…
@Radkaa82 píše:
@Keyllah
nevím proč máš potřebu reagovat, když nechceš diskutovat. Chápu ono se blbě obhajuje justiční zločin, kdy státní zástupce a soudci trpí fantasmagorii.Ono stojí i za zmínku, v obžalobě je, že chtěl spáchat rozšířenou sebevraždu a pak si vše vymyslel… ve spisu není jediný důkaz o tom, že Kramný chtěl spáchat sebevraždu.
Prostě fantasmagorie SZ…
a o čem chceš diskutovat, když žádná fakta ze spisu nemáš? jen to co bylo medializováno a to je pro mě dost málo a značně neobjektivní
jj, ono je jednodušší vše svést na fantasmagorie a justiční zločin, než se blíže zajímat. Blesk dokáže přečíst každý, ale málo kdo si pak myslí, že o tom vše ví, a zná spis lépe než ti, co ho několikrát četli ![]()
@Radkaa82 píše:
@Keyllah
nevím proč máš potřebu reagovat, když nechceš diskutovat. Chápu ono se blbě obhajuje justiční zločin, kdy státní zástupce a soudci trpí fantasmagorii.Ono stojí i za zmínku, v obžalobě je, že chtěl spáchat rozšířenou sebevraždu a pak si vše vymyslel… ve spisu není jediný důkaz o tom, že Kramný chtěl spáchat sebevraždu.
Prostě fantasmagorie SZ…
ale vždyť jsi ten spis nečetla ![]()
@Radkaa82 a teď nám ještě řekni jaký je tvůj rodinný nebo jiný vztah ke Kramnému, ať máme úplně jasno.Ale ji mi jasné, že popravdě nenapíšeš a budeš tvrdit že žádný. Ono vůbec není divný, že nováček hned jde diskutovat do diskuse, která je skoro čtyři roky mrtvá a nikde jinde nepíše…