Láska ke kamarádovi

165
2.5.17 22:09

Láska ke kamarádovi

Ahoj, někdy před 2 měsíci se mnou chtěl chodit můj kamarád, ale já v tu dobu měla jiné starosti a odmítla jsem ho proto že jsem si napřed musela doresit nějaké svoje veci, teď se dal dohromady s jeho dlouholetou kamarádkou se kterou se zná od školky a mě došlo, že k němu cítím víc než jen kamarádství ale už je pozdě, všechno jsem mu i řekla a on mi řekl, že ke mě něco cítí, ale teď chce být s ní. Co myslíte, že mám teď dělat? Stáhnout se a nechat ho aby byl šťastný a nebo o něho nějakým způsobem zabojovat? Nemám ve zvyku se jen tak vzdávat. On sám mi řekl, že uvidí časem jestli jim to bude fungovat, ale znají se už skoro 20 let a já ho znám ani ne půl roku, myslím že ona už ho nemůže ničím překvapit, ale já ano, vzhledem k tomu že se neznáme nějak dlouho. V sexu nam to klapalo uplne skvěle. Co byste dělali na mém místě? Příští víkend s ním jedu na pobyt, protože to máme zarezervované už delší dobu a stalo to hodně peněz, proto jsme to nechtěli rušit, ale sám říkal že jeho holka se to nesmí dozvědět…co byste dělali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22099
2.5.17 22:21

A proč „kamarád“ nevezme svou holku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
2.5.17 22:23
@Russet píše:
A proč „kamarád“ nevezme svou holku?

Jako jsem se ho předevčírem ptala jestli tam pojedeme nebo ne a on napsal, že jo, že mu to nevadi, jen se to nesmí dozvědět ona a nesmíme spolu nic mit… ale já na to spíš koukam tak že budu mít víkend na to abych mu ukázala, co k němu cítím, ale je mi jasný že jeho city se ze dne na den nezmeni…akorát teda jsou spolu pár dní a už ji bude lhát no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
2.5.17 22:31

@dement231 jste kamarádi ani ne půl roku, spali jste spolu, ale on dal přednost své jiné kamarádce, kterou zná už 20 let (takže mu je přes cca 35)…a ty to pro sebe vidíš nadějně, protože jí hned ze začátku bude lhát?
Nechala bych to být, stáhla bych se…teď ten boj nevyhraješ…jestli to praskne, tak bude akorát na tebe naštvaný, žes to udělala úmyslně…dej mu čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
2.5.17 22:33
@Malaga píše:
@dement231 jste kamarádi ani ne půl roku, spali jste spolu, ale on dal přednost své jiné kamarádce, kterou zná už 20 let (takže mu je přes cca 35)…a ty to pro sebe vidíš nadějně, protože jí hned ze začátku bude lhát?
Nechala bych to být, stáhla bych se…teď ten boj nevyhraješ…jestli to praskne, tak bude akorát na tebe naštvaný, žes to udělala úmyslně…dej mu čas…

Je mu 25, nevidím to nadějně, jen mi přijde celkem hnusny že ji bude hned ze začátku vztahu lhát…já to na neho nechci prasknout, to vůbec ne, ani jsem to nikomu nerekla aby to ten někdo náhodou nevykecal :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 22:46

Kristova noho, vzdyt to jedno tema jsi nechala zamknout, protoze ti tam vsichni psali, ze to nema smysl, tak zalozis pod jinou prezdivkou dalsi a trochu poupravis text?! To nic nemeni na tom, ze te proste chlapec NECHCE. Mel te proste jen na sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 22:56
@Azeretereza píše:
Kristova noho, vzdyt to jedno tema jsi nechala zamknout, protoze ti tam vsichni psali, ze to nema smysl, tak zalozis pod jinou prezdivkou dalsi a trochu poupravis text?! To nic nemeni na tom, ze te proste chlapec NECHCE. Mel te proste jen na sex.

Dve temata. Minimalne.

Holka, kolik lidi v kolika diskusixh ti bude muset napsat, abys ho proste nechala plavat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
3.5.17 03:20

Musíš čekat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
3.5.17 03:22
@Aniel píše:
Musíš čekat :lol:

Ale na co? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
3.5.17 03:28

@dement231 Jedno téma jsi už sem toho dávala, musíš počkat kterou si vybere :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
3.5.17 03:33
@Aniel píše:
@dement231 Jedno téma jsi už sem toho dávala, musíš počkat kterou si vybere :)

No vždyť píšu, že s ní začal chodit :D ale lze ji a pojede se mnou na víkend pryč tak to nechápu:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
3.5.17 04:29
@dement231 píše:
No vždyť píšu, že s ní začal chodit :D ale lze ji a pojede se mnou na víkend pryč tak to nechápu:)

Jo, zabojuj o neho. Je to velky charakter, budete se k sobe hodit :pankac: :pankac:
A cim ho chces prekvapit, kdyzs uzs mu dala?? :nevim: za pul roku te uz poznal, v posteli te taky mel, tak co.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
3.5.17 06:58

Takže nedávala jsi tohle téma minimálně dvakrát a pod jiným nickem? Podle mého máš nějaký problém, měla bys vyhledat odbornou pomoc.

Mimochodem dala jsem tě prověřit adminkám, jelikož 2 nicky jsou zakázaný.

• Nahlásit
  • Citovat
10855
3.5.17 10:54
@misi11 píše:
Jo, zabojuj o neho. Je to velky charakter, budete se k sobe hodit :pankac: :pankac:
A cim ho chces prekvapit, kdyzs uzs mu dala?? :nevim: za pul roku te uz poznal, v posteli te taky mel, tak co.. :nevim:
:mrgreen: tak jsou ještě jiné tělní otvory… :mrgreen: Všechno určitě ještě nepoznal :dance: :dance:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
16764
3.5.17 10:59
@Lumius píše: :mrgreen: tak jsou ještě jiné tělní otvory… :mrgreen: Všechno určitě ještě nepoznal :dance: :dance:
:oops: aano, vecerni romantika.. vinko, hudba… 8) a cisteni usiiii :pankac: :mrgreen: :P
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama