Reklama

Krvácení uprostřed cyklu - potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mardii
Stálice 54 příspěvků 29.08.18 07:54
Krvaceni uprostred cyklu - potrat?

Ahoj, snazime se s pritelem uz 7. mesic o miminko a dneska rano kdyz jsem sla na zachod, tak jsem trochu krvacela, menstruaci mam dostat az 11.9, ale uz asi tyden me boli prsa, coz vzdycky mivam tak tyden pred menstruaci. Cekam, jestli bude to krvaceni jeste pokracovat, ale neda mi to a chci se zeptat, jestli by se mohlo jednat o potrat? Protoze mi prijde divne, ze jsem teprve v pulce cyklu, ze bych stihla otehotnet a potratit tak brzy, proto jsem se chtela geptat, jestli nevite, co by to mohlo byt, na gynde jsem byla v lednu, delal mi i utg a vse bylo v poradku, Dekuju a omlouvam se, jestli se ptam hloupe, ale nemam s timhle moc zkusenosti :)

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 29.08.18 07:58

@Mardii a nemuze to byt spis k ovulaci, kdyz je to uprostred cyklu? ;)

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5779 příspěvků 29.08.18 08:00

To je blbost. Spíš nějaká nerovnováha nebo tak. Teoreticky nidace, pokud máš ovulaci hodně brzy. A nebo třeba škrábnutí při sexu ?

Tichošlápek
Extra třída :D 10103 příspěvků 29.08.18 08:01

Také bych řekla, ze ovulace. Občas se to stane a i ta bolest prsou k tomu sedí

barabrambora
Kecalka 381 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 08:01

Ahoj, já občas při ovulaci krvácím.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19581 příspěvků 29.08.18 08:11

může to být ovulace,může to být třeba od drobnější cysty, ale potrat jistě ne. Od poslední menstruace si nejspíš otěhotnět ještě nestihla ;) Nebo pokud bys byla těhotná, tak je to sotva pár dní (a tam by se případný „potrat“ - v takhle nízkým týdnu těhotenství se tomu říká biochemické těhotenství, projevil jednoduše tak, že ti normálně dorazí menstruace)

karkarka
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 29.08.18 08:21

Spineni kolem ovulace.je to normalni.na zahnizdeni je jeste brzo a potrat to urcite neni.

Mardii
Stálice 54 příspěvků 29.08.18 08:33

aha, protoze to neni spineni, ale primo krev, sice male mnozstvi, ale ani toto se mi pri ovulaci nikdy nestalo, ale tak asi uz mam rozhazene hormony a je to bud ta ovulace nebo mozna i ta cysta. Tak pockam a uvidim.

Mardii
Stálice 54 příspěvků 29.08.18 08:38

Taky se mi to na potrat zdalo brzo, ale do toho ty prsa, to uz je taky divne, protoze ja na sobe bezne ovulaci vubec nepoznam, ale tak uvidime.

barabrambora
Kecalka 381 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 08:44

@Mardii tohle se mi stalo minulý cyklus. Normálně jsem myslela, že mám zase po 2 týdnech MS. Trvalo to jen pár hodin.

Mardii
Stálice 54 příspěvků 29.08.18 16:42
@barabrambora píše:
@Mardii tohle se mi stalo minulý cyklus. Normálně jsem myslela, že mám zase po 2 týdnech MS. Trvalo to jen pár hodin.

Aha, to by mohlo asi být ono, zatím to je jako kdybych měla první den menstruaci, ale bez špinění, d toho mě už i bolí břicho, ovulaci bych měla mít teď někdy, tak večer asi zkusím test, ale nezda se mi, že by to měla být ovulace :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >