Laparoskopie v době ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 06.11.14 10:14
Laparoskopie v době ovulace

Ahoj holky, ženy. Měla bych otázku. Jak velký je problém, že v době laparoskopie bude téměř na 100% už den po ovulaci? Přišla mi MS od 3 dny dřív. Ovulace je podle několika UTZ vždy 14. DC a v den laparoskopie budu už 15. DC. Nevím jestli to mám nějak řešit nebo to je jedno. Někde sem četla, že se laparoskopie musí dělat před ovulací. Jinak pomohla Vám laparoskopie k otěhotnění? Děkuju za jakékoliv rady a názory.

Reakce:
mm11
Kecalka 131 příspěvků 06.11.14 11:04

@Douby byla jsem na laparoskopii dvakrát a pokaždé doporučovali před ovulací, počítali mi to podle MS. Poprvé jsem to taky dostala dřív, takže jsem byla na laparoskopii těsně před ovulací a už to byl trochu problém, že byla sliznice zvětšená. Kvůli tomu měli podezření na subseptum uterus, které se ale při druhé laparoskopii nepotvrdilo.

Douby
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 06.11.14 11:08

@mm11 Takže jim mám říct, že jsem 15 DC? Ptají se na to vůbec? Proč to byl problém? Když přeci ví, že v té době je sliznice zvětšená, tak by na to měli brát ohled, ne? Koukám na metřík, mimnko se povedlo po laparce? Gratuluju :)

mm11
Kecalka 131 příspěvků 06.11.14 11:46

@Douby radči si tam zavolej dopředu a poraď se s nimi. Ono taky záleží co vše ti budou kontrolovat a dělat. U mě sliznice byla zvětšená a proto si mysleli že tam to subspetum (výčnělek, částečná přepážka) mám, když jsem za 4 měsíce šla z toho důvodu na druhou laparoskopii (s tím, že to odstraní), tak zjistili že tam žádné subseptum není.
Jinak miminko není „výsledek“ laparoskopie :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >