Krvácení mimo menstruaci měsíc po samovolném potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petuniela
Nováček 5 příspěvků 10.04.18 08:41
Krvaceni mimo menstruaci mesic po samovolnem potratu

Ahoj holky měsíc zpátky jsem zjistila ze jsem těhotná ale bohužel mi přišla velmi opožděna menstruace a po ni už jsem měla jen negativní testy. Teď jsem 15 dni po menstruaci, ovulaci jsem měla tři dny zpátky a dnes ráno když jsem byla na záchodě a otrela jsem se, na toaletním papíru byl lehce narůžověly vytok. Prášky kondomy nepoužívám a s přítelem máme pohlavní styk téměř každý den. Nemá některá z vás zkušenost co by to mohlo být? Nikdy jsem takhle po menstruaci nespinila tak se jen tak hloupe ptám. Snad nikoho nepobourim mou hloupou otázkou a děkuji za každou odpověď.

Reakce:
Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 10.04.18 08:45

A nemůže být ovulace až teď? @Petuniela

Petuniela
Nováček 5 příspěvků 10.04.18 08:51

@Kacaba90
Menstruační kalendář mi napsal ovulaci v sobotu tak já nevím nejsem v tomhle zrovna dvakrát zkušená :nevim:

Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 10.04.18 08:55

@Petuniela podle menstruačního kalendáře se vůbec neřiď, ty bývají jen orientační 8) myslím, že to bude ovulace…a když ne ovulace, tak po SP bohužel občas bývá ten cyklus chviličku rozhozený, rozhodně bych se nijak neznepokojovala…buď ráda za případnou ovulaci, já ji po SP vůbec neměla a otěhotněla jsem nakonec až tři měsíce po něm

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >