Krize ve vztahu-co odpustit a co ne

Anonymní
20.10.20 13:09

Krize ve vztahu-co odpustit a co ne

Zdravím vás, procházíme s partnerem dost velkou partnerskou krizí, partner si před pár mesici našel milenku, nemohla jsem to rozdychat když jsem ještě zjistila kdo to je.Po několika pokusech jestli to dokazeme napravit jsem se rozhodla mu odpustit a vrátit se abychom byla konecne zase rodina. Věděla jsem že je partner pořád v kontaktu s milenkou ale rozhodla se zabojovat ale přišla další rána…milenka je těhotná. Partner další děti nechtěl, nemohla jsem ho k tomu přemluvit, přirozenou cestou mít děti nemůže a teď najednou milenka těhotná…Zničilo me to…ale stále mám pocit že i toto jsem schopná nějak překonat a stojí mi to s ním být. Partner teď stojí mezi námi dvěma a musí se rozhodnout, dělám všechno aby se se mnou cítil co nejlíp a rozhodl se pro me a syna…peklo…nevím co dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18546
20.10.20 13:11

Kopnout ho s rozběhem do prd.ele a nedělat ze sebe onuci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5508
20.10.20 13:13

Na to, že nemůže mít přirozenou cestou děti, tak je sází jak brambory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 13:16

Neřekla bych že zrovna nám se něco takového stane, hlavně pravdepodobnost početí přirozenou cestou u něj není, ale zázraky se dějí a to bohužel tam kde o to ani nestojí…

• Citovat
  • Nahlásit
1173
20.10.20 13:17

Co odpustit a co ne si stejne musis rozhodnout sama :nevim:. To je priserna situace, ale jestli chces s manzelem zustat a budes smirena s tim, ze bude platit alimenty, az tve deti budou mit noveho sourozence, a ze dostanes ditko obcas domu, tak mu klidne odpust, je to jen tva volba, ale musis to myslet vazne. Za me rikam, ze odpustit mozna, ale nebojovala bych o nej, at bojuje on o tebe a deti..,jestli o to odpusteni totiz vubec stoji…zachovej si aspon hrdost…joo, at prilejza, premlouva..,ale jeste o nej bojovat a delat mu pomysleni..to uz je vic nez jen odpusteni z tve strany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
20.10.20 13:24

A proc s ním chces zustat? Chod za psychológem a rozeber si to. Nechala bych ho jít a uvidíš jak se to vyvrbi. Jenom ho pozadej ať jde pak dítě na testy.Pani to nemusí mít s nim..je to dost možný v jeho případě. Hlavne to ze mu takhle rychle odpustis te předurčuje k tomu stát se hadrem. A měl důvod te vůbec podvadet? Jeste se známou? Nema k tobě respekt.Drz se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2888
20.10.20 13:28

Taky je otázka, jestli je milenka těhotná s ním. Nicméně to je otázka pro něj.
Nepodlézej, akorát se znechutíš jemu a především sama sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022

Neblbni a přestaň o něho bojovat. Já jsem hrdá a tohle by pro mě byl konec. Syna bych mu dala do střídavé péče a začala myslet na sebe a jistě bych někoho lepšího potkala. Je jisté, že je milenka těhotná s ním? I kdybys vše ustála, tak si umíš představit, že s ní zůstane v kontaktu kvůli dítěti, budete platit výživné a dítě si brát, vychovávat a jezdit s ním na dovolené? To mi přijde jako věčně otevřená rána, která by se nikdy nezahojila. Na druhou stranu chtít ať se na své dítě vykašle je špatně to nenarozené dítě za nic nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879

No když má problém s početím, určitě bych chtěla testy otcovství… A ten kdo by se mel snažit a bojovat je právě partner… Ale já bych s takovým člověkem osobně nebyla…!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
20.10.20 13:30

Další taková co má reakce typu držet se chlapa za každou cenu a viset na něm jak břečťan. Proč proboha? evidentně vadný kus. Normální reakce silné, sebevědomé ženy, po takovém zjištění je viz výše jahuhudka.
Ne, ona ženská radši bude riskovat pohlavní nemoc, nervové vyhoření a neustálý život ve strachu, kdy se jí chlap spustí znova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
20.10.20 13:30
@Anonymní píše:
Zdravím vás, procházíme s partnerem dost velkou partnerskou krizí, partner si před pár mesici našel milenku, nemohla jsem to rozdychat když jsem ještě zjistila kdo to je.Po několika pokusech jestli to dokazeme napravit jsem se rozhodla mu odpustit a vrátit se abychom byla konecne zase rodina. Věděla jsem že je partner pořád v kontaktu s milenkou ale rozhodla se zabojovat ale přišla další rána…milenka je těhotná. Partner další děti nechtěl, nemohla jsem ho k tomu přemluvit, přirozenou cestou mít děti nemůže a teď najednou milenka těhotná…Zničilo me to…ale stále mám pocit že i toto jsem schopná nějak překonat a stojí mi to s ním být. Partner teď stojí mezi námi dvěma a musí se rozhodnout, dělám všechno aby se se mnou cítil co nejlíp a rozhodl se pro me a syna…peklo…nevím co dělat

Ano, máš pravdu - partner se musí rozhodnout, ne Ty.

Ty se připrav na obě varianty - zůstane/odejde. Kdo je připraven nebývá překvapen.

A pokud zůstane, pak rozhodně testy otcovství. Je divné že milenka někoho kdo přirozenou cestou nemůže mít děti je těhotná, že?

Mimochodem po provalené nevěře a Tvém odpuštění byl stále v kontaktu s onou dámou a neukončil to? To si Tě asi moc necení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3507
20.10.20 13:34

No, ještě si můžeš na čelo namalovat jitrnici a o to děcko se jim postarat :nevim:

Osobně bych to teda nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9790
20.10.20 13:38

A chlap je přesvědčený, že dítě je jeho? Že je opravdu těhotná? A s ním? Ano, příroda občas překvapí, ale zrovna tady bych byla na vážkách.
Já osobně bych to odpustit nedokázala, ALE pokud tobě za to stojí, pak je situace jiná. Nicméně je potřeba, abyste si oba ujasnili priority a co a jak bude…ale počítej s tím, že jestli zjistil, že mu to bez problému odpustíš, může se to opakovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
20.10.20 13:43

Nepíšeš nic o důvodech, proč si tu milenku našel a jestli jste ten důvod rozebrali a má potenciál zmizet. Pokud má být váš další společný život založený na tvém tzv. odpuštění, přičemž ale problém někde pod povrchem přetrvává, nic to neřeší. Pokud se bavíme v intencích, co odpustit a co ne, tak já mám pro sebe takové 3 pomyslné škály:

Odpustitelné:

1. jednorázově zahne

Za určitých okolností odpustitelné:

1. zahýbá dlouhodobě
  2. dopustí, abych se to dozvěděla
  3. dopustí, abych zjistila identitu milenky

Neodpustitelné:

1. zahýbá bez gumy (pro mě značí naprostou neúctu ke mně)

a) naprcá milenku
b) dotáhne chorobu

1. zahýbá u nás doma

Kromě toho mě to trochu svádí si myslet, že milence řekl, že je SKORO neplodný a nemusí se dávat pozor a to je za mě největší bezohlednost ze všech. :roll:

Příspěvek upraven 20.10.20 v 13:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5439
20.10.20 13:43
@Anonymní píše:
Neřekla bych že zrovna nám se něco takového stane, hlavně pravdepodobnost početí přirozenou cestou u něj není, ale zázraky se dějí a to bohužel tam kde o to ani nestojí

Puvodne jsem cetla bez toho o… :mrgreen:

Navrhuji tvemu muzi novou cestnou funkci-patron a vzor muzu na emiminu. Tak on se kujvi, pritahne nemanzelske dite a i presto se muzes zblaznit, aby s tebou zustal. V to by snad ani mistni machisticky mentor ontar (vulgo olino) v deliriu po demizonu slivovice netroufal doufat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama