Nárazové celodenní nevolnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WojKa
Povídálka 36 příspěvků 09.04.18 15:59
Nárazové celodenní nevolnosti

Ráda bych se s vámi poradila, už víc než týden mám nepříjemné nárazové nevolnosti. Žaludek jak na vodě(občas i skoro na zvracení, ale k tomu naštěstí zatím nedošlo), jako bych večer před tím pořádně pařila. :lol: Nic takového samozřejmě nedělám vzhledem k mateřské a počtu dětí v naší domácnosti.
No nic. Chtěla bych se zeptat, máte s tím někdo zkušenost? Co pomáhá na uklidnění žaludku. Docela mě to už znepříjemňuje život. :think:
Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 09.04.18 16:19

@WojKa Těhotná nejsi?

WojKa
Povídálka 36 příspěvků 09.04.18 16:27

@rozand abych řekla pravdu, doufám v to, že nejsem. I když to momentálně vyloučit na stopro nemůžu. Nicméně, byla jsem těhotná dvakrát a vždycky mi bylo zle až po testu. :think: Takže si myslím, že je to spíš nějaká viróza. Dítě teď opravdu v plánu není. 8o

ka2ka
Extra třída :D 12089 příspěvků 09.04.18 17:13

Mě pomáhá kyselý jablko nebo espumisan

lachtanice86
Kelišová 5235 příspěvků 09.04.18 17:51

@WojKa no a test? Kdy máš dostat ms? Mně pomáhá cola. Ale jen par dousku a musí být studená.

WojKa
Povídálka 36 příspěvků 09.04.18 17:54

@lachtanice86 prosím Tebe v pátek, ale ani nechci myslet na to, že bych měla řešit těhotenské testy. 8o Mám doma opravdu hodně malých dětí. :lol:

WojKa
Povídálka 36 příspěvků 09.04.18 17:59

@ka2ka zkusím. Díky :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama