Kramný byl odsouzen - co tomu říkáte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
jahuhudka
9.1.16 19:18
@SAJ píše:
Jasně, uvítala ho v přítomnosti dcery. Fakt pravděpodobný, jojo, tak to určitě bylo. :roll: :roll: :nevim:

Myšleno, že se s milencem nechtěla potkat :lol: ale když ťukal na dveře chtěla ho vypakovat ale vracel se Kramný :lol: no tak přikázala dceři ať mlčí, milenec za závěs, Kramný do postele, Kramný usíná, Kramná spánek předstírá, objímá dceru, nasraný milenec přistoupí zabije jí proudem a odchází. Kramný se probudí a najde manželku mrtvou :lol: :lol: :lol: tak safra to je příběh :lol: :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
8700
9.1.16 19:24
@Majka4 píše:
To už je všechno spekulace…i kdyby si kartu někdo načipoval a do pokoje vlezl a zabil je, tak toho by si Kramný asi musel všimnost, až by se probudil…, že jsou po smrti- už jsem to tady psala, že je dokázáno, že zemřely v rozmení nejdříve dopoledne od 11,30 hod. a nejpozděli v 17,30 navečer…tak že s nimi nemohl komunikovat večer kolem 22 hod.- to už byly dávno po smrti…jeho výpovědi jsou samá lež…i to, že nemohly mít žádný průjem-dle pitvy střev byly to se průjmu týká naprosto v pořádku…

troufám si tvrdit (a i soudkyně to podotkla), že nejspíš byly mrtvé už v poledne, protože si nedokážu představit, co by se na tom pokoji muselo dít, když v něm byli všichni celý den zavření, jak je tam držel apod. :nevim: i do toho poledne je to dlouhá doba a ani se mi nechce domýšlet, jak je tam držel :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17609
9.1.16 20:53
@jahuhudka píše:
Myšleno, že se s milencem nechtěla potkat :lol: ale když ťukal na dveře chtěla ho vypakovat ale vracel se Kramný :lol: no tak přikázala dceři ať mlčí, milenec za závěs, Kramný do postele, Kramný usíná, Kramná spánek předstírá, objímá dceru, nasraný milenec přistoupí zabije jí proudem a odchází. Kramný se probudí a najde manželku mrtvou :lol: :lol: :lol: tak safra to je příběh :lol: :lol: :lol:

Milenec za závěsem oholil nožíkem dráty od kabelu, neb obojí běžně nosí na rande :mrgreen: Taky rentgenovým zrakem odhalil přítomnost nejbližší zásuvky a Kramná při zaslechnutí milence za zády, jak cosi strká do zásuvky se nesnaží milence vypakovat, ale jen se k dceři ještě víc přitulí ;) Ale jo, myslim, že z toho uděláme sci-fi grotesku :mrgreen:
Ono v tom taky vůbec nehraje to, že se to stalo během dne, takže se vůbec nemuselo stát, že by Kramný usnul. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
17073
9.1.16 21:06
@jahuhudka píše:
Myšleno, že se s milencem nechtěla potkat :lol: ale když ťukal na dveře chtěla ho vypakovat ale vracel se Kramný :lol: no tak přikázala dceři ať mlčí, milenec za závěs, Kramný do postele, Kramný usíná, Kramná spánek předstírá, objímá dceru, nasraný milenec přistoupí zabije jí proudem a odchází. Kramný se probudí a najde manželku mrtvou :lol: :lol: :lol: tak safra to je příběh :lol: :lol: :lol:

Jo, máš pravdu, tohle je opravdu mnohem pravděpodobnější… :roll: :nevim: :nevim: :roll: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13714
10.1.16 00:34
@Amalthea píše:
troufám si tvrdit (a i soudkyně to podotkla), že nejspíš byly mrtvé už v poledne, protože si nedokážu představit, co by se na tom pokoji muselo dít, když v něm byli všichni celý den zavření, jak je tam držel apod. :nevim: i do toho poledne je to dlouhá doba a ani se mi nechce domýšlet, jak je tam držel :(

Tohle jsem si taky říkala. Že se celkově málo operovalo i s těmi časy, že pokud byly zdravé, neměly průjem, jak je teda držel?
Pokud je zabil spíše dřív, to tam byl 18 hodin s mrtvolama? 8o Proč až tolik dlouho?
Děsně by mě to zajímalo, celkem bych čekala, že soud nějak víc objasní časovou osu, popíše způsob atd.

Je pravděpodobné, že holky spaly v objetí dopoledne? :think:
Jak by to jinak zvládnul?

Kurňa, bych mu to z tý nagelovaný palice vymlátila. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.16 01:10

Paní Monika pracovala s mojí babičkou a dle jejích slov to byla milá a hodná ženská. Media z ní udělaly pěknou potvoru, chudák ani mrtvým nedají pokoj. Co se toho Petra týče, člověk, který miluje svou rodinu a takovým drastickým způsobem o ní příjde se totálně složí, je v šoku a určitě nebude chvíli na to poskytovat rozhovory do televize. Nikdy je nenazval jménem, pouze dcera a manželka. Nikdy ani slza a za chvíli měl novou frajerku. Když člověk příjde o manžela je to strašné, ale proboha když někomu zemře dítě tak se ten člověk z toho vzpamatovává roky, někdy se nevzpamatuje vůbec a on na to, že přišel o dítě vypadal až moc v pohodě. Nikde žádný smutek kvůli ztrátě rodiny. A co mi babička říkala, že paní Monika se před odjezdem do toho Egypta svěřila jedné kolegyni, že z té dovolené má špatný pocit jako by se mělo něco zlého stát a prý se jí tam ani moc nechtělo. Ať je jí i malé Klárce země lehká. A ten se jen vrátil do Karviné tak už se scházel během chvíle s jinou. Je to hyena!!!

  • Citovat
  • Upravit
17609
11.1.16 01:44
@Talitha píše:
Tohle jsem si taky říkala. Že se celkově málo operovalo i s těmi časy, že pokud byly zdravé, neměly průjem, jak je teda držel?
Pokud je zabil spíše dřív, to tam byl 18 hodin s mrtvolama? 8o Proč až tolik dlouho?
Děsně by mě to zajímalo, celkem bych čekala, že soud nějak víc objasní časovou osu, popíše způsob atd.

Je pravděpodobné, že holky spaly v objetí dopoledne? :think:
Jak by to jinak zvládnul?

Kurňa, bych mu to z tý nagelovaný palice vymlátila. :cert:

To nevím, jak by je udržel na pokoji bez jídla. Leda by to bylo ještě chvilku dříve, třeba v 9, kdy by Klárka, pokud byla spavá, ještě měla půlnoc a mohla být pravda, že Monika zase závěsy zatáhla, ale protože třeba byla uražená z hádky, a zalehla ke Klárce a opět zabrala.

O tom, že s oznámením čekal, jsem přesvědčená. Nejdřív vymýšlel důvod smrti a pak musel nahnat nějaký čas na to, aby jim bylo „špatně“. Těžko říct, jestli je na tak inteligenční výši, aby domyslel, že v noci nebude tolik svědků a i ne/spolupráce doktorů a policie mu bude hrát do noty :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.16 02:39
@Anonymní píše:
Paní Monika pracovala s mojí babičkou a dle jejích slov to byla milá a hodná ženská. Media z ní udělaly pěknou potvoru, chudák ani mrtvým nedají pokoj. Co se toho Petra týče, člověk, který miluje svou rodinu a takovým drastickým způsobem o ní příjde se totálně složí, je v šoku a určitě nebude chvíli na to poskytovat rozhovory do televize. Nikdy je nenazval jménem, pouze dcera a manželka. Nikdy ani slza a za chvíli měl novou frajerku. Když člověk příjde o manžela je to strašné, ale proboha když někomu zemře dítě tak se ten člověk z toho vzpamatovává roky, někdy se nevzpamatuje vůbec a on na to, že přišel o dítě vypadal až moc v pohodě. Nikde žádný smutek kvůli ztrátě rodiny. A co mi babička říkala, že paní Monika se před odjezdem do toho Egypta svěřila jedné kolegyni, že z té dovolené má špatný pocit jako by se mělo něco zlého stát a prý se jí tam ani moc nechtělo. Ať je jí i malé Klárce země lehká. A ten se jen vrátil do Karviné tak už se scházel během chvíle s jinou. Je to hyena!!!

Ano je to hnusné ale možna jestli měl doma takovou…zkuste se vžít do života chlapa a ženy která je prostě k*áva…
příklad…
 https://www.facebook.com/…10465941004/

https://www.emimino.cz/…ankovani/26/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
11.1.16 06:26
@SuperAnonymouse píše:
Ano je to hnusné ale možna jestli měl doma takovou…zkuste se vžít do života chlapa a ženy která je prostě k*áva…
příklad…
https://www.facebook.com/…10465941004/https://www.emimino.cz/…ankovani/26/

Je úplně jedno, jestli na odkazech je nějaká pravda nebo ne, je úplně jedno, jaká byla. Nedívala jsem se na ty odkazy, není to vůbec podstatné pro ŽÁDNÉ pochopení. Nikdo nemá právo vzít život jinému. Nikdo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
11.1.16 07:48
@SuperAnonymouse píše:
Ano je to hnusné ale možna jestli měl doma takovou…zkuste se vžít do života chlapa a ženy která je prostě k*áva…
příklad…
https://www.facebook.com/…10465941004/https://www.emimino.cz/…ankovani/26/

To myslíte vážně? Jako fakt? Je úplně jedno, jaká byla. Nic, absolutně nic nemůže ospravedlnit její chladnokrevnou vraždu, i kdyby mu byla skákala po hlavě, a ta malá se taky chovala jako kráva, takže si to vlastně taky zasloužila nebo co? :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8523
11.1.16 09:13
@SuperAnonymouse píše:
Ano je to hnusné ale možna jestli měl doma takovou…zkuste se vžít do života chlapa a ženy která je prostě k*áva…
příklad…

Tak jestli byla tak strašná, tak se s ní mohl rozvést, jako všichni ostatní, a ne ji snad zabíjet. A ještě k tomu i vlastní dítě. :roll:
Ty jsi chlap, že jo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13714
11.1.16 10:26
@PetraJ píše:
Tak jestli byla tak strašná, tak se s ní mohl rozvést, jako všichni ostatní, a ne ji snad zabíjet. A ještě k tomu i vlastní dítě. :roll:
Ty jsi chlap, že jo.

Ale i soud přihlíží k tomu, za jakých podmínek k vraždě dojde, ne?
Hlavně tady se hledal i motiv. Fakt, že paní byla asi do větru, chtěla ho nejspíš opustit, on chorobný žárlivec, tak to dává smysl.
Neznamená to přece, že si ona zaslouží smrt.
Do extrému dohnáno: týraná žena zabije muže vs. zabije ho kvůli penězům.
Ani jeden si smrt nezaslouží, pokud je týraná, má odejít, ale trest a (ne)pochopení okolí budou diametrálně odlišné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17609
11.1.16 13:29
@Talitha píše:
Ale i soud přihlíží k tomu, za jakých podmínek k vraždě dojde, ne?
Hlavně tady se hledal i motiv. Fakt, že paní byla asi do větru, chtěla ho nejspíš opustit, on chorobný žárlivec, tak to dává smysl.
Neznamená to přece, že si ona zaslouží smrt.
Do extrému dohnáno: týraná žena zabije muže vs. zabije ho kvůli penězům.
Ani jeden si smrt nezaslouží, pokud je týraná, má odejít, ale trest a (ne)pochopení okolí budou diametrálně odlišné.

Asi přihlíží, ale nedá se porovnávat týraná žena, která v nějaké vypjaté situaci bodne a podváděný chlap, který zabije úkladně a připraveně. Četla jsem, že když týraná žena bodne jednou, tak se to bere jako polehčující okolnost, když bodne víckrát, tak je to normální vražda s vysokou sazbou. A to by mohl soud brát v potaz, že ta žena se chlapa bála, co jí za odchod udělá, neb takový tím často vyhrožuje. Tohle se přece nedá srovnat s Kramným, který si oholí dráty a lup, zabije manželku i dceru :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17609
11.1.16 13:34

Ještě jsem nedopsala, že určitě bude rozdíl v afektu a v úkladné vraždě. Kramný by možná ten afekt splnil, jenže tím, že neřekne, jak to doopravdy bylo, tak je to úkladné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
11.1.16 13:42

@kadlina jak může splnit afekt při takové vraždě. Ony musely umřít zřejmě ve spánku, on si musel ty dráty nachystat. To už není afekt. Jinak tam prý je elektrika přímo v tom nočním stolku, co je mezi postelema.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová