Kramný byl odsouzen - co tomu říkáte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
41534
2.1.20 14:35
@Radkaa82 píše:
„@Keyllah“byla jsem na několika soudních jednaní. I tak bylo dosti informací v médiích na posouzení. Přepisy jednaní v médiích.

Ale ono skutečně stačí do oka bijící - někdo vymyslí složitou vraždu v Egyptě a ještě elektrickým proudem. Bude složitě zjistovat, jak probíhá přístup Egyptské policie, justice, jaké má šance, že ho pustí…

toto dokáže slátat dohromady jen SZ s dobrou fantasmagorii

tak to je pak jasný :potlesk: kompletní spis jsi sice nečetla, ale máš jasno. Ani jsi nemusela sedět u všech jednání, tak to pak jo...…..nechápu, proč musíme platit ty znalce, soudce atd., když tobě stačí sedět párkrát u soudu a 100% víš :think: nepřipadáš si trochu nedoceněná? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.1.20 15:05

@Keyllah
nevím proč máš potřebu reagovat, když nechceš diskutovat. Chápu ono se blbě obhajuje justiční zločin, kdy státní zástupce a soudci trpí fantasmagorii.

Ono stojí i za zmínku, v obžalobě je, že chtěl spáchat rozšířenou sebevraždu a pak si vše vymyslel… ve spisu není jediný důkaz o tom, že Kramný chtěl spáchat sebevraždu.
Prostě fantasmagorie SZ…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41534
2.1.20 15:15
@Radkaa82 píše:
@Keyllah
nevím proč máš potřebu reagovat, když nechceš diskutovat. Chápu ono se blbě obhajuje justiční zločin, kdy státní zástupce a soudci trpí fantasmagorii.Ono stojí i za zmínku, v obžalobě je, že chtěl spáchat rozšířenou sebevraždu a pak si vše vymyslel… ve spisu není jediný důkaz o tom, že Kramný chtěl spáchat sebevraždu.
Prostě fantasmagorie SZ…

a o čem chceš diskutovat, když žádná fakta ze spisu nemáš? jen to co bylo medializováno a to je pro mě dost málo a značně neobjektivní ;) jj, ono je jednodušší vše svést na fantasmagorie a justiční zločin, než se blíže zajímat. Blesk dokáže přečíst každý, ale málo kdo si pak myslí, že o tom vše ví, a zná spis lépe než ti, co ho několikrát četli ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41534
2.1.20 15:16
@Radkaa82 píše:
@Keyllah
nevím proč máš potřebu reagovat, když nechceš diskutovat. Chápu ono se blbě obhajuje justiční zločin, kdy státní zástupce a soudci trpí fantasmagorii.Ono stojí i za zmínku, v obžalobě je, že chtěl spáchat rozšířenou sebevraždu a pak si vše vymyslel… ve spisu není jediný důkaz o tom, že Kramný chtěl spáchat sebevraždu.
Prostě fantasmagorie SZ…

ale vždyť jsi ten spis nečetla ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
2.1.20 15:54

@Radkaa82 a teď nám ještě řekni jaký je tvůj rodinný nebo jiný vztah ke Kramnému, ať máme úplně jasno.Ale ji mi jasné, že popravdě nenapíšeš a budeš tvrdit že žádný. Ono vůbec není divný, že nováček hned jde diskutovat do diskuse, která je skoro čtyři roky mrtvá a nikde jinde nepíše…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová