Reklama

Nárazové celodenní nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WojKa
Stálice 63 příspěvků 09.04.18 15:59
Nárazové celodenní nevolnosti

Ráda bych se s vámi poradila, už víc než týden mám nepříjemné nárazové nevolnosti. Žaludek jak na vodě(občas i skoro na zvracení, ale k tomu naštěstí zatím nedošlo), jako bych večer před tím pořádně pařila. :lol: Nic takového samozřejmě nedělám vzhledem k mateřské a počtu dětí v naší domácnosti.
No nic. Chtěla bych se zeptat, máte s tím někdo zkušenost? Co pomáhá na uklidnění žaludku. Docela mě to už znepříjemňuje život. :think:
Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 09.04.18 16:19

@WojKa Těhotná nejsi?

WojKa
Stálice 63 příspěvků 09.04.18 16:27

@rozand abych řekla pravdu, doufám v to, že nejsem. I když to momentálně vyloučit na stopro nemůžu. Nicméně, byla jsem těhotná dvakrát a vždycky mi bylo zle až po testu. :think: Takže si myslím, že je to spíš nějaká viróza. Dítě teď opravdu v plánu není. 8o

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 17:13

Mě pomáhá kyselý jablko nebo espumisan

lachtanice86
Kelišová 5760 příspěvků 09.04.18 17:51

@WojKa no a test? Kdy máš dostat ms? Mně pomáhá cola. Ale jen par dousku a musí být studená.

WojKa
Stálice 63 příspěvků 09.04.18 17:54

@lachtanice86 prosím Tebe v pátek, ale ani nechci myslet na to, že bych měla řešit těhotenské testy. 8o Mám doma opravdu hodně malých dětí. :lol:

WojKa
Stálice 63 příspěvků 09.04.18 17:59

@ka2ka zkusím. Díky :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama